USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Які маршрутки Луцька небезпечні?

14 Березня 2014 22:00
На маршруті громадського транспорту № 3 вже трапилося 3 ДТП з початку цього року. У зв’язку з цим працівники ДАІ провели позапланову перевірку.

Нагадаємо, сьогодні, 14-го березня, в редакцію Інформаційного агентства Волинські Новини звернулися лучани зі скаргою, що ранкової пори не їздила маршрутка № 3.

Начальник сектору УДАІ УМВС України у Волинській області Олександр Паламарчук повідомив, що у зв’язку з тим, що були ДТП, працівники ДАІ на АТП 1071 провели позапланову перевірку транспортних засобів та водіїв.

«Після того, як на маршрутах стаються ДТП – ми просто зобов’язані проводити позапланові перевірки. Сьогодні ми виявили 6 порушень: технічні несправності та керування без обов'язкового технічного контролю», - сказав Олександр Паламарчук.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Віктоо Показати IP 15 Березня 2014 00:53
Вітинський *** на житті людському наживається
Правда Показати IP 15 Березня 2014 00:54
Та вже Таксопарк Алферов купив- Кривицького кум
Анонім Показати IP 15 Березня 2014 02:36
Які маршрутки Луцька небезпечні? - ВСІ!!!
Джулія до Анонім Показати IP 15 Березня 2014 10:23
Жити взагалі небезпечно-від цього помирають :-)))))
МВ Показати IP 15 Березня 2014 11:28
МАРШРУТКИ п. Голєвої не забудьте перевірити ....
11111 до МВ Показати IP 15 Березня 2014 11:57
особливо 12!!!!!!
Люди Показати IP 15 Березня 2014 14:03
мало того,що майже всі в аварійному стані так ще й водії хамлять і везуть так,як худобу.Ми люди і хочемо людського ставлення до себе.
читач Показати IP 15 Березня 2014 20:20
Мабуть багато хто відчув на собі добре серце водія і непридатність транспорту до людей. Мама, молода і здорова жінка, без 20 см підборів, стоячи біля задніх дверей, тримаючись за поручень, при різкому гальмуванні "товариша водія" на переході.... полетіла вперед. біля передніх дверей . впала на спину, вимазала пальто, сильно забила руку і спину...на зауваження пасажирів щодо даного випадку, пан водій буркнув : "триматись треба....", і все, навіть не спитав чи все нормально, чи не поламала нічого....пане водій, ви взагалі без серця і душі? шкода, що мама не звернула увагу на номер автобуса, було б продовження з вами особисто. маршрут 16, середа ранок, пр.Волі.
Анонім до читач Показати IP 16 Березня 2014 16:55
ні ... в мене було інакше.... коли я зробила зауваження водію... вся маршрутка накинулась на мене: " не чіпайте водія.. він за кермом....." там 50 % водіів путають газ і тормоз і ще 20 % просто неуків до 25 років..які права купили.. а іздити не вміють Саме головне. якби водій знав і головне відчував відповідальність за 30 пасажирів...які він перевозить..такого не було б безвідповідальність..ось проблема нашого хворого суспільства
водій маршрутки Показати IP 17 Березня 2014 12:54
я працюю на цій роботі вже 10-й рік.А хтось із Вас шановні пасажири хоч раз думав про нас... про нашу роботу про ваше відношення до нас
водій маршрутки Показати IP 18 Березня 2014 00:26
ви пишите що всі водії погані,ганяють за грошима,Люди , маршрутка це не транспорт для перевезення пасажирів а в першу чергу засіб для заробляння грошей.Для хазяїна,на заправку,на зарплату водія.Кожен хазяїн "вимагає" у водія 100% план.
водій маршрутки Показати IP 18 Березня 2014 02:13
20% пасажирів тупо старається проїхати "зайцем"Ховаюсться за сидіння.Вас ВИДНО! Ще на зупинці я бачу хто буде платити а хто ні. Ситуація: під'їзжаю до зупинки, ніхто не зупиняє,із салону тишина, їду далі. починає кричати:- зупиніться я ж біля дверей стою. Або. - Запізно починає шукати кнопку виклику водія замісь того щоб відкрити рота ,а стоїть біля передніх дверей! Заходить на передні двері,проходить на задню площадку,сідає- передайте,потім - водій а де здача зі 100,50,20...і це через три чотири зупинки. Ну ,що, нікому це все нічого не нагадує?