USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Якому господареві служив екс-головний освітянин Волині

17 Жовтня 2014 11:47
У тиску на викладачів під час Революції гідності звинуватили громадські активісти екс-начальника управління освіти та науки облдержадміністрації Олександра Хомича, який нині претендує на крісло заступника начальника управління.

Про це йшлося під час громадських слухань щодо кандидатур на посаду заступника начальника управління освіти і науки облдержадміністрації, що відбулися 16 жовтня.

На звинувачення з боку активістів Євромайдану в тиску на викладачів волинських вишів, Олександр Хомич відповів, що під час революційних подій виконував свої посадові обов’язки, а його основна функція полягала в тому, щоб забезпечити життя та безпеку студентів. Тому що повна відповідальність за те, де перебувають діти – неповнолітні студенти та учні, несе управління освіти.

Він зазначив, що вважає, що виконав це завдання на посаді головного освітянина області. Олександр Хомич запевнив, що жодної команди про створення перешкод участі студентів та учнів в акціях протесту не було.

Згадували активісти і про нараду з викладачами СНУ імені Лесі Українки під час якої Олександр Хомич рекомендував заборонити студентам відвідувати мітинги. Олександр Хомич відповів, що під час тієї наради вели відеозйомку і в усіх його словах можна пересвідчитися.

«У нашій країні, до того часу, поки суспільство не зрозуміє, що державний чиновник повинен працювати виключно на одного господаря – на державу, і втягування державного службовця в будь-які політичні вподобання будь-кому є злочином, у нас буде така ситуація», - повідомив Олександр Хомич.

Він визнав, що працював у команді колишньої влади, тому несе свою ношу відповідальності за те, що відбувалося в країні та в області, та не вважає себе «білим та пухнастим», адже займав посаду за часів Януковича.

На запитання про його громадянську позицію та ставлення до режиму Януковича, він відповів, що його позицією стала заява про звільнення за власним бажанням.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 84
педагог Показати IP 17 Жовтня 2014 12:12
Не треба прикриватися якоюсь ЛИПОВОЮ відповідальністю! (цитата:... повна відповідальність за те, де перебувають діти – неповнолітні студенти та учні, несе управління освіти.) Достали ПЕРЕЖИВАЛЬЩИКИ. Переживають тільки як НАЖИТИСЯ.
Хлоп до педагог Показати IP 17 Жовтня 2014 12:22
Хорони Боже від таких "педагогів", що називають цю відповідальність "липовою".
Анонім до Хлоп Показати IP 17 Жовтня 2014 12:26
Якщо ця відповідальність не липова, то чому судили вчительку 24 школи, а не Хомича? То на кому все-таки відповідальність, а хто думає тільки про те, як напхати СВОЇ КИШЕНІ?
до педагога та хлопа до педагог Показати IP 17 Жовтня 2014 13:27
Не хочеться коментувати невігластво, проте за Законом відповідальність за збереження життя і злоров"я учасників навчально-виховного процесу несуть керівники закладів та конкретні педагоги, які в даний момент перебувають зі студентами, учнями тощо. Тому і засуджена вчителька 24 школи, яка не вберегла дитину на екскурсії, а студенти живі та здорові та викладачі на волі. Ректор постарався і відмінив заняття.
Анонім до до педагога та хлопа Показати IP 17 Жовтня 2014 15:40
То чому в статті написано: "... забезпечити життя та безпеку студентів. Тому що повна відповідальність за те, де перебувають діти – неповнолітні студенти та учні, несе управління освіти"? Де логіка?
Логіка до Анонім Показати IP 17 Жовтня 2014 17:55
Логіка в тому, що в Луцьку завдяки Клімчуку не стріляли по людях. Коли б почалась бойня як у Києві, то хто відповів би матерям за смерть їх дітей? Гузь з мегафоном? Ото логіка
односельчани до педагог Показати IP 17 Жовтня 2014 14:36
Олександр Степанович! Тримайтесь! Вам нема чого боятися. Ви дійсно порядна і чесна людина. Ви фахівець своєї справи !ми з Вами!
Анонім до односельчани Показати IP 17 Жовтня 2014 20:22
Хомич пхається в заступники i не боїться що йому органiзують двох прокурорiв у приймальнiй замiсть секретаря...;)))))) Так можна i органiзувати!!!!
Анонім 2 до Аноніма до Анонім Показати IP 18 Жовтня 2014 16:43
А якщо у Хомича скільки злочинів перед людством, то чого досі немає прокурорів? Чого треба щось організовувати, коли діяльність злочинна? Чи і ці , що прийшли герої - аноніми, тільки вміють залякувати? А ти Аноніме був на майдані? То чого глотку зараз рвеш. а де був тоді? А Загрева була на майдані? Відсиділася в кабінеті,а зараз борець за волю України? Всіх гнати в шию! всіх!
Анонім до Анонім 2 до Аноніма Показати IP 18 Жовтня 2014 17:03
Якраз в кабiнетi Загрева не вiдсижувалася. А я не за майдан пишу, пишу про те, що вiдбувалося на моїх очах - зухвалу корупцiю, нагинання iнакомислячих через зв'язки, спецiалiстiв без освiти, яких Хомич привiв на роботу, роздавання посад та розробка посадових iнструкцiй "пiд людину" (це коли людину беруть на роботу, а посади для неї немає, хомич так собi прес-секретаря на роботу влаштував). Ви як не знаєте то не пишiть, та якщо розбирається прокуратура в коментарях Вам про це нiхто не напише.
Анонім 2 до Анонім Показати IP 23 Жовтня 2014 18:22
А якщо це відбувалося на ваших очах, чому мовчали тоді? чому не йшли в прокуратуру, не повідомляли факти ? громадянська позиція у вас появилася з приходом Загреви? що ж то за очі , очі дівочі такі? Чого завжди кусаєте з - за спини "хазяйської" та з під -руки, яка кормить? Мовчіть вже , правдолюби і патріоти, всі ви однакові, брехнею облудливою помазані.
12 до односельчани Показати IP 18 Жовтня 2014 17:44
Як в селi фахiфець то мотику в зуби i вперед - ближче до народу як то кажуть!
односельчани до 12 Показати IP 22 Жовтня 2014 11:21
А Ви знаєте цю людину! що мотики всім роздаєте!Ви хоч поспілкуйтесь!а якщо брав.то мабудь.не по своїй волі!
студент Показати IP 17 Жовтня 2014 12:19
Коли буде люстрація Загреви. За новим законом "Про люстрацію" від 16.10.2014р. вона повинна написати заяву про звільнення, до речі Плахотна теж.
1601 до студент Показати IP 17 Жовтня 2014 12:34
Люстрацію!
Викладач до студент Показати IP 24 Жовтня 2014 16:39
Вельмишановний пане Студент, спочатку добре вичитайте норми вказаного Вами закону, а тоді роздавайте поради!
правда Показати IP 17 Жовтня 2014 13:08
Коли буде люстрація Мишковець.Згідно закону про люстрацію вона повинна бути звільнена. Керівники , що займали посаду (вона працювала начальником департаменту соціальної політики) у період з 21 листопада 2013 року по 22 лютого 2014 року та не були звільнені з відповідної посади за власним бажанням.В період Майдану сиділа в теплому кабінеті , а зараз піднялась на посаді ще вище.Коли в Україні будуть діяти закони?
до правди до правда Показати IP 17 Жовтня 2014 13:35
Тоді, коли призначення на посаду буде позбавлене впливу народних депутатів, авторитетних родичів та друзів, без хабарів та подальших зобовязань. Чи це в наступному тисячолітті?
Який пафосний нік до правда Показати IP 24 Жовтня 2014 16:41
А ви читали цей закон? Чи чули дзвін, та не знаєте звідки він!
жучка Показати IP 17 Жовтня 2014 13:47
Плахотна з Загревою вчора показали себе як тоталітарні керівники .Використали адмінресурс. Навіть начальника відділу освіти з Іванич заставили співати дифирамби Плахотній. Для чого Жук Н.А. це потрібно ? Чому покинула робоче місце і приїхала , яка була потреба та ще й за державний кошт службовою машиною Не було більше 3 годин на роботі без поважної причини - звільнити .Лицемірка позаочі говогить одне , а в очі співає оди .
Анонім до жучка Показати IP 17 Жовтня 2014 14:32
Недарма вже кажуть;"По Волини мчится тройка; ВАЛЬКА, ЛЮДКА, ПЕРЕСТРОЙКА"!
Освітянин Показати IP 17 Жовтня 2014 14:57
Хомич за часів свого "правління" розвалив все, що можна розвалити. Школи валились, діти гинули - і це за короткий період. Скільки ми будемо думати про безробіття колишніх чиновників? Геть з освіти!!!!!!!!!!! Дорогу перспективним!!!!!!!!!!!
Ну ну до Освітянин Показати IP 17 Жовтня 2014 15:15
Людмила Володимирівна - Ви валите з хворої голови на здорову, відійдіть від компа. По Вашому Ви як кадровик нізащо не відповідаєте ! До пори до часу.
Совість до Освітянин Показати IP 17 Жовтня 2014 15:38
Кому Кревській?
педагог Показати IP 17 Жовтня 2014 15:07
Олександр Степанович, з Вами освітяни області! Тримайтесь і не здавайтесь! Ви дійсно порядна і чесна людина. Ви фахівець своєї справи !
Порада Показати IP 17 Жовтня 2014 15:08
Валентина Ярославівна почніть ПЕРЕСТРОЙКУ зі звільнення директорів-пенсіонерів!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Перестройка до Порада Показати IP 17 Жовтня 2014 17:49
У Маяках директора-пенсіонера вже звільнили? Бо на фото видно заступника. Чи він вже директором інтернату?
Ну ну Показати IP 17 Жовтня 2014 15:10
Ну, ось Вам приклад замовної статті, щоб перевести стрілки з громадських слухань (біля 100 коментарів) та тихенько вирішити питання призначення Плахотної. Здивуйте мене - скажіть що не так, і я повірю що в країні щось змінилось.
Отакої до Ну ну Показати IP 20 Жовтня 2014 09:03
Плахотна по духу палка регіоналка і завжди такою була. І сьогодні вона хоче керівне крісло при демократичній владі. Не допустимо цього. Геть регіоналів!!!!!!
Анонім до Отакої Показати IP 24 Жовтня 2014 16:46
Не кажіть того, чого не знаєте!!! Я неодноразово спілкувався з Людмилою Володимирівною, але жодного разу не чув, щоб вона підтримувала ригів. Чуєте - ніколи!!!
Жильці гуртожитку пе Показати IP 17 Жовтня 2014 15:16
Олександре Степановичу! Будьте толерантним у всіх відношеннях і звільніть кімнати в гуртожитку, за які платите копійки, для переселенців зі сходу. Хватить користуватись освітянськими пільгами.
КРУ Показати IP 17 Жовтня 2014 15:20
Треба багатьох звільнити з роботи, що брали участь в слуханнях щодо кандидатур на посаду заступника начальника управління освіти і науки облдержадміністрації, а не займались безпосередньою роботою.
До КРУ Показати IP 17 Жовтня 2014 15:23
Хто хоче ХОМИЧА - заступником? Галя і Льоня. Чи не так? Задумайтесь... Будинок недобудований, машина - не інномарка (треба джипа)...
ото то до До КРУ Показати IP 17 Жовтня 2014 20:26
Така гарна доповiдь Олександра Степановича,прямо заслуговує на повагу! А от тiльки де ж iнформацiя про закриття iнтернатiв, про Осiвцi,про прокурорiв на замовлення у приймальнiй заступника та про багато-багато iншого?
Переселенець Показати IP 17 Жовтня 2014 15:27
Да нема у переліку місць для переселенців того гуртожитку. Володимирівна, до Вас звертатися щоб його включили у перелік ? Більш ні до кого ? Ви вже призначені ? Вже Ви вирішуєте кому що віддати ? А ще що Ви вирішуєте і розцінки будь ласка. Сюда. Може дешевше вийде без Вас ? Взагалі !
Совість Показати IP 17 Жовтня 2014 15:37
А активісти Євромайдану у нас що безіменні? Позвикали ховатися за загальними іменами. Чи самі бояться щоб у них не запитали де були вони і що робили? Якщо це дійсно активісти то чому незазначено імена? Чи вони бояться?
З освіти Показати IP 17 Жовтня 2014 20:31
Кревська одна єдина зупинилась на патріотичному вихованні , інклюзивній освіті запропонувала чіткий план розвитку освіти і шлях його реалізації. Було багато освітян і і всі побачили хто є хто.
ТОП НОВИНА Показати IP 17 Жовтня 2014 21:14
А чому претендент на посаду заступника начальника-начальника вiддiлу кадрiв Хомич О.С. не доповiдає про те, як за довготривалої вiдпустки Валентини Ярославiвни, пiд його "мудрим" керiвництвом посади робили ноги?
Студент Показати IP 20 Жовтня 2014 08:50
Коли відбувався розстріл студентів на майдані то головний екс-освітянин Волині - Хомич відсиджувався в своєму кабінеті і недозволяв студентам Волині йти на мітинг!!! Люстрували то чому ж знову пхається в освіту, нема йому там що робити! До своїх регіоналів нехай йде, там йому місце.
правда Показати IP 20 Жовтня 2014 09:39
ГЕТЬ цього полішука з ЛУЦЬКА!!!!!!! Брихун, підлабузник, раб ОДА...!100 % давав накази, щоб не дозволяли мітингувати студентам...........
Анонім до правда Показати IP 20 Жовтня 2014 11:06
По Волини мчится тройка - Валька, Людка, перестройка! Чекаємо виборів нехай ідуть ті Мишковці, Загреби, Гузі
Анонім до правда Показати IP 20 Жовтня 2014 13:10
На Волині всі поліщуки. Хомич притис Загреву за неробсто і небажання працювати, навіть захищати Сенкевичівку, розширювати позашкілля. За корупційні дії під час конкурсу в позашкіллі отримала догану і гайда у відпустку а потім в декркт. Писала скарги в прокуратуру ще на Поповича, бо ще тоді хотіла відрпавити його на пенсію і сісти в його крісло. Не вийшло, прийшов Хомич. Олексанр Степанович! Ви керівник, якого поважають усі, з ким Ви працювали у нас в районі, а потім і в області. Наради, які Ви проводили, були змістовними і дієвими. Дзямулич, Попович і Ви згуртували навколо себе освітянських керівників міст і районів. А тепер, схоже, ми не потрібні керівництву освіти. Бо як зрозіміти, що за останніх півроку не було жодного семінару, наради начальників. Ми не знаємо, які освітянські проблеми в області. Хоча, правду кажучи, слухали серпневу доповідь начальника та прочитали проект рішення. Такого неконкретного рішення ще не було за останніх 20 років!!! Хомич! ТРИМАЙСЯ! ТИ МОЛОДЕЦЬ!
Луцьк до Анонім Показати IP 20 Жовтня 2014 19:51
Якщо Хомич ваш ддруг чм родич це не означає що його поважають всi!Пропрацювала в управлiннi бiля 10 рокiв - такого кошмару, як при Хомичу НIКОЛИ НЕ БУЛО!!!
Лось до Луцьк Показати IP 21 Жовтня 2014 01:10
А при кому Вам комфортно працювалось? Хто найдемократичніший був?
Луцьк до Лось Показати IP 21 Жовтня 2014 09:08
Мені при Поповичу і Загреві.
WWW до Луцьк Показати IP 21 Жовтня 2014 22:19
I я вважаю, що при Поповичу М.М. i Загревi В.Я. працювалось краще. Щодо неробства i небажання працювати напишу наступне: Бiльш вимогливого, вмiючого мотивувати, згуртувати для досягнення спiльного результату керiвника нiж Валентина Ярославiвна я особисто не зустрiчала. Щодо порiвняння зарплати, про яку просить нижче "Анонiм" - вона в обл. установах нараховується з обласного бюджету, тому порiвняння недоречне. Цiкаво, що люди, якi пишуть наклепи пiд вигаданими iменами про старших людей, якi чогось бIльшого досягли в життi, називають себе порядними. I ще, якщо можливо комусь одному не сподобається мiй коментар, прошу не вiдписувати - проiгнорую, дуже зайнята ;), З ПОВАГОЮ :)
Анонім до WWW Показати IP 24 Жовтня 2014 18:49
Ви працювали при Поповичу та Загреві?
111 до Анонім Показати IP 27 Жовтня 2014 22:01
Яке працювали? Пасьянс на комп'ютерi грали!
111 до 111 Показати IP 27 Жовтня 2014 22:04
про паьянс це - сарказм вибачте.
Анонім до Луцьк Показати IP 21 Жовтня 2014 09:37
Не гріши!!!! Порівняй лише свою зарплату при Поповичу і Хомичу! Порівнях стиль спілкування двох начальників з підлеглими і май совість сказати собі чесно, що ти несправедливо пишеш про кошмар.
111 до Анонім Показати IP 27 Жовтня 2014 22:03
Який грiх - святого образили?
Смiдинська красуня до Анонім Показати IP 29 Жовтня 2014 18:48
Хомич хотiв захищати Сенкевичiвку. Ха-ха отстегнути вiн хотiв за те, що допоможе її закрити!!!
ВОЛИНЬ до Анонім Показати IP 16 Листопада 2014 21:16
Та Полiщуки то не всi, але яка рiзниця чи ти з Седлища, чити з Бубнова, якщо добряче коровам пiд хвостом вим'я доїло. Валентина мабуть думає, що як вона з села на 6 вуличок Локачинського району, то вже чимось краще вiд людей з СтаровижIвщини. От понаїхали, тепер Луцьк дiлять. Та що тут казати не знаю хто це написав, про полiшука може й не Загрева - там бIльша половина управлiння - вихiдцi з села, такщо топiро, чи теперика як вам зручнiше - не стидЄйтесь свого походження.
Анонім Показати IP 20 Жовтня 2014 10:20
коментар було видалено
Петро Показати IP 20 Жовтня 2014 11:04
коментар було видалено
Петру Показати IP 20 Жовтня 2014 12:59
Згідний з Вами Загрева, Плахотна, Мишковець мають піти з посади, вони держслужбовці тому, згіно з новим законом про люстрацію, вони повинні бути звільнені.
до петру Показати IP 20 Жовтня 2014 19:35
перші дві точно
м Для ВН Показати IP 20 Жовтня 2014 21:33
За що я вас люблю так це за заголовки. Та ви не пробували написати щось накшталт "Як алюмiньєвий тазик корчив з себе кришталеву вазу"?
Серж Показати IP 21 Жовтня 2014 01:12
Є прекрасні претенденти на цю посаду в районах. І не з тих, хто дупи грів за Яника по кабінетах, а прості директори, які якось пробували боротись з дибільною системою, об"єднувались. Ось їх кандидатури пропонуйте. Вона самі знають, як важко кожного дня отримувати на школу електронку з 6-10 нікому непотрібними листами.
небайдужий Показати IP 21 Жовтня 2014 11:34
Як стало відомо Плахотну рекомендували на посаду заступника начальника управління. Що це за фальш, тобто з 8 присутніх 4 голосувало за неї, а 4 її не підтримали. Про більшість навіть і не йдеться (більшість це понад 8 чоловік). Яка може бути рекомендація. Ганьба таким громадським слуханням, кого вони слухають... напевно Загреву з її грошима????? При підтримці на посаду начальника управління молоді і спорту було 5 чоловік, які підтримували одного із кандидатів і то рішення не було прийнято, а тут 4 голоси і все - діло в кармані...
правда Показати IP 21 Жовтня 2014 12:10
Хомич,зливав всю інформацію в обласну адміністрацію, бігав до свого кума Курилюка Все так жалюгідно виглядає. Нічого сам не вирішував. Прислуга
правда Показати IP 21 Жовтня 2014 15:29
Жалюгідна, підла, зла, мстива, і до того ж нерозумна і це все одна людина - З...грева.
Анонім до правда Показати IP 21 Жовтня 2014 16:21
Про що Ви пишете вона дуже чесна, державний службовець все ж таки, власниця "Калини", ковбасного цеху та джипа "Сузукі".
gbnfyyz до Анонім Показати IP 21 Жовтня 2014 19:35
Так Джипа чи Сузукi?
для gbnfyyz до gbnfyyz Показати IP 23 Жовтня 2014 18:07
Джип - загальновживана назва для позашліховиків, модельний ряд автомобілів.Сузукі - загальновідомий автомобільний бренд. Це елементарно, але ,мабуть, Загрева заплуталася у трьох соснах, пардон, автомобілях. Може ще уточнимо про "Калину" , ковбасний цех і ще дещо? Давайте наступне запитання.
дивно Показати IP 22 Жовтня 2014 19:48
Я то не зовсiм в курсi ситуацiї освiтян, але дивно справдi виглядає "всI пишуть в комантарях скрiзь, що пiдтримують Хомича, ненавидять Загреву, i не терплять Плахотну". Громадська рада пропонує Плахотну, нiчого не має проти Загреви, бо якби щось мала, її б уже на посадi давно не було (там i не тiльки там є люди багатшi, якi машини мiняють кожнi пiвроку, якщо не частiше, якби громадська рада брала хабарi, взяла б багатшого ХI-ХI), i лише Одна людина серед всiх коментаторiв не побоялась вiкрито висловити свою думку. Можливо i ви шановнi педагоги пiдписуйтесь своїм iм'ям, щоб замiсть позору викликати повагу!!! А то дiйсно - про яку поряднiсть може йти мова.
Анонім до дивно Показати IP 22 Жовтня 2014 20:28
Мабуть коли маєш Великий блат в Верховнiй Радi - можна не боятися висловлювати думку...
Диву Дивному до дивно Показати IP 23 Жовтня 2014 18:13
Це Марта написала своє справжнє ім*я? Не смішіть мої копита! А можете самі показати приклад, ДИВНО не підписуватися, а викликати повагу, підписавшись? Слабо? То для чого інших ганьбити за те, що самим духу не вистачає? То як ?
очi до Диву Дивному Показати IP 23 Жовтня 2014 19:28
Це - -фотографiя Марточки. Чи може Софiї Ротару на вашу думку?
Анонім до очi Показати IP 24 Жовтня 2014 18:45
А що Мартуся так відома як Софія Ротару?
Самокритична АнIнiмк до Анонім Показати IP 28 Жовтня 2014 13:51
Така ж стара....
Анонім до Диву Дивному Показати IP 23 Жовтня 2014 19:45
I фото теж вiдфотошопено?
111 до Диву Дивному Показати IP 27 Жовтня 2014 22:12
Та то ти взагалI не туди попав...! Зганьбили тебе, вечорами плачеш через це мабуть.
Анонім Показати IP 23 Жовтня 2014 22:49
Зараз дiвчинi також тут присвоять i сузукi, i ковбасний цех, i пакет акцiй нафтової компанiї, власний вертолiт, багатого коханця з особистим лiтаком))) Буде мати про що мрiяти перед сном)))
до Аноніма до Анонім Показати IP 24 Жовтня 2014 18:36
Як Загрева перепише трохи статків цій Мартусі, то буде справедливо. Чи "за вірну службу" ордена дають?
WWW до до Аноніма Показати IP 17 Листопада 2014 16:22
Буде справедливо, якщо Хомич пояснить як це ця Мартуся з постiйного мiсця роботи опинилася на декретному, при чому два рази. Вiн диплом за сало купив, людина без думки, без логiки та без власної позицiї.
123 до WWW Показати IP 17 Листопада 2014 19:48
В нього одна позицiя - Ригiвська! А так все правильно.
оп до WWW Показати IP 17 Листопада 2014 20:01
а хто вона така? Прийшла пiсля практики на роботу, не родичка нiкого з наших освiтян, що там забула? Педагог - це професiя, яка передається з поколiння в поколiння - iнакше не буває, та ненормальна думала що це не так?. Хай йде в депутати чи бiзнесмени.
Нічого не доведеш Показати IP 25 Жовтня 2014 10:56
Таке враження що ВН просто покривають ригів. Тому такі коментарі позитивні про колишню владу. Це так убого і пафосно!
Анонім до Нічого не доведеш Показати IP 25 Жовтня 2014 12:16
А нова не була заступником при ригах? З Курилюком не ручкалася? Статки роздала бідним? Кого з нових при владі в освіті назвеш? Ото нічого не доведеш?
Аноніму за вірну слу Показати IP 25 Жовтня 2014 17:25
Та дівчина має свої статки, великий блат у ВР і не тільки. Лише чомусь Загреві служить скрізь. Хоч та її хаїть за спиною. Дівчино мені не подобається твій коментар ти з вищою освітою з своїм розумом характером та звязками можеш знайти собі набагато краще заняття...
Володимир Латковский Показати IP 2 Листопада 2014 12:52
Всіх регіоналів потрібно судити на Волині за їх вчинки наприклад ярий регіона на Любомльщині Стрільчук Василь Івановмч головний освітянин який не моралі а ні совісті немає, що він може учням розказувати про зраду Любомльскому народу. Ганьба Стрільчуку.
ну і до Володимир Латковский Показати IP 17 Листопада 2014 19:20
вже давно немає регіоналів при владі і що змінилося?!
123 до ну і Показати IP 17 Листопада 2014 19:46
НIчого, i не змiниться. Пропозицiя В. Латковському на сесiї облради органiзувати очищення влади мiсцеве - вiд загрев та iнших.