USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Правий сектор засудив тиск на родини силовиків. ЗАЯВА

25 Лютого 2014 11:01
У Правому секторі засудили тиск на родини силовиків. Про це йдеться в заяві, оприлюдненій у вівторок, 25 лютого, - повідомляє "Українська правда".

"В ці дні Україна очищується під натиском справедливого народного гніву. Одначе цей тиск має бути виключно конструктивним", - йдеться в заяві.

"Ми будуємо нову країну, в основу розвитку якої буде покладено національні інтереси, справедливість, високий рівень моралі. Саме тому Правий сектор негативно ставиться до тиску на родини силовиків", - додають в організації.

У Правому секторі наголосили, що усі винні — від тих, хто давав злочинні накази, до їх рядових виконавців — повинні бути покараними, одначе погрози фізичної розправи, на нашу думку, є неприпустимими.

"Ми — революційно оздоровлене українське суспільство — повинні продемонструвати, що піднялися на сходинку вище у моральному плані. Нехай наш справедливий гнів і бажання справедливості не перетворюються у сліпу ненависть", - зазначають в організації.

"Дамо шанс батькам, дружинам та дітям злочинців у формі щиро, внутрішньо осудити дії своїх синів, чоловіків та батьків", - закликають активісти.

Також вони наголошують, що зараз під тиском громади перебувають родини окремих чесних силовиків, і це явище повинно зникнути.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 36
Яша Показати IP 25 Лютого 2014 11:04
Ага! Особливо у нас на Волині ПС засуджує цей тиск. Б'ють, палять будинку, погрожують сім'ям і навіть батькам, привселюдно принижують держслужбовців і наносять тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості (Колісник і т.д.)
s до Яша Показати IP 25 Лютого 2014 12:12
бальні шоль вони там алі як?
Гость Показати IP 25 Лютого 2014 11:11
Цього Колісни роздерти треба як паришвого собаку і йому подібних.Правильно,Молодці народ з вами
Олег до Гость Показати IP 25 Лютого 2014 11:25
Я підтримую дії Правого сектору!!! Молодці!!!Люди вас підтримують!!! Ну а те, що чинушам ваші дії не подобаються, так це ж закономірно!!
s до Гость Показати IP 25 Лютого 2014 12:13
кровожадність вам нічого не дасть, ви тільки демонструєте свою слабкість нею
лучанин Показати IP 25 Лютого 2014 11:13
Хто написав таку заяву хай тицьне данильчуківцям в писок, бо воно видно ше не знає "як приказали Ярош з Корчинським"!!
Лучанин до лучанин Показати IP 25 Лютого 2014 12:01
є одна проблема, ....у тюрмі читати їх не вчили, у підвалах клей нюхали, а тепер не знають як цей текс прочитати. Данильчук самоуправством займається....Люстраційний процес його також стосується, за не виконання наказу Яроша.
Х Показати IP 25 Лютого 2014 11:18
Вчора у Камені-Каширському ПС побили хірурга. Це так вони засуджують насильництво???З такими подіями ми повернемося у первообщинний лад..
хлів Показати IP 25 Лютого 2014 11:32
свині біля корита гризуться, а прості люди надіються, що все буде по іншому (з новою свинею)
маргарита Показати IP 25 Лютого 2014 11:35
Вы "Правый сектор" всё это затеяли,а теперь ищите крайних.Нечего перекладывать ответственность на других.Теперь вы будите отвечать за жертвы и страдания людей, потому что вам не всё позволено,вы не боги,чтобы решать судьбы людей.не сейчас,так спустя время вы за всё заплатите.
ХХХ Показати IP 25 Лютого 2014 11:35
ПС-уголовники та наркомани.
Олег до ХХХ Показати IP 25 Лютого 2014 11:56
Не більші ніж ПР на чолі з грабіжником Януковичем!!!
Мандела Показати IP 25 Лютого 2014 11:41
Экс-начальник Чопской таможни Сергей Харченко, который был привязан "Правым сектором" к столбу возле Закарпатской ОГА, рассказал об объемах взяток, которые собирались на таможне и впоследствии отправлялись в Киев . По его словам, каждый минивэн с контрабандой облагался четко определенными взятками, которые затем централизованно направлялись в Киев, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Мукачево.net. "Потоки были примерно следующие: 700 бусов из Италии каждые выходные - по 300-400 евро. Проезжали также минивэны, небольшие бусы с одеждой из Китая. В среднем 250 долларов за куб. Машины были 2-3 куба. Если мы брали 50 машин, то соответственно можно посчитать", - сказал он. Вот что нужно проделать в Ягодыне Правомк Сектору!
))) до Мандела Показати IP 25 Лютого 2014 12:37
ото новость года. полізли каятись, найбільші уроди. як лайно на поверхню.
Олег Показати IP 25 Лютого 2014 11:57
Підтримую!!
Ліля Показати IP 25 Лютого 2014 12:11
Молодці! Так дальше тримати! Саме основне контролювати чесно і принципово (без фізичної розправи) нову владу!
Маргарита до Ліля Показати IP 25 Лютого 2014 12:26
О какой честности вы говорите. Назовите хоть одну честную власть которая была в Украине за всю её независимость. Сейчас прийдут новые и тоже будут грабить, не живите иллюзиями.
хряк до Маргарита Показати IP 25 Лютого 2014 12:29
ні . так само грабувати не будуть. Бо ті вже награбили, а цим треба починати спочатку, вдвічі ударнішими темпами.
Анонім до Ліля Показати IP 25 Лютого 2014 13:15
Як тримати ? Пляшку з бензином в житловий будинок? До тебе завтра прийдуть люстріровать чи хабарі давала...будеш давати і хабарі також, а то хату спалять.
11111 Показати IP 25 Лютого 2014 12:17
"Дамо шанс батькам, дружинам та дітям злочинців у формі щиро, внутрішньо осудити дії своїх синів, чоловіків та батьків", - закликають активісти".. Ви вже самі стали карними злочинцями і гопотою, фашики.
))) Показати IP 25 Лютого 2014 12:36
що ж, ПС, на вас почали вішати все і будуть вішати ще більше. не можна переходити межу. тим більше підміняти люстрацію банальним рекетом. хоча коли ото подивитись коментарі "а ви ще до того, до того зайдіть", стає ясно, звідки Сталіну написалося 4 млн доносів. напевне, ми заслужили оте, що зараз на нас йде. паскудні ж наші трусливі злодюжчі рила.
Анонім до ))) Показати IP 25 Лютого 2014 13:12
Та який там сектор. босота з курної дороги..
))) до Анонім Показати IP 25 Лютого 2014 15:56
та вже кажуть, відп...ли їх. інфа по Ярошу нарешті пішла, що він янику стукав. ніби це і так було не зрозуміло. вечер перестал бить томним, таракани побігли.
ПРавому сектору Показати IP 25 Лютого 2014 12:44
ПРАВИЙ СЕКТРО ПІДТРИМУЮТЬ КОЛИШНІ, ЯКІ СЕБЕ НАЗИВАЛИ БРИГАДОЮ, ХЛОПЧИКИ ЗАРАЗ ВИ НАРКОВАНИ НІХТО І ЗВАТИ НІЯК ПРОЙДЕ ДВА МІСЯЦІ І БУДЕТЕ КРОВЮ С**ТИ ЦЕ ДЛЯ СЕРГІЯ і його хлопят ОСОБИСТО, ЯКИЙ НЕДАВНО ВИЙШОВ З МАНЕВИЦЬКОЇ КОЛОНІЇ
Анонім до ПРавому сектору Показати IP 25 Лютого 2014 13:10
Я чув що ці гопніки вже давно мордою в асфальт вложені?
Волинянин Показати IP 25 Лютого 2014 12:55
Вивести прокурорів на майдан і запитати за які гроші побудовані маєтки в Забороллі і інших прилеглих до Луцька селах????????і про дачі на Світязі І нехай розкажуть про Автомобілі "Джипи" з номерами 7777 і тому подібне!!!!за які гроші???? Мабуть за пожертви людей!!!!????? Через таких як вони згнила структура прокуратури!!!
маргарита до Волинянин Показати IP 25 Лютого 2014 13:08
Посмотрите сейчас какая будет система,когда Евросоюз диктует кого сажать премьер-министром и кого брать в парламент.Поплачите вы ещё от онархии и фашизма,когда Украина будет полностью в европейском дерьме.,когда у власти фашисты
Ольга Показати IP 25 Лютого 2014 13:20
Гнати Правий Сектор! Фашистам не місце в Україні!
месник Показати IP 25 Лютого 2014 13:27
Далеко тут ходити не треба! Я взагалі думаю що, судити треба і тих хто довів країну і тих хто спонсував радикальні дії опозиції, хто посилав з сцени майдану простих людей на барикади!!!! Чи невже не зрозуміло всім, що це була спланована акція? Чи простий громадянин виніс на майдан сцену( повірте не дешеву) Звідки в Україні взялася така кількість бронежилетів, касок? Це все куплялося за рахунок тих, кому вигідно було це! Що далі? Ви напевно знаєте, який внесок треба дати державі, щоб піти на президентські вибори, то поясніть Хто з народу зможе прийти до влади? Да ніхто окрім тих крикунів з сцени!!!!
алеся Показати IP 25 Лютого 2014 13:33
ПР ви невгамовні в масках! які заяви ви робите? замилювання очей ваші заяви! спочатку жорсткий самосуд,міліціонерів палками по голові,на коліна,хати палите,а потім "ми засуджуєм...". ви психічно хворі фашисти!
Шановній до алеся Показати IP 25 Лютого 2014 14:09
То анархічна структура, яка взагалі немає контролю ні за кількістю членів,,ні діями на місцях.Побудована на фашистській ідеології..Та й то такі заяви може давати не зовсім адекватна людина. Головне, щоб це не вбили в голови дітворі засліпленій революційною романтикою. Прояви такої ідеології ми побачили недавно на Волині.Правоохоронні органи думаю вже оправились від шоку і без проблем справляться з любими проявами насилля і приниження людей. Головне молодим засранцям прочитати трошки законів. дати по м'ягкому місці і відпустити.Гопників запакувати в чудове поліське містечко Маневичі в санаторій.А в політичному аспекті ні на яких виборах шансів в них немає.Та і ніякої підтримки в місті.гади просто використали момент шоку і загальної біди в суспільстві.Так що не хвилюйтесь, атака фашизму кінчилась, але треба бути пильними.
алесі Показати IP 25 Лютого 2014 13:40
підтримую на 100000% Бикота дорвалася до влади.
маргарита Показати IP 25 Лютого 2014 13:52
Люди,неужели вы совсем слепые.снемите розовые очки,или вас там накачали непонятно чем как на майдане.включайте мозг хоть иногда,для чего он вам дан.Вы вините беркутовцев,а ничего что ребята сначало стояли без оружия против хорошо организованных отрядов Правого сектора,когда летели коктейли молотова ,или это не считается.Они такие же люди как и вы,у которых есть семьи и они чьи то дети.И снайперы стреляли как в мирное население так и в беркутовцев,чтобы столкнуть народ лбами.Назовите хоть одного бойца "Правого сектора" который пострадал.Людей использовали...А теперь посмотрите,что твориться,бандите у власти,фашизм.,беспредел беззаконие.Произошёл социальный раскол украины:запад против востока.Хотели демократии-получайте,страна на грани банкротства
АНОНІМУ Показати IP 25 Лютого 2014 14:29
А ТИ МУДРЕЦЬ ПІДИ ПОПРОБУЙ ВИВЕЗТИ ПРРООКУРОРІВ НА МАЙДАН ВОНИ ТОБІ НЕ МИШИНЯТА ЗАВАЛЯТЬ ОДНОГО ДРУГОГО правого сектиора І ПІЗ,,ЦЬ ВАМ, ГОПОТА, ІДИ СПРОБУЙ А ПИШЕШ ПИШЕШ,
Мандела Показати IP 25 Лютого 2014 15:06
Активист Правого сектора пришел на заседания президиума Ривненской обладминистрации с автоматом Калашникова и потребовал провести полную люстрацию власти в области. Активист пообещал защищать народ Украины с оружием в руках до тех пор пока это будет необходимо, пока будет угроза государственности, передает Цензор.НЕТ. Присутствующие на заседании с опаской косились на автомат. "Никто нам не запретит оружие носить. Не вы его нам давали и не вам его отбирать. Хотите забрать?! Попробуйте!", - заявил "Сашко Билый" и вытащил охотничий нож. Также активист пообещал, что в Ривненской области будет запрещена Компартия и Партия регионов. "Если руководители Партии регионов не скинутся из своих скромных миллионных сбережений на квартиры и не купят три дома или квартиры для семей погибших, то Правый сектор конфискует все квартиры и все дома бывших руководителей области от Партии регионов", - пообещал активист. "Бог создал всех людей разными, Кольт уровнял их шансы", - также отметил "Сашко Билый".
Олександр Показати IP 25 Лютого 2014 15:39
Мені також відомий випадок побиття, та приниження 5-тикласника в школі, за те що його батько вміє виконувати накази. Власне моя думка що міліція, а саме Беркут, таким і має бути, чітко виконувати накази, тому що якщо кожен солдат буде думати перед тим як втконувати наказ чи ні, то може вже не бути кого захищати.