USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Яким чином Клімчуку дістались 5 гектарів землі в Струмівці

19 Березня 2014 09:09
Колишній очільник Волинської ОДА Борис Клімчук отримав 5 гектарів землі у селі Струмівка, що поблизу Луцька, у власне користування шляхом обміну.

Про це розповів колишній сільський голова Підгаєцької сільської ради Юрій Семенюк під час чергової сесії. Зазначимо, що відповідь на це питання чимало цікавило місцевих жителів.

«Я не знаю, як він ту землю отримав в приватне користування. Там, ну, ніяк не можна її приватизувати», - розповідає в коридорі мешканець Струмівки Роман.
Чоловік каже, що ще років 10 назад звертався з проханням продати хоча б 10 соток під господарювання. Каже, що відмовили, навіть не пояснивши причини.

Люди хотіли знати, чи, бува, не високий чин тодішнього губернатора допоміг йому отримати бажані гектари. Та все виявилось набагато прозаїчніше: Борису Клімчуку вдалось перевести у приватну власність паї.

«Земля не надавалась сільрадою, це паї! І ми не раз чуємо фразу – «купив пай». Немає такого поняття «купити пай», його можна отримати лише у результаті договору обміну. Тобто, він обміняв два паї по 2,5 гектари - кожен на один», - пояснює Семенюк.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
11 Показати IP 19 Березня 2014 09:21
Для тупого Семенюка пояснюю, за цією схемою працює вся Україна,Особа має у власності землю с/г призначення звісно вона іі продати не може, але звертається до с/ради із питанням, щоб відмовитися відмовитися від з/ділянки. С/рада виносить рішення "Про розгляд заяви гр. П,І,Б щодо добровільної відмови від права власності на земельну ділянку" + посвідчують договір в нотаріуса, це сторона с/рада і громадянин. А далі пішло все по плану.... с/рада забрала землю і надає громадянину( його членам сімі) пару з/ділянок для будівництва.Хай краще, голова розкаже.... скільки грошей заробив на таких махінаціях, а не клеє дурня-першокласника.
123 до 11 Показати IP 19 Березня 2014 10:00
І плюс ця земля для будівництва та обслуговування жилого будинку, госп. будівель і споруд - хто міг змінити цільове призначення для цих зем.ділянок, якщо це пайові землі. Тоді ще один з прокурорів області(Веселуха) порушив це питання і де він зараз, працює в якомусь районі. Вся влада покриває один одного...
Анонім до 123 Показати IP 19 Березня 2014 11:26
Веселуха в Ковелі гроші заробляє)))
22 Показати IP 19 Березня 2014 09:46
Клімчук не такий дурний, щоб щось робити, а потім щоб "шлейф" був!!!
лучани до 22 Показати IP 19 Березня 2014 10:03
У прокурора Веселухи потрібно розпитатися. Він добре знає цю корупційну схему.
Анонім до лучани Показати IP 19 Березня 2014 14:08
і пролюструвати його , пршог ніж Климчука
Патріот Показати IP 19 Березня 2014 10:20
Треба ще розібратись як царські хороми Клімчука і йго подібних з'явилися на самому березі озера Пісочного в Мельниках !!! мабуть треба туди завітати і подивитись чи часом немає там другого Пшонки )))
володимир Показати IP 19 Березня 2014 10:56
Хлоці не упустіть Мельники! Там наші недоплачені зарплати і пенсії
777 Показати IP 19 Березня 2014 11:19
у мельниках він заліз у 100 метрову зону а це кримінал
111 Показати IP 19 Березня 2014 11:54
З днем народження Борисе Петровичу! Наступний візит до вас. Готуйтеся!
Лучанка до 111 Показати IP 19 Березня 2014 12:28
сука ти злодійська борусику, а так себе в груди бив і на колінах валявся.
122 Показати IP 19 Березня 2014 12:57
повилазило бидло яке гривню не заробило николи
122-му Показати IP 19 Березня 2014 15:30
Це ти- злодійське бидло-такий умний? Хіба можна простій людині до тих Мельників доступитись, це що, вотчина багатих? Та й маючи гроші, туди не пролізеш-сплошна мафія злодюг державних!
122 Показати IP 19 Березня 2014 17:10
куча бизнесменив купляй дачи хоть сьогодни продаються на кожний товар свий покупець середнього класу дачи
333 Показати IP 19 Березня 2014 18:04
УВАГА !!! Інформація для "Правого сектору" - злочинний Донецький ОБЩАК - "ЗАХІДІНКОМБАНК" ( м. Луцьк, пр-кт Перемоги,15 ) фінансував "тітушок" та "беркут", які вбивали людей. Цей ОБЩАК продовжуе фінансування "тітушок", які агітують проти незалежності України. Пора покінчити з цим ЗЛОДІЙСЬКИМ ОБЩАКОМ. Керівник цього ОБЩАКУ - Галина СКИБА. ПОРА ВІДПОВІСТИ ЗА ЗЛОЧИНИ !!!