USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Яким і де буде «МакДональдз» у Луцьку

30 Березня 2021 11:47
У компанії «МакДональдз Україна» повідомили про те, що у 2021 році планують відкрити ресторан у Луцьку.

Про це йшлося під час пресконференції про підсумки 2020 та плани на 2021 роки у вівторок, 30 березня, повідомляє Перший.

Директор з розвитку компанії Віталій Стефурак сказав, що цього року МакДональдз фокусуватиметься на регіонах, де досі немає їхніх ресторанів.

«Цього року ми плануємо відкрити більше 10 сучасних великих ресторанів з МакДрайв, МакЕкспрес, МакДелівері, просторими залами. Заклади відкриємо у Білій Церкві, Івано-Франківську, Луцьку та Хмельницькому... Відкриті до пропозицій в Чернівцях та Ужгороді», – повідомив представник МакДональдзу.

За словами Віталія Стефарука, заклад у Луцьку відкриють на проспекті Соборності. Він матиме 675 метрів квадратних площі і більше 200 посадкових місць, будуть тераса і МакДрайв.

«Я сподіваюсь, це станеться в кінці третього – на початку четвертого кварталу цього року», – сказав він.

Перевагу для нових ресторанів надаватимуть окремо розташованим будівлям, де можна буде відкрити лінію МакДрайв (послуга для водіїв, що дозволяє робити і отримувати замовлення просто з авто), а також земельним ділянкам (оптимальна площа – 20 соток), що розташовані на перехрестях або біля них з інтенсивним трафіком, доброю видимістю, наявністю інших магнітів – торгівельних центрів, транспортних хабів, зі зручним заїздом та доступністю для пішоходів.

Як стало відомо Інформаційному агентству Волинські Новини, у Луцьку МакДональдз планують розмістити замість ресторації «Брама», що знаходиться поряд з гіпермаркетом «Там Там».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 42
ВІРУС Показати IP 30 Березня 2021 12:06
Нащо він там потрібен.
Вася до ВІРУС Показати IP 30 Березня 2021 12:29
Нічого страшного, попрацює і з тріском закриється
Хехе до Вася Показати IP 31 Березня 2021 12:08
Там будуть черги, чоловіче) Мак це "дитинство", це приємні асоціації) бест бургери різні ж не закриваються) Мак дуже добре вибирає місця для своїх ресторанів, він буде прибутковий 100%
Всезнайко до Хехе Показати IP 1 Квітня 2021 08:34
Мак - це отрава.
Полковник Сандерс Показати IP 30 Березня 2021 12:16
Замість старого базару було б в самий раз, жаль, що на Соборності. А так то давно пора було відкрити мак в Луцьку
Хамло до Полковник Сандерс Показати IP 31 Березня 2021 08:43
Палкан, ти не в темі. Базар вже ніхто не зносить. Він і є магнітом, не гіршим ніж замок Любарта
rus до Хамло Показати IP 29 Квітня 2021 16:20
старий базар - магніт для бідоття
Олєжик до Полковник Сандерс Показати IP 31 Березня 2021 12:09
Сандерс, я би ще хотів KFC в Луцьку, це був би классс
ну всьо Показати IP 30 Березня 2021 12:22
Тепер в нас буде Америка) прям от більш в Луцьку проблем нема, як то відсутність цього фастфуду
Я до ну всьо Показати IP 30 Березня 2021 14:06
А що, для того щоб в нашому величному місці відкрити мак то ця компанія має перш вирішити всі проблеми інфраструктури? Яке відношення якісь проблеми міста мають до відкриття фастфуду? Як? Як ви це в'яжите одне до одного?
Їван з Гнідави Показати IP 30 Березня 2021 12:24
А ше тре збудувати на Сапалаївці "Ква-ква парк" , "Дісней-ленд" в Рокинях і "Силіконову долину" в Підгайцях ! Бо вже набудували повно вільних від економіки зон і не тільки в Луцьку !
Микола Показати IP 30 Березня 2021 12:28
Та полішки на Світязі з їхніми пончиками такі макдользи - через бедро і в одні ворота тільки так !
Я до Микола Показати IP 31 Березня 2021 11:37
Локачинсько-горохівським рагулям нє панять
До людей Показати IP 30 Березня 2021 12:57
Най буде
Я Показати IP 30 Березня 2021 13:02
В цьому вся сутність українців, щоб не робили все не так! Хто б не приходив до влади, всі не ті! Ну відкриють, не любиш ти фаст фуд, обходь стороною, на кожний товар всій покупець. Побачите, яка там черга буде і самі в ній стояти будете.
Пілот Показати IP 30 Березня 2021 13:09
Ну, нарешті... Хоч нормальної їжі поїм!
яя Показати IP 30 Березня 2021 13:30
а потім язви лікувати будете! що за проблема вдома котлету зробити? і булочка на воді домашня краща ніж на їхніх розпушувачах! а їхня картопля фрі - отрута для дітей. Не рекомендую.
Лучанин Показати IP 30 Березня 2021 13:36
Не подобається то не заходьте! То ж не з вашого карману гроші на будівництво беруть. Ппц, завжди знайдуться якісь недовольні дегани. А те що він закриється, то ви сильно помиляєтесь, так як це заклад з дуже хорошим сервісом і смачними бургерами. У нас в Луцьку бургерних смачних немає взагалі!
Алик Показати IP 30 Березня 2021 13:48
Блин дорогу отремонтируйте, ямы залатайте. К этому McDonald's доiхати неможливо.
Джек до Алик Показати IP 30 Березня 2021 15:02
Кому це ви пишете?Приватна особа строїть макдональдз.яке відношення вона має до доріг? Не подобається-не йдіть.
Ronald McDonald до Алик Показати IP 30 Березня 2021 20:08
Алік, валяй на родіну і там ремонтуй)))) Пи.Си:дороги там нормальні, всюди)
паціент Показати IP 30 Березня 2021 13:50
Вас не зрозуміти! робиш щось погано.... не робиш теж погано!!! Вас силою туди ніхто не примушує іти! нічого погано не бачу, додаткові робочі місця, поповнення місцевого бюджету.... я особисто тільки за, такого морозива як в мак в Луцьку ніде не купиш.
Лучанин до паціент Показати IP 30 Березня 2021 14:01
Це точно! Морозиво супер, і кава класна! Від людей там відбою не буде!
Федір Показати IP 30 Березня 2021 13:57
Якість сервісу та смак бургерів залежить від людського фактору. А сама назва "МакДональдс"- це просто бренд. Подивимося чи приживеться він у Луцьку.
Опана Показати IP 30 Березня 2021 14:02
Гамбургер в Макдональдсі який дійсно продають виглядає як кусок ..... На картинці красота. Єдина пристойна річ це було морозиво.
101 до Опана Показати IP 30 Березня 2021 22:23
Чому тільки морозиво? Кока-кола в Макдональдс теж смачна.
103 до 101 Показати IP 31 Березня 2021 00:45
Хімія, хімія, вся печінка синьая!
Лучанин Показати IP 30 Березня 2021 14:11
Зі сторони Мака місце вибране хороше, а от зі сторони відвідувачів не зовсім вдале. Там зараз пройти проблема, а коли ще всі туди ринуть то будуть великі пробки та тиснява. Так, хімія, але раз в місяць можна, частіше не рекомендую
Дохтор до Лучанин Показати IP 30 Березня 2021 17:03
Раз в рік, не частіше!
Євген Показати IP 30 Березня 2021 14:14
Люди,не подобається американський бургер,то не ходіть.Їжте дома...Але зрозумійте,що для міста це додаткові немалі податки і робочі місця.Що не є погано...
Правда Показати IP 30 Березня 2021 14:36
Під час пандемії,ресторан,ну,ну...Кожен пятий в Україні вже закрився.
Маркетолог до Правда Показати IP 1 Квітня 2021 18:22
Хоч один розумний коментар ! Згідно на 100%
Макдон Показати IP 30 Березня 2021 14:52
Ото всі, хто тут ставить дизлайки, точно будуть гонити понти в тому МакДональдзі як не самі, то з родичами із сіл. В Макдональдзі буде така "гидота", що полішуки не могтимуть відірвати її від рота.
Сергій до Макдон Показати IP 30 Березня 2021 16:58
А скільки фото буде в ФБ та Інстаграм!!!
Ван Показати IP 30 Березня 2021 15:03
Що там продавати будуть ? Бо я в таких кафе не був ще
777 Показати IP 30 Березня 2021 17:04
Нове місце для селфі. Типу: Катя ест чікен в McDonald))) Або ж знімати тік-ток чи ще що там придумають. Процеси глобалізації незворотні. І не важливо що це шкідливо.
Правда Показати IP 30 Березня 2021 17:09
У нас такого нічого немає, пародія одна!
буба Показати IP 30 Березня 2021 18:18
розслабтеся, поборники традицiй. це iсторiя буде для тих, кому 5-35 рокiв. заздрити треба тихенько. p.s. 70% мешканцiв мiста такий формат не по кишенi.
Мірек до буба Показати IP 30 Березня 2021 23:00
За такі гроші можна з'їсти шмат доброго печеного м'яса. І в *упі Я бачив всіх любителів фаст фуду
Анонім до Мірек Показати IP 31 Березня 2021 11:15
без д.пи не вдаеться?
Ігор Показати IP 30 Березня 2021 20:41
Люди які ж ви не розумні, подивіться уважно меню макдональса офіційне там є нормальна їжа, просто вона висококалорійна, дехто кожен день їсть набагато гіршу їжу ніж в маку, особливо саме дешеве з супермаркетів, і доречі макдональс колись створювали в сша тільки з метою накормити робочий клас, простих працівників які важко працювали на заводах чи будівельників сша на початку 20століття, тому їжа там висококалорійна, це нормально для людей які фізично працюють, а для офісних працівників, і ледарів які нічого не роблять фізично не працюють які тільки жруть і працюють суто язиком , то для таких і макдональс стає причиною чи початком ожиріння і проблем зі здоров'ям бо калорії і вуглеводи не згоряють а йдуть в жир!!!
Дамир Показати IP 10 Червня 2021 19:38
Те вітчуття що зараз строять макдональдс а про це ніхто не пише і не робить відео про це.