USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Яценюк зберіг крісло прем'єра

27 Листопада 2014 16:16
Чинного Прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка знову обрали Главою уряду.

За це рішення проголосував 341 народних депутатів, - повідомляє «Укрінформ».

Яценюк під час виступу у Раді наголосив на тому, що готовий до співпраці з Президентом.

Раніше президент Петро Порошенко заявив, що підтримує кандидатуру Яценюка й сподівається на його висування коаліцією на посаду Прем'єр-міністра. Глава держави також запевнив, що на першому ж засіданні Ради внесе запропоновану коаліціянтами кандидатуру на затвердження парламенту і чекає, що народні депутати підтримають його пропозицію.

Нагадаємо, на першому засіданні новообрані нардепи також проголосували за створення коаліції та обрання Володимира Гройсмана спікером.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
чесний Показати IP 27 Листопада 2014 16:27
коню ясно було!
Вацык Показати IP 27 Листопада 2014 17:10
Еврееукраина !!!!
Дончанин до Вацык Показати IP 27 Листопада 2014 17:15
Ошибаешься, заштатный городишко (штат имеет больше прав) СШП. Как хозяин сказал - так и будет.
Вацык до Дончанин Показати IP 27 Листопада 2014 17:48
Евреи -рулят. Хохол останется -хохлом.
Анонім до Вацык Показати IP 27 Листопада 2014 17:52
а кацап-монголом
Лучанин до Анонім Показати IP 28 Листопада 2014 10:05
Хай кацап лишається ким йому завгодно, головне нам перестати бути хохлами і мати свій розум. В нас навіть коаліційну угоду підписали, бо Байден приїхав і шось комусь пошептав. І чому це слухати поради заокенських дядьків, вважається нормальним? Хіба це патріотизм?
777 Показати IP 27 Листопада 2014 17:20
Кролик рулит!
обс Показати IP 27 Листопада 2014 18:05
розіграли все як по нотам
дубль Показати IP 27 Листопада 2014 19:03
Президент-жид,прем"єр-жид,голова ВР-жид.СЛАВА УКРАЇНІ!!!!!!!
Анонім Показати IP 27 Листопада 2014 20:10
яценюк - тріпло, краще б він отримав свою кулю в лоб, де долар по 10 - він же розпинався,що так буде