USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Європа шокована масштабами імпорту в Україну елітних автівок після скасування мит, – Найем

27 Квітня 2022 22:38
Європейські партнери України обурені масштабами імпорту в країну автомобілів класу «люкс».

Про це повідомив заступник міністра інфраструктури України Мустафа Найєм.

У публікації йдеться, що «на потреби ЗСУ» без митних зборів завозяться сотні нових BMW X5 та Mercedes-Benz S-Class.

Ситуація стала настільки серйозною, що, за словами Найєма, в Україні вирішено скоротити кількість пунктів пропуску, через які можна безкоштовно ввозити машини з ЄС.

«Наші партнери у Польщі, Словаччині та Румунії злегка здивовані таким активним оновленням автопарку країни, що воює, для якої весь світ збирає кошти на гуманітарну допомогу. Їх шокують промислові масштаби імпорту «для потреб ЗСУ» автомобілів класу «люкс». За вісім днів після скасування мит до країни було імпортовано 14 300 легкових автомобілів», – заявив Найєм.

Як ми писали, в Україні найближчим часом можуть повернути ввізне мито на товари та автомобілі.

Раніше для українців офіційно зробили безкоштовним «розмитнення» автомобілів на період війни, яку розв’язала країна-терорист. Закон підписав Володимир Зеленський.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Експерт Показати IP 27 Квітня 2022 23:05
Срані бариги! Вчуяли, де можна наживитися. Тьфу…
скептик Показати IP 27 Квітня 2022 23:06
донорам допомоги варто було б слідкувати за руками її одержувачів
Укр Показати IP 28 Квітня 2022 00:28
Та всім повістки водіям автовозів і баригам на ринку ...
Радувець Ларіса до Укр Показати IP 29 Квітня 2022 09:35
Та у них напевно по трійку дітей настругано, тільки нажива в голові
ха ха Показати IP 28 Квітня 2022 00:32
Все, що було те і є...і нажаль буде...завжди(
Микола Показати IP 28 Квітня 2022 08:20
Ну все. Елітні автівки завезли, а для простих людей закон відмінять.
Дне Показати IP 28 Квітня 2022 08:47
Дорогі автомобілі .Хай оплачують тому що через них звичайна людина не зможе придбати
І. Показати IP 28 Квітня 2022 09:22
нічого не змінюється ...
Володимир Показати IP 28 Квітня 2022 14:28
Просто вражає дурість і тупість. Де конкретика? А саме хто з Західних партнерів так здивований? Чим здивований? Де статистика елітних авто? Хтось з цих " сраних спеціалістів " був на митниці? Я бачив особисто які машини везуть? Я особисто знаю сім'ї яким конче необхідне авто в сім'ю...і це напевно єдиний шанс в житті придбати його! Але обгадити гарну ініціативу...так у нас завжди море " хероїа".
1 до Володимир Показати IP 28 Квітня 2022 17:16
"Гарна ініціатива"? Ви про що взагалі? Це було (мало б бути) введено ЛИШЕ для потреб армії, для спрощення волонтерських поставок автомобілів. Ми воюємо, а ви говорите про сім'ї, яким конче потрібне авто??? Серйозно? Авто це настільки потрібна річ? Вважаю що цей закон потрібно серйозно змінити. А то деякі "розумники", які в держбюджет за все життя ні копійки не закинули, а вміють лише плакати, що їм не вчасно принесли субсидії, пенсії, прибрали "гарні ініціативи" (халяву), на жаль не знають, з чого той бюджет на вищевказані дурниці формується.
Станіслав до 1 Показати IP 28 Квітня 2022 18:36
Дайте якесь посилання, де можна прочитати, ЩО: "Це було (мало б бути) введено ЛИШЕ для потреб армії, для спрощення волонтерських поставок автомобілів."