Юна художниця з Волині перемогла у конкурсі учнівської творчості
Учениця Володимирської дитячої художньої школи ім. М. Рокицького Софія Семенюк перемогла в номінації «Образотворче мистецтво» у всеукраїнському конкурсі.
Про це повідомили у міській раді Володимира.
З 1 листопада минулого року по 25 лютого 2023 року відповідно до спільного наказу Міністерства культури та інформаційної політики України та Міністерства освіти і науки України проходив XХІІ Всеукраїнський конкурс учнівської творчості під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!» Його основними завданнями є активізація виховної та патріотичної роботи серед учнівської молоді, збереження і розвиток інтелектуального потенціалу України, державна підтримка талановитої молоді та творчої праці вчителів, викладачів, керівників студій тощо.
22 березня Державний науково-методичний центр змісту культурно-мистецької освіти організував засідання Всеукраїнського журі 4-го етапу конкурсу для підбивання підсумків у номінаціях «Образотворче мистецтво» та «Декоративно-прикладне мистецтво».
За рішенням професійного журі переможцем конкурсу в номінації «Образотворче мистецтво» стала учениця Володимирської дитячої художньої школи ім. М. Рокицького Софія Семенюк (викладач Катерина Юрчук). У конкурсі брали участь учні 5-11-х класів закладів загальної середньої, професійно-технічної освіти і закладів позашкільної освіти.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили у міській раді Володимира.
З 1 листопада минулого року по 25 лютого 2023 року відповідно до спільного наказу Міністерства культури та інформаційної політики України та Міністерства освіти і науки України проходив XХІІ Всеукраїнський конкурс учнівської творчості під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!» Його основними завданнями є активізація виховної та патріотичної роботи серед учнівської молоді, збереження і розвиток інтелектуального потенціалу України, державна підтримка талановитої молоді та творчої праці вчителів, викладачів, керівників студій тощо.
22 березня Державний науково-методичний центр змісту культурно-мистецької освіти організував засідання Всеукраїнського журі 4-го етапу конкурсу для підбивання підсумків у номінаціях «Образотворче мистецтво» та «Декоративно-прикладне мистецтво».
За рішенням професійного журі переможцем конкурсу в номінації «Образотворче мистецтво» стала учениця Володимирської дитячої художньої школи ім. М. Рокицького Софія Семенюк (викладач Катерина Юрчук). У конкурсі брали участь учні 5-11-х класів закладів загальної середньої, професійно-технічної освіти і закладів позашкільної освіти.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Збільшення виплат і справедлива ротація: луцькі депутати підготували звернення на підтримку війська
Сьогодні 17:16
Сьогодні 17:16
На Волині попрощалися з воїном Олександром Шевченком
Сьогодні 16:44
Сьогодні 16:44
Загорівся очерет: рятувальники загасили берег Світязю
Сьогодні 16:27
Сьогодні 16:27
ССО уразили два ключові заводи росіян поблизу Оренбурга
Сьогодні 16:11
Сьогодні 16:11
Сезонне явище: фахівці пояснили, чому після купання у Світязі може виникнути висип і свербіж
Сьогодні 15:55
Сьогодні 15:55
Луцьк попрощався з Героєм Андрієм Максимчуком
Сьогодні 15:39
Сьогодні 15:39
Шукали понад дві доби: на Закарпатті з річки витягли тіло 10-річного хлопчика, якого віднесло течією
Сьогодні 15:05
Сьогодні 15:05



Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.