Юні волиняни перемогли у всеукраїнському турнірі
Абсолютною перемогою вихованців академії тенісу "Адреналін" закінчився черговий всеукраїнський турнір "Кубок Любарта" серед юнаків та дівчат віком до 14 років.
Вперше в історії академії всі золоті нагороди залишилися у стінах тенісного вишу, - повідомляє "ВолиньSport".
Суперниками юних волинських тенісистів були представники спортивних шкіл з Києва, Львова, Тернопіля, Ужгорода, Чернівців та Хмельницького.
В одиночному розряді дівочого турніру не обійшлося без сенсацій. Одна з фавориток турніру Анастасія Боднарчук у півфіналі несподівано поступилася хмельничанці Ользі Труніній і залишилася поза подіумом. Але її однокурсниця по академії Анастасія Верешко змогла підтримати Волинь й перемогла у фіналі з рахунком – 1:6, 6:2, 6:1.
В індивідуальних турнірних перегонах юнаків вихованець тренерів Юрія Труша та Сергія Михайлова тринадцятирічний Нікіта Михайлов впевнено обіграв Олександра Дупина з рахунком 6:2, 6:2 і у скарбничці академії стало на одне золото більше.
Тріумфально закінчилися і парні змагання на "Кубку Любарта". Дівчата тезки - Настя Верешко та Настя Боднарчук з рахунком 6:1, 6:3 обіграли своїх суперниць за фіналом. І з таким само рахунком юнацький дует у складі Нікіта Михайлов – Андрій Пікута став переможцем турніру.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Вперше в історії академії всі золоті нагороди залишилися у стінах тенісного вишу, - повідомляє "ВолиньSport".
Суперниками юних волинських тенісистів були представники спортивних шкіл з Києва, Львова, Тернопіля, Ужгорода, Чернівців та Хмельницького.
В одиночному розряді дівочого турніру не обійшлося без сенсацій. Одна з фавориток турніру Анастасія Боднарчук у півфіналі несподівано поступилася хмельничанці Ользі Труніній і залишилася поза подіумом. Але її однокурсниця по академії Анастасія Верешко змогла підтримати Волинь й перемогла у фіналі з рахунком – 1:6, 6:2, 6:1.
В індивідуальних турнірних перегонах юнаків вихованець тренерів Юрія Труша та Сергія Михайлова тринадцятирічний Нікіта Михайлов впевнено обіграв Олександра Дупина з рахунком 6:2, 6:2 і у скарбничці академії стало на одне золото більше.
Тріумфально закінчилися і парні змагання на "Кубку Любарта". Дівчата тезки - Настя Верешко та Настя Боднарчук з рахунком 6:1, 6:3 обіграли своїх суперниць за фіналом. І з таким само рахунком юнацький дует у складі Нікіта Михайлов – Андрій Пікута став переможцем турніру.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Дух психлікарні, загадкові голоси коней і «сховані скарби». Фоторепортаж із давнього замку на Волині
Сьогодні 18:18
Сьогодні 18:18
Без змін: чергові садочки Луцької громади 29 та 30 червня працюватимуть у штатному режимі
Сьогодні 17:49
Сьогодні 17:49
Канада отримала право брати участь у «Євробаченні»
Сьогодні 17:20
Сьогодні 17:20
На місці пам'ятника Леніну: Зеленський анонсував встановлення пам’ятника Мазепі в Києві
Сьогодні 16:52
Сьогодні 16:52
Волинський студент-медик через оголошення про продаж приставки обманув 11 людей: як покарали 
Сьогодні 15:25
Сьогодні 15:25
У Волинській ОВА закликали роботодавців області у зв'язку зі спекою змінити графік роботи
Сьогодні 14:56
Сьогодні 14:56
У Луцьку п'яний водій пошкодив чотири припарковані автівки
Сьогодні 14:27
Сьогодні 14:27
Іран атакував Бахрейн та Кувейт після ударів США
Сьогодні 13:29
Сьогодні 13:29






Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.