USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.75 40.05
  • PLN 9.76 9.92

З квітня зарплати чиновників не будуть перевищувати 47 тис. грн, – Зеленський

10 Квітня 2020 20:32
З 1 квітня зарплати всіх чиновників не будуть перевищувати 47 тисяч гривень.

Про це у своєму відеозверненні заявив президент Володимир Зеленський, пише Бабель.

За словами президента, це стосується всіх: суддів, народних депутатів, прокурорів, працівників Нацбанку, Центрвиборчкому та інших чиновників.

«Такі ж обмеження стосуються і членів спостережних рад. Мільйонні зарплати та премії пішли в минуле», – сказав він.

Президент висловив упевненість, що Верховна Рада на позачерговому засіданні 13 квітня підтримає запропоновані урядом зміни до державного бюджету України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Наталія Показати IP 10 Квітня 2020 20:44
Хотілося б вірити!!!
Хіхі до Наталія Показати IP 10 Квітня 2020 20:51
Ну і навіть якщо так, то що? Країна котиться в прірву, а мама любіт скограсть!
123 до Наталія Показати IP 10 Квітня 2020 20:52
Вірте і далі. Рік назад повірили, вам мало ?
тетя Соня до 123 Показати IP 11 Квітня 2020 09:58
И шо ви так кипишуете!Ви шо таки не знали,шо обещать не означает жениться?
Га Показати IP 10 Квітня 2020 20:50
А то вже кінець епохи бідності?
Савік Показати IP 10 Квітня 2020 21:21
Нарешті ці паразити будуть отримувати менші премії. Країна на межі банкротства, а вони жирують. Хотілося б вірити .
Nikola Показати IP 10 Квітня 2020 22:00
"З 1 квітня зарплати всіх чиновників не будуть перевищувати 47 тисяч гривень" - 1 -квітня день дурака. Всю країну в дурні!!!! Зарплата 47 000, за особливі умови роботи - 94000, за роботу з особливими документами - 47 000, командировочні - 47 000, транспорт - 47000, зв'язок - 47000 і так далі. А зарплата 47 000!!!
12 Показати IP 10 Квітня 2020 22:46
пенсія рядового украінця 1570грн ЗАРПЛАТА РЯДОВОГО ЧИНОВНИКА 47000ГРН ..цікаво який висновок треба зробить.....................................................................................................................
Корiнний лучанин Показати IP 10 Квітня 2020 23:53
А пенсii не " перенижувати" 10000 . ( Зеленский)
Внук Показати IP 11 Квітня 2020 08:03
Таких зп в держслужбі нема, тільки в вищих органах влади і адміністрації держпідприємств. Зп службовця на місцях від 5000 до 10000 грн залежно від рангу і стажу та преміювання. Хіба що ви муніципал, там по 20000.
Отакої Показати IP 11 Квітня 2020 08:29
Більшість лучан вибрали це,то в чому проблема."Чухайте лисину" і чекайте чуда.
123 до Отакої Показати IP 11 Квітня 2020 19:55
Чуда-юда ...
ігор луцький Показати IP 11 Квітня 2020 11:34
Потрібно уточнити:більшість тих,що прийшла на виборчі дільниці.
Аноннім до ігор луцький Показати IP 11 Квітня 2020 23:56
Не нада ляля більшість