USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.75 40.00
  • PLN 9.76 9.94

З лучан «вибиватимуть» борги за комунальні послуги

12 Квітня 2016 10:25
Оскільки єдиним способом вирішення проблеми з енергопостачальними компаніями є зменшення кредиторської заборгованості комунальних підприємств міста, жорсткий підхід до вибивання боргів з лучан обіцяють у мерії.

Як зауважив перший заступник міського голови Тарас Яковлев, гостро стоїть питання щодо погашення заборгованості за спожиті комунальні послуги. Так, жорсткі вимоги ставлять енергопостачальні компанії, тож єдиним способом погашення є «вибивання» боргів з лучан.

До прикладу, лише ДКП «Луцьктепло» населення боргує 63 мільйони гривень. Особам, які мають значну заборгованість, обмежуватимуть водопостачання, від’єднуватимуть їх від централізованої системи опалення. Тим, хто боргує за спожите тепло, перекриватимуть водовідведення (злив унітазу).

З виконавчою службою вже відпрацювали питання можливості відчуження нерухомого майна тих, хто боргує понад 10 тисяч гривень. До прикладу, квартиру у районі залізничного вокзалу виставлять на аукціон, якщо власники не погасять заборгованість. Ще щодо 5 квартир виконавча служба готує документи. Тарас Яковлев закликав лучан оформлювати субсидії та реструктуризувати заборгованість.
До прикладу, у будинку №33 на вулиці Гордіюк за опалення боргують 230 тисяч гривень. Міський голова Микола Романюк пропонував клеїти наліпки «тут живе боржник» на двері тих лучан, які не сплачують за комунальні послуги.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 37
Толік Показати IP 12 Квітня 2016 10:38
А що вже на "Буратіно" надо наклеїти? І що наклеїти на Міській раді? Не усі ж можуть на роботі "брати" державній такі зарплати що і авто бізнес класу і добробут
Самооборона до Толік Показати IP 12 Квітня 2016 14:14
Люди навіщо платити три ціна за наші ж ресурси? Подати на суд, про те що незаконно підняли тарифи на наші ж ресурси. Добре сказано 400 у.о. боргу і на виселення. Рабство незаконне.
Анонім до Толік Показати IP 12 Квітня 2016 19:19
Містом керують два бездарі.
1 Показати IP 12 Квітня 2016 10:38
Шо за бл*** Приватовські приколи клеїти всякі штуки на квартиру???? Мер Д*БІЛ??? Собі С*** вліпи на лоба. Якщо такий борг і там живуть люди з норм достатком то так забрати і продати. Але чого до цього часу їм не відключили тепло????
Анонім до 1 Показати IP 12 Квітня 2016 19:15
Така практика вже була. Тільки тоді на одяг зірки вішали.
123 Показати IP 12 Квітня 2016 10:46
Пане Тарасе дивіться щоб народ не прийшов до вас і вас не вибив з мягких крісел. Скоро всі перестануть платити, бо людям вже на хліб не вистачає при таких цінах, а ви за якісь комунальні говорите.
456 до 123 Показати IP 12 Квітня 2016 11:55
То не користуйтесь "якимись комунальними", покажіть приклад добровільної відмови від благ цивілізації! Вистачає - користуєтесь, не вистачає - не користуєтесь, держава це не благодійний фонд! Що ви зробили для держави, скільки податків заплатили?
НЕЛУЧАНИН до 456 Показати IP 12 Квітня 2016 19:46
ти краще поцікався, скільки державні чинуші вкрали цих податків
петріот до 456 Показати IP 12 Квітня 2016 23:27
Яковлев. то потвора. А ти про людей продумав , які зарплату 1420грн отримують. На гіляку підеш.....
ХХХ до 123 Показати IP 12 Квітня 2016 14:12
А вам хліб в магазині те ж безкоштовно дають? За все потрібно платити, ком.послуги це той же товар, який ви купуєте і за який маєте сплатити! А то попривикали як податки платити, "то що я дурніший всіх", а як тарифи піднімають то караул. Шановні СРСР зник ще 25 років тому, а в головах наших громадян, на жаль, він живе і процвітає і до нині.
новий до ХХХ Показати IP 14 Квітня 2016 08:19
я оплачую 100 відсотків !!! То чому в мене немає гарячої води??????
Анонім до 123 Показати IP 12 Квітня 2016 19:26
Який він пан. Він руйнівник. Після його призначенням першим заступником розпочалися усі неподобства. Зломати, забрати, оштрафувати,ліквідувати,людей без роботи і квартир залишити.- ось йго кредо.
111 Показати IP 12 Квітня 2016 10:46
Аґа , а собі нехай на лобі наклеють - комбінатор і хапуґа .
Анонім Показати IP 12 Квітня 2016 10:46
"Микола Романюк пропонував клеїти наліпки «тут живе боржник» на двері тих лучан, які не сплачують за комунальні послуги." - Хай собі на лоба наклеїть наклейку "Я хабарник" і так з нею ходить.
Анонім Показати IP 12 Квітня 2016 10:48
"Тим, хто боргує за спожите тепло, перекриватимуть водовідведення (злив унітазу)." - Ой налякали! Будем на відро ходити і з балкона виливати.
777777 до Анонім Показати IP 12 Квітня 2016 14:45
Деградуєте замість того, щоб розвиватися.......продайте квартиру, купіть собі халупку під лісом, будете до вітру ходити, і платити не треба буде......а то жити добре хочете, а за блага цивілізації хай дурні платять........
За справедливість до 777777 Показати IP 12 Квітня 2016 18:29
Дурні платятять за тих, хто мае субсидію втридорого. Як віддаете 100 грн за комунулку то звізно добре живете. Навіть краще ніж до підняття тарифів.
(((Дурень))) до За справедливість Показати IP 13 Квітня 2016 14:51
До чого тут субсидія????Субсидію має відшкодовувати держава тому самому Луцьктепло за людей, які мають право на цю субсидію, а тут мова йде про споживачів , які не платять за свої спожиті послуги.А якщо вам очі муляє, що в сусіда є субсидія і він менше за вас платить, то вас, даруйте , проста жаба душить.Ви за свої дії відповідайте, а не в чужому оці піщинку шукаєте.
абв Показати IP 12 Квітня 2016 10:53
Починайте вибивати гроші з керівництва підприємств, повірте там ще більше як боргів в населення.
Анонім Показати IP 12 Квітня 2016 11:08
хай собі наклеїть ті наліпки. толку з них ...
я Показати IP 12 Квітня 2016 11:11
А де була влада ранішеСпеціально борг збільшували щоб квартирку прихватизувати А мені в Португалії за 10 днів затримки оплати світло відключили б і все В Україні як в Україні і я перестаю жиліти наших людей З баранів борги вибивати потрібно і бажано бітами
олег Показати IP 12 Квітня 2016 11:16
хай дадуть роботу людям та нормальні пенсії! За так звані *жорсткі* методи Ромаюка та його компашку люди проклянуть!!
Лучанка Показати IP 12 Квітня 2016 11:17
Боротьба з боржниками методом наклейок - "100% вирішення проблеми"... Диву даюсь, що ще може запропонувати влада з такими ідеями)) І сміх, і гріх.
Лучанин08 Показати IP 12 Квітня 2016 11:30
Нехай Тарас Яковлєв займеться боргами юридичних осіб, там є з чого брати http://www.volynnews.com/news/economics/khto-naybilshe-borhuye-lutskteplu/
митяй до Лучанин08 Показати IP 12 Квітня 2016 12:35
там голову відірвуть і скажуть - так і було.
Лучанин Показати IP 12 Квітня 2016 12:13
Керівникам держпідприємств (СБУ, МВС і т.д.), які мають мільйонні борги(буквально недавно був такий список від Луцьктепла) хай такі наліпки клеять! А ті хто справно платить комунальні - нам як, теж можна "вибивати", скажімо воду гарячу?
1313131 Показати IP 12 Квітня 2016 12:14
Напевно нема куда гроши дівати ....
Просто мама Показати IP 12 Квітня 2016 12:48
Ви не праві. За послуги мають платити всі. Тим більше,незважаючи на заборгованість, більшості дали субсидії. Матеріально важко зараз більшості сімей. То чому мають страждати без елементарного комфорту ті, хто спочатку оплачує компослуги, а тоді розраховує решту своїх витрат. І до чого тут наклепи на мера, заступників, вони що мають платити за вас? Хто вам не дає балотуватися в депутати чи на міського голову. Ідіть, керуйте містом. Побачите як воно догодити всім. Думаю і вам хтось захоче наліпку на лоб наліпити з опонентами словечком.
Анонім Показати IP 12 Квітня 2016 13:19
По-перше клеїти наліпки - це незаконно. По-друге набагато більше боргують підприємства, а не лучани, з них і стягуйте. Не доводьте людей до відчаю!
777777 Показати IP 12 Квітня 2016 13:55
а чому пенсіонери зі своєї мізерної пенсії намагаються платити за комунальні послуги і не накопичувати боргів, а люди забезпечені нахабно і зухвало принципово не платять???В нових елітних будинках вивішена заборгованість за тепло - величезні суми боргів, чому не платять? бо бідні? не соромно?Хочете добре жити - починати треба з себе! А тим, хто не платить - індивідуально відключати подачу комунальних послуг, щоб не страждали ті, хто справно платить.
ніка Показати IP 12 Квітня 2016 14:02
хай романюк собі наклеіть на лоба ...довели народ до зубожіння ..хай поділиться з бідними !
Я Показати IP 12 Квітня 2016 14:48
Б..ть, тільки хай хто явиться - приб"ю на х..р. ДІСТАЛИ!
Анонім Показати IP 12 Квітня 2016 15:03
Шановний Романюк!Чи задавався ти хоч раз скот, де людям гроші взяти.Думаю наклеять тебе скоро
Сусід Показати IP 12 Квітня 2016 16:54
Побачимо, як будете вибивати борги. Мої сусіди з машинами, працюючи на керівних посадах мають по двадцять з гаком за тепло та гарячу воду, а я, не маючи ні гривні богу, сиджу без гарячої води.
БОРЯ Показати IP 12 Квітня 2016 17:49
Беріть приклад з обшорів -все ховають і нічого на лоа їм не клеять. А люди копійка до копійки і ще хвороби і сім"я і взагалі ВЛАДА які ціни на все встанвлює то де гроші взяти ПАНЕ КАБІНЕТСЬКІ ЧИНОВНИКИ?
тренер Показати IP 12 Квітня 2016 23:37
Сьогодні бачив як ця команда директора спортшколи пресували. яковлев заслав бондарука рейдера.. дерік на свому місці, дав рейдерам по ягодицям.. перфект такім керівниам.....
Тарасу піарасу Показати IP 13 Квітня 2016 21:01
Тарасику ти підійди до Романюка та Кіріка хай вернуть те що вкрали!!!!!!! ТоІ хватить борги покрити,!!!!!!