USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

З луцького парку вкрали крісла-мішки: камери зафіксували злодіїв. Відео

25 Серпня 2020 19:27
Вночі 23 серпня з луцького парку викрали крісла-мішки. Камери відеонагляду, які нещодавно встановили, зафіксували злодіїв.

Про це інформують на сторінці Департаменту муніципально варти у фейсбуці.

«Вночі, 23 серпня 2020 року, в проміжку між 03.45 та 04.15, компанія молодиків у кількості 7-ро хлопців та 4-ро дівчат, здійснила крадіжку крісел-мішків для сидіння, біля кафе «Луцька Венеція».

На камерах відеонагляду було зафіксовано правопорушення. Диспетчером було повідомлено суб’єкта господарювання про вказаний факт та надано відеоматеріали. Також матеріали будуть передані і правоохоронним органам для встановлення осіб, що вчинили крадіжку в парку», – йдеться у повідомленні.

Якщо Ви впізнали людей на відео – просять повідомити департамент муніципальної варти Луцької міської ради на лінію «Група швидкого реагування» за телефонами: 066 1021 102 та 067 0000 679, а також на лінію «102».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
pattern Показати IP 25 Серпня 2020 19:50
І на яке покращення життя надіятись, якшо серед покоління, яке підростає, таке бидло? Просто під камерами, нічого не соромлячись. Надіюсь їх знайдуть і покарають.
Сергій до pattern Показати IP 25 Серпня 2020 22:49
В першу чергу варто карати батьків. Тому, що нормальні батьки сон бачити не будуть, коли дитини немає вдома. А цим, видно, байдуже, де знаходиться дитина о 4 годині ночі.
Олександр до Сергій Показати IP 26 Серпня 2020 16:11
От я відповім... А ви знаєте, яка це трагедія, коли ти дитині наярюєш, коли ти не спиш, по її вдома нема, а їй наплювати, бо воно вже доросле і саме знає??????????? Легко так азати: батьки винні... А не завжди воно так здвється, ікзо з боку тих батьків. І прошу, не потрібно писати про виховання. якщо особисто вам повезло
Інна до Олександр Показати IP 27 Серпня 2020 12:18
Тобто ви вважаєте що нормальна дитина це везучість? Тоді я вам від усього серця співчуваю. Нормальна дитина - це результат виховання батьків і того що вони вкладали в голову своїй дитині. Те що ви мусите "наярювати" вашій дитині, отже ви так її виховали що для неї ваші переживання і дзвінки не грають жодної ролі.
Ахаха до pattern Показати IP 25 Серпня 2020 23:05
Потрібно покликати геїв-побратимів Остапа і Олексу щоб вони знайшли їх і покарали!
Вася Олика ПЛ Показати IP 25 Серпня 2020 19:57
Було б це у Білорусі - вже на ранок у СІЗО їм старший по камері прочищав би димохід ...
Лікар до Вася Олика ПЛ Показати IP 25 Серпня 2020 20:52
Був в Білорусі?
Коломбо Показати IP 25 Серпня 2020 20:18
І кого там шукати, гуртожиток в ста метрах, уже усі знають, хто кого в яке місце на нових стільцях мав.
Анонім Показати IP 25 Серпня 2020 20:36
"Україна - це ти": - писала Ліна Костенко..., а - це "ВОНО". Їхнім батькам особлива "повага", що виростили таке гівно (а може це ще і комплімент)!!!
Олександр до Анонім Показати IP 26 Серпня 2020 16:14
Їх батькам і так важко. А вам легко і просто винних знайти, ніби батьки їх вчили лавки з парку ночити чи самі так робили
Олена до Олександр Показати IP 27 Серпня 2020 12:14
Якщо батьки не вміють виховувати дитину то про яке співчуття може бути мова? Такий вчинок і таке ставлення дітей це результат виховання або повної байдужості батьків.
Правдоруб Показати IP 25 Серпня 2020 20:59
В арабських країнах крадіжки вже давно викорінені законами шаріату, якщо вкрав -відрубали руку...
Олександр до Правдоруб Показати IP 26 Серпня 2020 16:13
Живіть далі вашими казками
курка Показати IP 25 Серпня 2020 21:47
цих малих півників вичислили хай готуються
Ау Показати IP 25 Серпня 2020 22:44
Кончєна бидлота!
адвокат Показати IP 25 Серпня 2020 23:06
от і побачимо чи варті ті камери грошей,які на них витратили...Якщо цих малоліток не вичислять,то нашо ті камери там взагалі...