USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

З вересня безкоштовне харчування отримуватимуть учні 1-11 класів

30 Грудня 2025 08:45
З вересня наступного року учні 1–11 класів отримуватимуть безкоштовне харчування по всій країні.

Про це повідомила Прем’єр-міністерка Юлія Свириденко.

«Уряд готує всі необхідні рішення для цього. Сьогодні для реалізації першого етапу програми спрямували майже 5,9 млрд грн субвенції громадам, щоб забезпечити перший етап харчування для школярів у 2026 році», – зазначила Свириденко.

Загалом же у Державному бюджеті на 2026 рік на цю програму передбачено 14,4 млрд грн.

Читати ще: У міськраді затвердили ціну обіду в луцьких школах. Кому харчування безоплатне

Окремо закладене фінансування на модернізацію шкільних харчоблоків, щоб діти отримували не лише безкоштовне, а й якісне харчування.

«Із початку 2025 року безкоштовне харчування вже діє для учнів 1–4 класів по всій Україні, а з вересня гарячі обіди почали отримувати ще й учні 1–11 класів у прифронтових громадах. Наш пріоритет – створити умови для безпечного та комфортного навчання для кожної української дитини, незалежно від місця проживання чи формату навчання», – наголосила Свириденко.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
лучани Показати IP 30 Грудня 2025 09:08
популізм перед виборами, під час війни це злочин.

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus