USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

За 800 тисяч у Луцьку продають підвал багатоповерхівки. Фото

26 Червня 2025 21:20
На аукціон виставили нежитлове приміщення, а саме – підвал, що на вулиці Захисників України, 2 у Луцьку. Це приміщення перебуває в комунальній власності громади, нині – на балансі відділу управління майном міської комунальної власності Луцької міської ради.

Оголошення про малу приватизацію опубліковано на сайті prozorro.sale.

Як лот виставлено нежитлове приміщення (підвал) загальною площею 114,6 кв. м, розташоване в п’ятиповерховому житловому будинку 1973 року побудови на вулиці Захисників України, 2 у Луцьку (периферійна частина міста).

«Під’їзд до об’єкта доступний, асфальтове покриття, можливість паркування, вхід у приміщення окремий (з двору будинку). Об’єкт включає номери приміщень з 57-1 по 57-5, 57-17, 57-18. Будівельна характеристика: фундамент – копка котловану, стіни – бетонні блоки, підлога – бетон, плитка, перекриття – залізобетонні плити, двері – металопластикові, дерев’яні. Інженерне обладнання – електропостачання, вентиляція. Технічний стан об’єкта задовільний», – вказано в описі лоту.

Стартова ціна – 816 900 гривень.
Читати ще: У Луцьку виставили на аукціон громадську вбиральню біля парку

Нагадаємо, раніше в Луцьку продавали нежитлове приміщення (підвал) на вулиці Наливайка, 10.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus