USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.72 9.93

За день українські спортсмени завоювали на Паралімпіаді дев'ять медалей, з яких три золоті

2 Вересня 2021 18:50
2 вересня наша команда завоювала 9 медалей – 3 золоті, 4 срібні та 2 бронзові.

Про це повідомляє Укрінформ.

Паралімпійське «золото» виграли легкоатлетка Марія Помазан (штовхання ядра, клас F35) і Владислав Загребельний (стрибки у довжину, F37), а також плавець Максим Крипак (100 метрів на спині, S10).

Збірна України з настільного тенісу завоювала срібну медаль у класі 8. Віктор Дідух і Максим Ніколенко дійшли до фіналу, де поступилися команді Китаю – 0:2.

Плавець Антон Коль став срібним призером токійської Паралімпіади. Представник Дніпра став срібним призером на дистанції 50 метрів на спині в класі S1. Для Коля це друге «срібло» в Токіо. На рахунку Антона також друге місце на 100-метрівці на спині.

Легкоатлетка з Дніпра Оксана Ботурчук стала володаркою срібної медалі в дев’ятий день XVI літньої Паралімпіади в Токіо (Японія). Ботурчук у класі Т12 посіла друге місце в бігу на 100 метрів з результатом 12,03 секунди. На рахунку Оксани також «срібло» Ігор-2020 на 400 метрівці.

Український плавець Денис Остапченко здобув другу медаль на Паралімпіаді в Токіо (Японія). У дев’ятий день Ігор-2020 представник Полтавщини до «срібла» на 50-метрівці на спині додав «бронзу» на 50-метрівці вільним стилем у класі S3.

Загалом наші паралімпійці мають у Токіо вже 84 медалі (20, 39, 25). У неофіційному командному заліку українці йдуть п’ятими за якістю нагород (піднялися на один рядок) і четвертими – за кількістю медалей.

Лідирує на Паралімпіаді команда Китаю – 167 медалей (77, 46, 44). На другому місці представники Великої Британії – 96 (34, 27, 35).