USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

За кермом був поліцейський: подробиці ДТП на Клима Савура в Луцьку

15 Липня 2022 11:04
У Луцьку на Клима Савура легковик зніс електроопору. За кермом автівки був поліцейський.

Про це у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили у патрульній поліції Волині.

Як зазначили, автопригода сталася сьогодні близько 7 ранку.

Поліцейський, перебуваючи поза службою, не впорався з кермуванням Mercedes і влетів в електроопору. Внаслідок ДТП ніхто не постраждав.

Транспортний засіб отримав механічні пошкодження.

Патрульні, які прибули на місце події, склали на керманича протокол про адміністративні правопорушення за статтями 124 та 139 КУпАП.

Мар'яна ТАРАСЮК
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
007 Показати IP 15 Липня 2022 11:11
номера облетіли , як листя з дерева
Джек до 007 Показати IP 15 Липня 2022 12:28
Там зразу хтось підбіг і вкрав)
Сергій Показати IP 15 Липня 2022 11:45
Ментяра як завжди п'яний,але зроблять тверезим!
5.45 Показати IP 15 Липня 2022 13:04
Мерсік крепкий.
Мєнтовська експертиз Показати IP 15 Липня 2022 13:34
Мєнтовський драгер показав, шо стовп мав 3,0 проміле ! А мєнт був тверезий і стояв рівно! Висновок : Тут всьо ясно - стовп винуватий !
Анонім Показати IP 15 Липня 2022 14:59
Стовп виноватий і той хто ставив того стовба в тому місті ,один мєнтяра тільки не винен бо їхав 50км в час і невпорався
Коментаторам Показати IP 15 Липня 2022 19:24
Яким ви, люди, були бидлом, таким і залишилися.
Платон до Коментаторам Показати IP 18 Липня 2022 09:12
А ти, "Коментаторам", причесаний і лагідний,як Папа Римський?