USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

За проїзд у луцькому транспорті можна буде платити через мобільний додаток

1 Листопада 2019 15:44
Лучани та гості міста, встановивши мобільний додаток безготівкового проїзду у громадському транспорті міста, матимуть корисні функції, які допоможуть зручно пересуватися у маршрутках та тролейбусах.

Про це начальник управління транспорту і зв’язку Луцької міської ради Володимир Степанов розповів Конкуренту.

«Додаток планують запустити вже до 10 листопада. Якщо буде встановлений цей мобільний додаток, то лучани зможуть за допомогою телефона і розрахуватися при проїзді без картки», – розповів головний транспортник Луцька.

Нагадаємо, з 11 листопада у Луцьку планують запустити безготівковий розрахунок за проїзд у громадському транспорті.

Натомість перевізники вимагають підняти вартість проїзду у маршрутках, інакше, шантажуючи міську раду, погрожують не випустити автобуси на маршрути.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Оксана Показати IP 1 Листопада 2019 15:47
Що небудь. Все тими телефонами помішались. Деградація. Не вилазять з телефонів і інформацію беруть про всіх
Olden до Оксана Показати IP 1 Листопада 2019 16:06
Йдіть купуйте карту, викиньте телефон і не деградуйте, Оксано...
Roma до Оксана Показати IP 2 Листопада 2019 23:18
Навчіться писати і формулювати правильно речення, а вже тоді про деградацію розповідайте)) І яким "чудом" ви написали цей комент взагалі???
здравомислячий до Оксана Показати IP 8 Листопада 2019 11:25
На рахунок пільгових категорій.Безкоштовний проїзд в громадському транспорті згідно з постановою 354 Кабінету Міністрів України від 17.05.1993р.мають пільгові категорії з предявленням водієві чи контролеру відповідного посвідчення!Лише один єдиний документ який надає безплатний пільговий проїзд для його власника є ПОСВІДЧЕННЯ!І лише посвідчення і ніяка картка не може замінити посвідчення. А тепер що виходить?Що власник посвідчення не зможе проїхати в транспорті без цієї пластикової картки?А як для іногородніх людей,які мешкають за Луцьком,які мають не луцьку приписку і які мають посвідчення яке надає безкоштовного проїзду?З цим питанням я звернувся в ЦНАП.Там мені сказали що в такому разі вони повинні купувати ці пластикові картки і оплачувати свій проїзд!Це вже справжній НОНСЕНС!Як таке може бути?Посвідчення діє по всій території України,а вже у Луцьку не діє!Оце то зробили покращення життя!Що це за дискримінація така?Мешканці Луцька мають право їздити безплатно по пільговому посвідчення,а жителі Луцького району (чи будь-якого іншого) вже не мають такого права і повинні платити за свій проїзд!
пасажир ІТ Показати IP 1 Листопада 2019 17:44
пів року можна і не платити, а потім усе рухне
Степан до пасажир ІТ Показати IP 1 Листопада 2019 20:23
Водію тепер до фанаря хто платить у салоні
Лучанин Показати IP 1 Листопада 2019 18:38
Підняти проїзд? За останні два підняття людям зарплату не збільшили, а деяким категоріям навіть зменшили, пальне, якщо і подорожчало, то тільки на зовсім трохи, копійки по суті. За що гроші, Зін? Гнати в три шиї тих перевізників! Взагалі треба відкрито надати розрахунки по результатах місяця електронної оплати. А там будемо подивитися хто кого.
Сергій Показати IP 8 Листопада 2019 20:31
Як називається мобільний додаток, яким можна оплатити проїзд?