USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

За виділення землі посадовець з Волині вимагав хабар

3 Грудня 2014 16:59
За сприяння у виділенні земельних ділянок під індивідуальне будівництво посадовець з Волині вимагав та отримав більше 120 тисяч гривень. Про це інформують у прес-службі волинської міліції.

Протиправну діяльність спеціаліста-землевпорядника Піддубцівської сільської ради викрили працівники управління боротьби з організованою злочинністю УМВС України у Волинській області.

– У рамках кримінального провадження, розпочатого за статтею 368 Кримінального кодексу України, правоохоронці провели комплекс заходів щодо документування вимагання та отримання неправомірної вигоди 25-річним державного службовця, – розповів начальник УМВС України у Волинській області Петро Шпига. – Посадовець «оцінив» сприяння у виділенні 30-річний мешканці обласного центру земельної ділянки під індивідуальне будівництво на території сільської ради у майже 85 тисяч гривень. У вересні жінка передала «помічнику» завдаток – 8500 гривень, а на початку грудня – решту коштів у сумі 76 тисяч гривень. Під час отримання неправомірної вигоди землевпорядника затримали.

Окрім того, у ході проведення оперативних заходів згідно з вказаним кримінальним провадженням встановлено додатковий епізод протиправної діяльності держслужбовця. Спритник знову ж таки за сприяння у виділенні земельної ділянки під індивідуальне будівництво вимагав і отримав від 29-річного мешканця Ківерцівського району 38 тисяч гривень.

Тепер зловмиснику доведеться відповідати перед законом за вчинення правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. Проводиться досудове розслідування, в ході якого міліціонери перевірять причетність посадовця до вчинення аналогічних злочинів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Анонім Показати IP 3 Грудня 2014 17:22
То вже посадіть цю скотину!
1111 Показати IP 3 Грудня 2014 17:51
А що не ділився з головою і секретарем?
Анонім до 1111 Показати IP 4 Грудня 2014 10:16
От якраз голова з секретарем і нажився, а нещасному 25-річному землевпорядникові відповідати за статтею Кримінального кодексу. Класика жанру для Піддубцівської сільської ради.
Ківерчанин Показати IP 3 Грудня 2014 18:40
Піддубцівська сільська Рада була Ківерцівського району в далекі 50 роки,а тепер Луцького.
12222 Показати IP 3 Грудня 2014 19:22
зажили по-новому!!! за що полягла небесна сотня? все стає на круги своя,,,,,,,,
ура революія до 12222 Показати IP 3 Грудня 2014 19:58
Не стає а ще незрушувулось з місця.
ПС до ура революія Показати IP 4 Грудня 2014 09:42
Чого, зрушилось з місця, але в зовсім іншому напрямку
вася Показати IP 4 Грудня 2014 22:04
Він зять секретаря піддубцівської ради
Анонім Показати IP 5 Грудня 2014 08:06
ну ти й Вася!!!!!!Самий натуральний!!!!!
місцевий житель Показати IP 5 Грудня 2014 21:10
Для місцевих землі нема. Садити треба всіх *******з сільськоі ради
Анонімчик Показати IP 8 Грудня 2014 16:02
Садіть всіх,вони всі за одно,Вася молодець!Треба було і про людей думати,не тільки про свої ж...!
петро Показати IP 2 Січня 2015 09:37
Він дійсно зять секретаря сільради Драницького Бориса який неодноразово був депутатом сільради і отримав сам і всі його родичі не одну земельну ділянку які вони продають нічого на них не будуючи
голова сільради Показати IP 2 Січня 2015 09:41
Петро правий жителям села землі не виділяють а лише чужим та за хабарі. Також практикють такі схеми, наприклад, людині було виділено 20 соток землі по рішенню сільради, а коли виробляють документи на власність сільрала перемірює і пише 17 або 18 соток
Анонім2 Показати IP 2 Січня 2015 09:43
А де люстрація чого не люструють секретаря та голову сільради. На роботу голова взагалі не ходить секретар понабирався землі біля кантори в с Гаразджа всім родичам пороздавав чого люди мовчать
месний Показати IP 2 Січня 2015 10:44
садити їх всі далеко і на довго . Щоб позорили наше Село!!!!!!!!!!! морди пратівні на пожізнено їх всіх!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
в очі Показати IP 4 Січня 2015 17:22
посадили б одного , може інші боялись би, а так що попередній владі сільської ради все з рук зійшло, так і тут, я переконаний буде.. Хороші знайомі + гроші роблять чудеса. І про яку люстрацію тут можна говорити...
2222 Показати IP 5 Січня 2015 19:32
Для редакції сайту попитайте лодей як в Піддубцях ділять землю і кому, як забрали ставка біля церкви собі у власність, як віддали ще один ставок місцевому ковбаснику, хоча оформили це як землю, хто і скіль собі понабирав земельних ділянок
де прокуратура Показати IP 15 Січня 2015 09:45
депутатам і бізнесменам в нас можна все, а простому смертному участок 12 сотих в гамняному місці за 500 зелених дадуть і то скрипя зубами, і де той Правий сектор з кулеметами
в очі Показати IP 23 Лютого 2015 21:13
все правильно секретар відкупився. а свого зятя в дурку запер зробили дебілом щоб відкупити. вот така хірня в Піддубцях твориться!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
піддублянін Показати IP 9 Червня 2015 02:21
Не країна а купі-продай, вкрав - сядь. ******дец де не глянь - скрізь таке ****дство - ми котимось у прірву друзі...
оля Показати IP 18 Вересня 2015 00:10
А хтось знає як попередній владі з рук зійшло? ????
сусід Показати IP 18 Вересня 2015 00:24
А яка *ірня була з колишнім землевпорядником?????? Пороздавала ділянки під звіровом і тіпа голова нічого не знав...?..Хтось з месних щось знае про це???