USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Замовлення російського каналу: бити ветеранів 9 травня

25 Квітня 2014 18:31
Служба безпеки України затримала членів екстремістсько-терористичної групи, які готувались 9-го травня бити ветеранів на замовлення російського каналу.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Терористична група під назвою "Бригада оперативного реагування", що з квітня цього року діяла в Одеській області.

Згідно даними СБУ, лідер "БОР", 35-річний мешканець Одеси, який тривалий час проживав у АР Крим, розробив та розмістив у мережі Інтернет посібник "План перехвата власти" з конкретними рекомендаціями збройного спротиву чинній владі.

СБУ з’ясувала, що учасники цього екстремістського угрупування фактично діяли на замовлення одного з російських телеканалів, отримуючи матеріальну винагороду за кожну акцію - створення необхідної російським телевізійникам «картинки».

Учасники групи розповсюджували агітаційні матеріали, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, здійснювали різного роду провокаційні акції та екстремістські дії, надавали методичні рекомендації щодо виготовлення так званих «коктейлів Молотова». Крім цього вони залякували громадян, які підтримували діяльність «Євромайдану», підпалювали офісні приміщення, приватні будинки, квартири, автівки, магазини.

Учасники групи використовували методи конспірації: використували фальшиві автомобільні державні номери, умовні сигнали, маски-балаклави тощо.

У ніч на 20 квітня група здійснила спробу підпалу одного з одеських супермаркетів.

Встановлено, що зловмисники планували влаштувати в Одесі провокації на 9 травня. Вони збиралися, за їхніми словами, «цинічно тероризувати» ветеранів, у подальшому звинувативши у насильницьких діях проукраїнські сили.

25 квітня працівники СБУ затримали п’ятьох учасників цієї злочинної групи під час спроби підпалу «коктейлями Молотова» офісу одного з відділень ПАТ «ПриватБанк».

Під час огляду автомобіля затриманих вилучено вогнепальну зброю з набоями, залишки запальної суміші та засоби відеозйомки, на які зловмисники фіксували свої протиправні дії.

Управлінням СБ України в Одеській області розпочало кримінальні провадження за статтею 109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади) та ч.2 ст.194 (умисне знищення або пошкодження майна) Кримінального кодексу України.

Тривають слідчі дії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Еще Показати IP 25 Квітня 2014 18:33
Еще они младенцев ели...
Боголюбы до Еще Показати IP 25 Квітня 2014 20:02
Зачем нам заказывать и присылать провакаторов, у нас своих идиотов хватает.
цікаво до Боголюбы Показати IP 25 Квітня 2014 20:23
як боголюби пишеш.по карті найшов?
))) до Боголюбы Показати IP 26 Квітня 2014 14:04
ну, зачем присылать, у кремля тут наша Сволота на зарплате зря, что ли, сидит?
НЕЛУЧАНИН до Еще Показати IP 25 Квітня 2014 20:17
ну а для чого ж ще в словянську дитсадок захопили
Дончанин до НЕЛУЧАНИН Показати IP 25 Квітня 2014 20:54
Ты забыл добавить то, что "террористы" не отдавали детей с детских садиков, так как планировали использовать их в качестве живого щита. Любой, верящий в такие фейки, не вырос с младенческих пеленок.
Всезнайко до НЕЛУЧАНИН Показати IP 25 Квітня 2014 23:00
Там діток не було...
НЕЛУЧАНИН до Всезнайко Показати IP 26 Квітня 2014 15:33
і взагалі заручників ніхто не захоплював, людей не катував і не вбивав, з дітьми під гусениці не кидався
с твєрі до Еще Показати IP 25 Квітня 2014 20:22
віднєє.там вас інтєрнет колорадскій клуб на цій газеті постійно зависає..тролі
я Показати IP 25 Квітня 2014 18:50
хай краше СБУ скаже... де депутат Пашинський з майдану гвинтівку снайпера сховав... і де був Ярош та Парубій під час обстрілу майданівців.... Може вже досить пургу гнати людям... а пора зайятися конкретними справами... Все перевернули з ніг на голову... і нічого конкретного людям довести не можуть... одну лапшу.... вішають по всіх каналах і в усіх службах
Дончанин до я Показати IP 25 Квітня 2014 20:14
Ты в своем уме? Копать под самого себя? Кто такое допустит?
НЕЛУЧАНИН до я Показати IP 25 Квітня 2014 20:20
ну як куди сховав. тобі, кримському беркутяті віддав. стосовно локшини звернись до рашистсько-путлєро-гебельсовських брехунів
Волинянка Показати IP 25 Квітня 2014 19:14
Все минає, гріх зостається, Схаменімось люди!!!! Ми ж не звірі. Дотримуймося 10 Зоповідей Божих. Не грішімо, щоб наші діти за нас не страдали.
НЕЛУЧАНИН до Волинянка Показати IP 25 Квітня 2014 20:22
пошли цей заклик путлєру
Анонім до НЕЛУЧАНИН Показати IP 27 Квітня 2014 21:03
dypak
Анонім Показати IP 25 Квітня 2014 19:23
ага, и 3 года назад тоже русские заказвали срывание георгиевских ленточек у ветеранов во львове!!!! хватит писать чушь!!!
НЕЛУЧАНИН до Анонім Показати IP 25 Квітня 2014 20:21
зривати колорадські лєнточки і бити - не одне і те ж
ВОНО Показати IP 25 Квітня 2014 20:56
ветеранів залишилось три з половиною чоловіки, мій дядько воював тиждень і давно помер зараз йому було б 87 років. Так що залишились в основному кухарі, писарі і гбісти. Але й вони теж пройшли війну і їх вірто вшанувати хоча б за те що дожили до сьогоднішнього дня
віра до ВОНО Показати IP 26 Квітня 2014 07:34
Кожен рік, незважаючи на те, що ветерани дійсні вмирають, ветеранів Якихось з,являеться все більше, я іх називаю ряжені, це і якісь тітоньки, і моложаві відставники.Хто це такий?які це ветерани ВВ війни! Та і взагалі 9 травня це день жалоби, день пам,яті, а не свято.А російські *брати* ще більше утвердили мене у цьому теперішьою весною!!!
НЕЛУЧАНИН до ВОНО Показати IP 26 Квітня 2014 15:36
так багато хто дожив до сьогодні, але їх ніхто чомусь не вшановує. ЗА ЩО ВШАНОВУВАТИ КОЛИШНЬОГО НКВДиста, який вбивав людей на Західній Україні ?
Йовік Показати IP 26 Квітня 2014 09:47
Ці тролі це місцеві комуняки .Повириваєм їм глоткі в першу чергу.Війна спише.Задумайтесь товарищі.Ви перші попадете під удар.