Заступник Луцького міського голови вчитиметься заочно в Києві
Заступник Луцького міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Костянтин Петрочук навчатиметься за державним замовленням на заочній формі в Національній академії державного управління при Президентові України в Києві.
Про це йшлося 24 квітня під час 56-ї сесії Луцької міської ради.
Як інформувала раніше керівниця відділу кадрової роботи та нагород Віра Гудима, навчання передбачене Законом України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та Положенням про стажування в державних органах і органах місцевого самоврядування, а на навчання посадовців спрямовують за їхнім власним бажанням.
Передбачено, що завдяки навчанню Костянтин Петрочук зможе здобути нові професійні навички, досвід задля реалізації дієвої та модернізованої управлінської політики в міській раді.
Перед розглядом питання Костянтин Петрочук повідомив, що не братиме участі в голосуванні через імовірний конфлікт інтересів.
Депутатка Юлія Вусенка зазначила, що підтримує проект рішення, і наголосила, що Національна академія державного управління при Президентові України формує сучасну управлінську еліту України, а також побажала Костянтину Петрочуку успішного навчання.
Депутати підтримали проект рішення.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йшлося 24 квітня під час 56-ї сесії Луцької міської ради.
Як інформувала раніше керівниця відділу кадрової роботи та нагород Віра Гудима, навчання передбачене Законом України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та Положенням про стажування в державних органах і органах місцевого самоврядування, а на навчання посадовців спрямовують за їхнім власним бажанням.
Передбачено, що завдяки навчанню Костянтин Петрочук зможе здобути нові професійні навички, досвід задля реалізації дієвої та модернізованої управлінської політики в міській раді.
Перед розглядом питання Костянтин Петрочук повідомив, що не братиме участі в голосуванні через імовірний конфлікт інтересів.
Депутатка Юлія Вусенка зазначила, що підтримує проект рішення, і наголосила, що Національна академія державного управління при Президентові України формує сучасну управлінську еліту України, а також побажала Костянтину Петрочуку успішного навчання.
Депутати підтримали проект рішення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 2
Виборець
Показати IP
24 Квітня 2019 16:27
Учися, мій хлоню, відмінником будь !
Битий
Показати IP
24 Квітня 2019 18:57
Він ше молодий і зелений керівник. Він не знає неписаного бюрократичного закону, що тим, кого відправляють на навчання, після його закінчення місця на попередній роботі вже не знаходиться ! Тобто запущено механізм - нафік з пляжу !
У селі на Ковельщині за 60 тис. продають ФАП. Фото
Сьогодні 07:45
Сьогодні 07:45
Мільйон українців подали заявки на отримання коштів для програми «Скринінг здоров’я 40+»
Сьогодні 06:48
Сьогодні 06:48
Норвегія обмежила використання генеративного ШІ у школах
Сьогодні 00:29
Сьогодні 00:29
22 червня: свята, події, факти. День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
У США троє туристів померли від спеки під час прогулянки Великим каньйоном
21 Червня 2026 23:31
21 Червня 2026 23:31
Ніколи не отримував права: у Луцьку затримали п'яного юнака за кермом ВАЗа
21 Червня 2026 23:02
21 Червня 2026 23:02
Трамп показав подарований Катаром літак, що стане президентським бортом
21 Червня 2026 22:33
21 Червня 2026 22:33

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.