USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Затор під Луцьком: у черзі стоять десятки автівок. Фото

9 Липня 2018 10:10
У селі Сирники Луцького району через ремонт дорожнього покриття у заторі стоять кілька десятків автомобілів. Сьогодні, 9 липня, дорога на Луцьк – ускладнена. Про це пише Волинська правда.

Ремонт дороги буде тривати весь день. Працівники кажуть, що автомобілі не пропускатимуть ще орієнтовно 30 хв. Станом на 9:30 ранку в черзі стоять кілька десятків автомобілів, серед яких – рейсові автобуси.

Транспорт стоїть у два ряди в обидві сторони.

Станом на 9:40 одну зі сторін почали пропускати.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
2 Показати IP 9 Липня 2018 10:30
Вночі вони я так поняв не працюють ?
1 до 2 Показати IP 9 Липня 2018 10:57
То працюй вночі,це тобі не язиком молоти!
Лучанин до 2 Показати IP 9 Липня 2018 13:57
Вночі подвійна оплата за роботу... Тобто вдень дешевше...
Сем Показати IP 9 Липня 2018 11:10
Така наша натура. Скаржитись. День потерпи і на тій трасі літати будеш. Ще не одна аварія через перевищення швидкісного режиму станеться. І журналістам буде про що писати. 50 км то для селюків на Москвичах-412. Для них і то рекорд.
Євробидло Показати IP 9 Липня 2018 11:20
Звертаюся до усіх правильних бородачів, яжматерів, активістів і т.д.. - народ, вам не вгодиш. Не робиш дорогу - погано, робиш дорогу і не пропускаєш автомобілі (щоб нормально вкласти, вкатати, спресувати і т.д.. щоб дотриматися технології) - погано, пропускаєш автомобілі - теж погано, бо ще не вклали асфальт а вже машини пустили, фейсбук тріщить в коментарях як же ж так можна (москвич в Рованцях). Незадоволені ід*оти - ви ж майте клепку трошки, і зрозумійте, що ремонт роблять раз в 10 років, і можна потерпіти півгодини в черзі.
1 до Євробидло Показати IP 9 Липня 2018 11:58
Цю елементарщину у вигляді дороги можна робити посмугово з пуском реверсного руху. Також, це потрібно робити вночі коли рух мінімальний щоб не створювати незручності тисячам людей, які зараз пояснюючі пишуть під егідою звільнення.
Євробидло до 1 Показати IP 9 Липня 2018 12:17
так там і зробили реверс. Поїдь і подивися
1 до Євробидло Показати IP 9 Липня 2018 12:29
Ну так шикарно ж
водій Показати IP 9 Липня 2018 13:12
нехай вже хоть щось роблять, гірше коли навпаки... потерпимо!!! Молодці хлопаки, дякую за вашу важку працю!!!
закон перш за все Показати IP 9 Липня 2018 18:43
Їхали з Італії через Європу, на той час робили дорогу.... На 2 доби пізніше приїхали до дому ніж зазвичай.... ніхто не кричав, не їздив по свіжовкладеній слузі, бо ШТАФ Великий І ТЮРМА- ЗАКОН ПРАЦЮЄ ЛЮДИ ДОБРІ ТАМ. ТЕРПЛЯТЬ НЕЗРУЧНОСТІ, НЕ ПСІХУЮТЬ І НЕ ПОРУШУЮТЬ ЗАКОНІВ. ПОЧНІМО КОЖНИЙ З СЕБЕ, ШАНОВНІ УКРАЇНЦІ. МИ Ж КОГОСЬ КРИТИКУЄМО, а самі ЯКІ ...????