USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Затриманим на хабарі волинським патрульним оголосили про підозру

4 Березня 2016 10:38
Спійманим на хабарі волинським патрульним повідомили про підозру. Наразі вирішується питання відсторонення їх від посад та обрання запобіжного заходу, – повідомили у прес-службі прокуратури області.

Обом працівникам поліції роти ДПС відділу управління превентивної діяльності ГУ Національної поліції у Волинській області, яких затримали «на гарячому» працівники СБУ, повідомили про підозру у хабарництві.

Чоловіки вимагали й одержували гроші за безперешкодний проїзд ділянкою автодороги автомобілів на іноземній реєстрації під керуванням громадян України.

Вирішуються питання щодо обрання правоохоронцям запобіжних заходів та їх відсторонення від займаних посад.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
13 Показати IP 4 Березня 2016 10:43
ГАІ нас береже!)))
W17 Показати IP 4 Березня 2016 11:06
Та не тіштеся, відмажуть як пити дати !
Важливо Показати IP 4 Березня 2016 11:11
напередодні ці "чисті поліціянти" пройшли переатестацію в таких же "чистих активістів"...Вперед за поясненнями до" хероїв нашого часу"))))На Волині ВСІ ДАІІшники брали хабарі...це вам підтвердить 90% водіїв...а члени атестаційної комісії цього не знали!!!??)))))Знали але чамоусь переатестовували таких корупціонерів...
ДІСТАЛО до Важливо Показати IP 4 Березня 2016 11:46
Знали 100%!!! Але і в комісіях сиділи такі ж самі хабарники які за гроші їх і пропустили!!!
А то до Важливо Показати IP 4 Березня 2016 16:21
Ці два деятелі атестацію не проходили. Це точна інформація!
антонім Показати IP 4 Березня 2016 11:48
дембіли
Mauser Показати IP 4 Березня 2016 11:55
Хотілось знати імена героїчних комісій які їх переатестували?
ДО ВАЖЛИВО та ДІСТАЛ Показати IP 4 Березня 2016 12:40
Не пройшли вони атестацію!!!! Не знаєш - не транди! Вони ще тоді казали, що брали... І рішення було - звільнити за невідповідністю! Але можливо подвли апеляцію...Їх просто не встигли звільнити. Все просто і активісти зовсім не при дєлах. Це колишні класичні ДАІшніки. З них ніхто не пройшов!
Давав Показати IP 4 Березня 2016 13:02
Комісія номер1 Попик, Котлюк, Климчук, Крапка кожному по 500$ от ......