USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На Волині СБУ затримала на хабарі двох інспекторів патрульної служби

3 Березня 2016 12:09
Працівники Служби безпеки України спільно з прокуратурою затримали у Волинській області на хабарі двох інспекторів патрульної служби.

Про це повідомили у прес-службі УСБУ у Волинській області.

Зловмисники систематично вимагали гроші за безперешкодний проїзд українськими шляхами автомобілів з іноземними номерами. Такса за непроведення додаткових перевірок законності перебування машин в Україні становила п’ятсот гривень з кожної. Правоохоронці затримали здирників під час отримання тисячі гривень від чергових автомобілістів.

Інспекторам повідомили про підозру у скоєнні злочину, передбаченого частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України.

Триває досудове слідство.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 47
13 Показати IP 3 Березня 2016 12:21
ах...ть
123 до 13 Показати IP 4 Березня 2016 08:54
Стид і с*ам..
Важливо до 13 Показати IP 4 Березня 2016 10:05
напередодні ці "чисті поліціянти" пройшли переатестацію в таких же "чистих активістів"...Вперед за поясненнями до" хероїв нашого часу"))))Немає на Волині такого вже колишнього ДАІшника який не брав взятки.....Їх всіх треба було позвільняти....АХ ВИ,,,,
Тайсон Показати IP 3 Березня 2016 12:28
Ці морди не треба закривати а показувати на бігбордах Луцька. Для профілактики вдягнути жилетки оранжеві з надписами Хабарники і 100 днів громадських робіт чистити вулиці від сміття та громадські туалети. Плю перевірити податковою їхні сім'ї на таке як вони живуть . Умовний термін на 5 років це як мінімум
хах Показати IP 3 Березня 2016 12:29
я ще можу 2-3 назвати таких бізнесменів, які "рішають"
13 до хах Показати IP 3 Березня 2016 12:57
кажи, якщо почав
Так назви до хах Показати IP 3 Березня 2016 13:05
Продемонтсруй чесність ів порядність
СКАЗАВ до хах Показати IP 4 Березня 2016 23:30
як у воду пукнув))))))називай прізвища рішал....
я Показати IP 3 Березня 2016 12:42
Писки хабарників для чого ховати? хай народ бачить.
патруль Показати IP 3 Березня 2016 12:42
А прізвища тих, кому передавали частину грошей наверх, будуть? Чи не поділилися з начальниством?
свідок до патруль Показати IP 3 Березня 2016 13:04
Бондарук та Максимюк їх начальники, які пройшли очищення та атестацію!
ПолісМЕН Показати IP 3 Березня 2016 12:45
Систему незламати
Луцьк до ПолісМЕН Показати IP 3 Березня 2016 14:52
Людей не зламати. Така вже українська натура _ хочу все і побільше.
Патріот Показати IP 3 Березня 2016 12:45
Закрийте цих ур*дів з конфіскацією тоді може інші подумають чи брати хабарі!!!
777 Показати IP 3 Березня 2016 13:03
це ще раз доводить,що ніяка переатестація не потрібна тільки 100% звільнення
Bob Показати IP 3 Березня 2016 13:07
Пальці пов*дб*вати мол*тком падл*кам,на Театральній площі,щоб усі бачили!!!
ПС Показати IP 3 Березня 2016 13:34
При чому тут театральна площа?! Це Маневицький пост.
Анонім до ПС Показати IP 3 Березня 2016 21:20
який маневицький пост???? заважають?
..... Показати IP 3 Березня 2016 13:44
якби ви цих взяток не давали, то і ніхто б нічого небрав. починайте міняти країну з себе тоді може і буде якийсь результат
До тупих! до ..... Показати IP 3 Березня 2016 14:34
Як виживати з теперішніми корупціонерами політиками????? Тількі хитрощами, махінаціями, та хабарями!
...... до До тупих! Показати IP 3 Березня 2016 15:24
З таким ставленням до майбутнього нашої держави ми довго не протягнем... ЛЮДИ, ЗРОЗУМІЙТЕ, ВИ САМІ ПРОДОВЖУЄТЕ ПРОЦВІТАННЯ КОРУПЦІЇ В НАШІЙ ДЕРЖАВІ!!!!! А потім винну скидаєте на когось.
Законник Показати IP 3 Березня 2016 13:53
З касою чай в тему))) ось і по бесідували)))))))
не пацик Показати IP 3 Березня 2016 13:56
Самий діевий і чесний порядок люстраціі . А СБУ -молодці-можуть навіть дати направлення на апеляційну коммісію до самоі ХАТі_Хаті.
Сірожа Показати IP 3 Березня 2016 14:10
То ще старі дайці-п**раси. мабуть, в.о.
Лучанка Показати IP 3 Березня 2016 14:17
Молодці СБУ! А переатестація у системі МВС нічого не міняє... як шкода((
не пацик Показати IP 3 Березня 2016 14:38
веселі часи настали : а по суті. частина 1-ша ст. 49 Закону Украіни. Про національну поліцію:- дозволяе приймати на службу лише осіб які мають середнью освіту і володіють украінською мовою . А фецевич відповідае даним вимогам ? Громадянка Республіки Грузіі - незаконно обіймае посаду голови національной поліціі ?- чи законо ? партнер по бізнесу Авакова тов" Тріолан " .- " Сіті інветком "- назначаний заступником- хіба тут нема конфлікту інтересів ? Бажання поскакати немаете. ?
Юрист до не пацик Показати IP 3 Березня 2016 15:54
Підпишусь під кожним словом. Нещодавно прочитав в мережі протокол допиту грузинського замгенпрокурора. Почерк як в семикласника, "дополнений НЕТУ"! Як би не сварили радянський лад, в кадрових питаннях був порядок, як мінімум люди вміли писати без помилок.
Юрист до не пацик Показати IP 3 Березня 2016 15:57
Підпишусь під кожним словом. Нещодавно прочитав в мережі протокол допиту грузинського замгенпрокурора. Почерк як в семикласника, цитую: "дополений НЕТУ".
дедушка Показати IP 3 Березня 2016 15:20
пикі показати і судити показово ато і до пенсій дотягнуть
АСВо Показати IP 3 Березня 2016 15:24
Здійснювати перевірку законності перебування на території України ТЗ з іноземними номерними знаками не входить в підвідомчість органів Національної поліції !!! Такими повноваженнями наділені виключно органи Державної прикордонної служби України ч.1 ст.222-1 КУпАП. Крім отримання інспекторами неправомірної вигоди(ч.3 ст.368 ККУ), їхні дії підпадають під ч.1 ст.365 ККУ, а саме перевищення влади або службових повноважень !!!
!!!! Показати IP 3 Березня 2016 15:32
А коли вже СБУ дадуть добро новоспечених патрульних поліцейських прийняти в Луцьку на хабарі які вони беруть за пянку від 500 до 3000 гривень??????? І вже зарплату нормальну дали НІЧОГО НЕ МІНЯЄТЬСЯ!!!!
Лучанин до !!!! Показати IP 3 Березня 2016 20:26
Брешеш!
Роланд до !!!! Показати IP 3 Березня 2016 20:30
Факти, факти в студію тоді будем принімати, а то все бла, бла, бла...
957777 Показати IP 3 Березня 2016 15:39
Капец
Тарас Чурило Показати IP 3 Березня 2016 15:55
Це результат роботи нових патрульних?
Ірина Таран Показати IP 3 Березня 2016 15:56
Ось до чого приводять псевдореформи...
Луч Показати IP 3 Березня 2016 16:09
Та не вірю в них на авто написано ПОЛІЦІЯ, то якийсь фейк
Анонім Показати IP 3 Березня 2016 16:23
коментар було видалено
рим Показати IP 3 Березня 2016 16:51
Думаю, среди копов не все как эти. Теперь люди будут думать, что все...
Mauser Показати IP 3 Березня 2016 17:02
А цікаво хо їх атестував? І хто їх на вулиці випустив. Мабуть це знову якийсь бармен-полісмен.
Я Показати IP 3 Березня 2016 17:44
Ще Зайцева зловіть!!!
Слава з народу Показати IP 3 Березня 2016 18:11
Хо їх атестував? і випустив патрулювати , ганьба.
.. Показати IP 3 Березня 2016 22:15
ну от знову не розумію ВН?! вам що вигдно дискридитувати Патрульну Поліцію!!! яка це патрульна поліція?! ви взагалі адекватні!!!! це гаїшники які по районах їздять з наліпками поліція!!! у поліці патрульної на автомобілі бортові номери на крилах автомобіля і на криші! а це делитанти!!!
АНАТОЛІЙ Показати IP 4 Березня 2016 13:18
Стільки коментів ойой!!! А чому вони не злапають когось на великих грошах? Тих самих прокурорів суддів і податківців? А чому ніхто не спитає чому так податківці і за які шиши живуть шикарно і їхні діти дуріють від грошей літають на канари одяг сами1 дорогий і тільки тато чи мама працює? ТО таких не треба ловити а тільки на 3 тис зловлять а "воні" перепрошую! Треба бути чесним і починати з себе
Марта Показати IP 4 Березня 2016 13:24
Та нічого не змінеться в правоохоронних органах , судах поки чесно не будуть пролюстровані всі хто там працює. Проблема в тому , що немеє компенентних і професійних люстраторів. Всі хочуть мати вигоду !!! В пресі озвучено , що 10% працівників міліції не пройшли переатестацію - це курям насміх.Чи потрібно через таку мізерну цифру затіювати таку маштабну реформу.Все це слова і замилювання очей народу.
Леді Показати IP 4 Березня 2016 19:05
Вам тільки язики чесати роботою займіться )))ото вже і кримінал найшли, підставили хлопців і раді))))самі береть100%хабарі (ТРИМАЙТЕСЬ ХЛОПЦІ БУДЕ ВСЕ ДОБРЕ
Ніка Показати IP 5 Березня 2016 09:07
А я б тоже брала з такою зарплатою як платять і цінами в магазинах. Копійки платять, а люди виживають (всіх коментуючих це стосується). А тим хто підставив цих хлопців я співчуваю у вас також є рідні і близькі, поставте себе на їх місце. Удачі СБУ скоро до вас дійде бумеранг. Добре що наша нова патрульна поліція чесна вже не пройде дзвінок другу .