USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Завтра може змінити розвиток АТО на Сході

16 Серпня 2014 18:18
У Європі сподіваються, що завтрашня зустріч міністрів змінить хід АТО. Так. Президент Франції вважає, що Росія має поважати територіальну цілісність України.

Зустріч міністрів закордонних справ Франції, Німеччини, України та Росії, намічена на 17 серпня, може стати першим кроком до організації нового саміту, як в Нормандії, який підтримає процес політичного врегулювання ситуації на південному сході України.

Про це йдеться в комюніке згідно з підсумком спілкування президента Франції Франсуа Олланда з головою Єврокомісії Жозе Мануелем Баррозу.

Політики обговорювали ситуацію на Сході України.

Як заявив Олланд, Росія «має взяти на себе зобов'язання поважати територіальну цілісність України», а також закликав Україну продемонструвати стриманість і розсудливість під час військових операцій проти сепаратистів.

Разом з тим Олланд і Баррозу зазначили надзвичайність гуманітарної ситуації на сході України і визнали необхідність створення умов для її поліпшення.

«Франція зберігає готовність до проведення нового саміту в такому форматі, який був в Нормандії, щоб підтримати процес політичного врегулювання. Зустріч міністрів закордонних справ Франції, Німеччини, України та Росії, намічена на неділю, може стати першим кроком до його організації», - наголошується в комюніке.

Як відомо, 17 серпня відбудуться тристоронні переговори Україна-ЄС-Росія на рівні міністрів закордонних справ. Зокрема, у зустрічі візьмуть участь керівники зовнішньополітичних відомств Німеччини, Франції, Росії та України.

Принциповим завданням перемовин «є зупинення терористів у Донецьку та Луганську, а також звільнення льотчиці Надії Савченко та інших українських політв'язнів у Росі», зазначив голова МЗС України Павло Клімкін.

Раніше президент Єврокомісії та президент Росії домовилися про нову серію тристоронніх консультацій між ЄС, Росією та Україною.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
увч Показати IP 16 Серпня 2014 18:57
коментар було видалено
читач Показати IP 16 Серпня 2014 19:17
І коли вже у московитів скінчаться гроші троллям платити? Гидко знати що такі тварюки є, що їх так банатл, що жодна публікація без їх мерзотного слова не обходиться
писач до читач Показати IP 16 Серпня 2014 19:29
А ти їх покусай.І вони заскаженіють.
увч до читач Показати IP 16 Серпня 2014 19:31
Знаю, что не поверишь, но все равно скажу. Я тут не за бабло. Чисто ради удовольствия. На сайт вообще случайно попал. Чесслово, как с инопланетянами общаешься. Очень интересно.
мисливець на привіді до увч Показати IP 16 Серпня 2014 22:09
Лунтік привіт! Ватніка не забув сняти? Зачекай за стекломоєм схожу, щоб ти путьониш не втравився ненароком від доброї горілки
увч до мисливець на привіді Показати IP 16 Серпня 2014 23:00
Ты что несешь-то, дурачек? Иди проспись.
глядач до читач Показати IP 16 Серпня 2014 22:52
У московитів ВВП біля 3 трлн.$ :))) А у України? :(
Любомль Показати IP 16 Серпня 2014 19:57
Колорадам прийшов кінець - Донецьк та Луганськ взяті в кільце, хто може, спасає свою шкуру, втікаючи в рашу - день-два, найбільше тиждень і цю нечисть буде викинуто з нашої землі СЛАВА УКРАЇНІ !
Ковель до Любомль Показати IP 16 Серпня 2014 20:19
Не богатій думкою, хлопче!
Анонім до Любомль Показати IP 16 Серпня 2014 22:37
вже який раз..... вже бридко слухати речників АТО.... а про зустріч скажу так невже і за крим домовляться???
Дончанин до Любомль Показати IP 17 Серпня 2014 00:44
- 24 бригада укр.армии блокированы у границы с РФ. -80 бригада укр.армии и бат."Айдар" блокированы к Югу от Луганска. -30 и 95 бригады укр.армии блокированы между Антрацитом и Красным Лучом. -Говорят Горловка в блокаде и войска вошли в город. Доводим до вашего сведения . Вокруг города,примерно на 60% периметра занято укропами,ну о не какой блокады речь идти не может. -Идут слухи , Донецк в блокаде. Донецк почти освобожден на вьездах-и блокады это лишь маразм Киева перед свидомыми. -Луганск. Да городу тяжело,но он стоит не в полном кольце. На территории Луганска нет укр.силовиков.информация от 23:00 ( ЛНР -Пресс штаб). -Стаханов . Город на 80% подконтролен армии Новоросии. Паникерам,с УКР.СМИ. Говорим-слушайте дальше,ведь вы уже отупели!
Вася до Любомль Показати IP 17 Серпня 2014 11:48
Рятуйся, дурню! Донецькi з Луганськими вже на Свiтязi !!!
увч Показати IP 16 Серпня 2014 20:17
Не знаю где вы такие новости берете, но я вот сегодня смотрел видео с ошметками 95-й аэромобильной бригады, размотанной на шнурки под Луганском. Теперь вот не знаю кому и верить...
оля до увч Показати IP 16 Серпня 2014 22:23
Правда є таке відео -безглузда війна і ніякого кінця Донецьку і Луганську нема.А вірити треба тим де ви це побачили.
пан Показати IP 16 Серпня 2014 20:59
Я тоже смотрел. На дезу не похоже. Парадом не пахнет. Жах.
увч Показати IP 16 Серпня 2014 21:11
А сколько пацанов до завтра не доживут...