USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Завтра розглянуть апеляції 15 звільнених волинських поліцейських. СПИСОК

22 Лютого 2016 22:58
Апеляційна комісія 23 лютого розгляне скарги правоохоронців, які не пройшли атестацію, проте не згодні з рішеннями атестаційних комісій та хочуть поновитися на роботі.

Про це у Фейсбуці написала журналістка Ірина Мусій (Аріна Крапка), яка бере участь у роботі атестаційної комісії.

«На Волині розпочала роботу апеляційна атестаційна комісія західного регіону! До нас приходять різні люди, які подали апеляцію, не згідні з рішеннями атестаційних комісій та хочуть поновитися на роботі. Те, чи будуть вони працювати надалі, залежить від вас! Від вашої співпраці з нами, вашої інформації та підтримки!», - написала Аріна Крапка та додала список працівників ГУНП Волинської області, яких завтра, 23 лютого, буде розглядати апеляційна комісія:

1. Пелих Микола Віталійович (ГУНП у Волинській області, Підрозділ Тренінговий центр, старший інспектор).

2. Горайчук Вадим Сергійович (ГУНП у Волинській області, Луцький відділ поліції, інспектор).

3. Семенюк Сергій Іванович ( ГУНПу Волинській області, Ковельський відділ поліцїі, старший інспектор).

4. Боярчук Микола Васильович (ГУНП у Волинській області, Нововолинський відділ поліції, інспектор).

5. Бричук Володимир Володимирович( ГУНП у Волинській області, Ковельський відділ поліції, поліцейський).

6. Ольховський Олександр Євгенович (ГУНП у Волинській області, Нововолинський відділ , старший оперуповноважений).

7. Володько Юрій Сергійович (ГУНП у Волинській області, Луцький відділ поліції, начальник відділу).

8. Цицан Дмитро Вікторович (ГУНП у Волинській області, Луцький відділ поліції, начальник сектору).

9. Войчак Сергій Ярославович (ГУНП у Волинській області, Рота поліції особливого призначення, командир роти).

10. Оксентюк Анатолій Дорофійович ( ГУНП у Волинській області, старший заступник начальника цеху,Тренінговий центр)

11. Красюк Ігор Володимирович (ГУНП у Волинській області, Рота поліції особливого призначення, заступник взводу).

12. Дехтярук Богдан Валерійович ( ГУНП у Волинській області, Апарат, кримінальна поліція, оперуповноважений).

13. Щербатюк Андрій Ярославович (ГУНП у Волинській області, Апарат, Слідче управління, Старший слідчий).

14. Делех Сергій Васильович (ГУНП у Волинській області, Маневицький відділ, старший інспектор).

15. Смоляк Ігор Петрович (ГУНП у Волинській області, Ківерцівський відділ, оперуповноважений).

Прохання надсилати інформацію за цим посиланням.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Іванович Показати IP 23 Лютого 2016 06:46
Знаю особисто Дехтярука Б.В., цілком порядний молодий працівник на якого поналивали бруду і тепер хлопчина може бути звільнений з ОВС. Шановна комісія, ті хто не працює на того і не пишуть, а щоб нормально працювати то ти точно комусь перейдеш дорогу!
ГМО Показати IP 23 Лютого 2016 07:29
Зобов'зання підпісали не розголошувати відомості що стали відомі під час проведення атестування, а самі в соціальних сітях строчать все піряд: Крапка, Доманська, Котлюк, Попик, Клімчук, Шелеп, Ніколайчук, ви стали частиною в системі грабування країни урядом Яценюка, ви його посібники, розвалюєте Україну з середини, а тому є посібниками Кремля..ГАНЬБА вам!
Попик до ГМО Показати IP 23 Лютого 2016 09:12
в мене заробіток на атестації, де ще гроші зароблю
/*8989 Показати IP 23 Лютого 2016 07:51
Цицана гнати в шию. Брехун і взяточник. Запитайте як гроші збивав у ворів..
лучани Показати IP 23 Лютого 2016 08:17
Які можуть бути апеляції? Не пройшли- це значить не пройшли. Нехай далі живуть та шукають собі іншу роботу.
456 Показати IP 23 Лютого 2016 08:43
що ви пишете.... хто їх звільнив? у комісії таких повноважень немає
Рожищанин Олександр Показати IP 23 Лютого 2016 08:48
Ігор Смоляк порядна людина до роботи ставиться сумлінно, хороший працівник не знаю як так.....
лучанам Показати IP 23 Лютого 2016 08:58
кожен має право на оскарження будь-якого рішення, крім рішення суду, в якому зазначено, що воно оскарженню не підлягає...
Анонім Показати IP 23 Лютого 2016 09:16
Подадуть апеляцію і виграють. На підставі чого звільнені? Якоїсь атестації?..Ахаха не смішіть.
111 Показати IP 23 Лютого 2016 09:58
Верніть Дехтярука, він швидко наведе порядок на Ровенській і всіх місцях розпусти!!!
345 Показати IP 23 Лютого 2016 10:16
Чи пройдуть апеляцію то ще під питанам. Та в судах справи виграють то це точно.
вк Показати IP 23 Лютого 2016 10:23
Цицан не тільки ворів обдирав,ай зі своїх брив.
Юрист Показати IP 23 Лютого 2016 11:46
Як і варто було очікувати, атестацію непопроходили рядові працівники. А ті хто возив валізами гроші і далі сидить в портупеях з великими зірками. Реформу починати потрібно з керівництва, якщо зверху не будуть ставити незаконних задач і буде контроль за рядовими виконавцями, ось тоді і відбудеться справжня реформа. У нас так завжди: Пани (керівництво, влада) чубляться, у хлопів (рядових працівників та їх сімей) чуби тріщать.
пульмени Показати IP 23 Лютого 2016 11:49
Оксентюк Анатолій - шацький поважний бізнесмен із вислугою понад 30 років в міліції
шачани до пульмени Показати IP 10 Березня 2016 18:33
скільки вже можна терпіти цих БІЗНЕСМЕНІВ в погонах. Як кажуть в народі: "І скільки йому ще треба?"
інокентій Показати IP 23 Лютого 2016 12:00
Щасливе число)Андрюха тримаєм кулаки!Патріоти мають працювати!Щербатюк щирий патріот!а отна рахунок поганців корупціонерів які їздять на авто 2011 року випуску і живуть в трьох поверхових котеджах,явно купляних не на зарплату,мають сидіти за гратами!Слава Україні!!!
Перевізник Показати IP 23 Лютого 2016 15:47
Про ковельського ДАЙця Семенюка можна цілий роман написати і головна тема його - як Сірожичка разом з Зейком (той що зараз косить бабки в Ковельському МРЕО за посвідчення водія ) розводили на бабки маршрутчиків, а коли попалися на взятці то рєзко заболіли і в лікарні полягали.Але як в нас водиться - відкупились. Запитайте в ковельських маршручиків про цих двох уродів - почуєте БАГАТО цікавого.
0011 до Перевізник Показати IP 23 Лютого 2016 20:44
Таких як Семен наглих я ще не бачив . На*уй! Все майно забрати, а його і його **побратимів** в тюрму так років на 10!
Energy Показати IP 23 Лютого 2016 16:17
Люди вчились не 3 місяці як нова поліція а по 4-5 років!!! І більше мають "смикалкі" як працювати! А вигнаняють з роботи ніза що!!! А в більшості цих працівників є сім,і яких потрібно забезпечувати! А хтось там вище сказав "хай шукають іншу роботу", людина яка пропрацювала пів життя у цій сфері і іі поставили перед фактом що вона безробітня, куди податись? Скільки треба прогаяти часу, щоб навчитись заробляти гроші в іншій галузі!!!?
віктор Показати IP 23 Лютого 2016 21:35
коли начальник гаї пройшов цю атестацію то зрозуміло каса знов рішала))))
В списку Показати IP 24 Лютого 2016 12:52
Смішно, просто смішно, як "працює" ця комісія. Не придатний))))