USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Зеленський озвучив перше запитання, яке винесуть на всеукраїнське опитування

14 Жовтня 2020 14:57
Президент України Володимир Зеленський оприлюднив перше запитання, яке планують винести на загальноукраїнське опитування в день місцевих виборів – 25 жовтня.

Запитання він озвучив у відеозверненні на своїй сторінці у Facebook, пише Бабель.

«Ми обіцяли всі важливі питання вирішувати разом із тобою. І ми робимо перші кроки на цьому шляху. 25 жовтня на виборчих дільницях ти зможеш дати відповідь на 5 важливих запитань. Отже, запитання перше – чи потрібно запровадити довічне ув’язнення за корупцію в особливо великих масштабах?» – запитав Зеленський.
Нагадаємо, всенародне опитування анонсував Президент України Володимир Зеленський. Воно відбудеться у день місцевих виборів – 25 жовтня.

Зеленський розповів, що кожен українець матиме змогу відповісти на ключові питання, які дуже хвилюють український народ. Юридичної сили результати опитування не матимуть.

У більшості фракцій ініціативу Зеленського розкритикували.

Комітет виборців України заявив, що опитування у день голосування суперечить виборчому законодавству.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
скептик Показати IP 14 Жовтня 2020 15:10
покарання повинно бути адекватне вчиненим діям. тому першим наслідком корупційних дій повинно бути негайне звільнення з посади з відшкодуванням шкоди та можливою конфіскацією майна у разі відсутності коштів. другим наслідком повинна бути ДОВІЧНА заборона займати посади у органах державної влади та місцевого самоврядування. і третім наслідком - увязнення у разі цивільних рецидивів (крадіжки, шахрайства, тощо)
Ухти до скептик Показати IP 14 Жовтня 2020 15:53
100% . Вперше бачу конструктивний коментар, респект !!!
Вася до Ухти Показати IP 14 Жовтня 2020 16:15
Ключове речення в тексті вище - "Юридичної сили результати опитування не матимуть". Все, крапка. Для населення, яке мрії і фантазії любить видавати за реальність, можна нагадати про референдум 1999-го року. Результати референдуму якраз мають юридичну силу, принаймі так записано в діючій конституції. Але навіть на них в Україні можна класти великий товстий болт, і нічого нікому за це не буде.
скептик до Ухти Показати IP 14 Жовтня 2020 16:34
bitte schon
Виборець до скептик Показати IP 14 Жовтня 2020 20:44
Люди не будьте лохами.(ЛОХ — людина обдурена хуліганом. ) Це прикрита агітація, яку неможна робити як на передодні дня виборів, тимпаче у день виборів.На вибори людина йде тільки обирати. І ніщо не повинно відвертати його від цього процесу. Ніякі опитування, крім опитування єкзітполу не можна робити.
скептик до Виборець Показати IP 14 Жовтня 2020 22:08
яким чином опитування може вплинути на голосування ? тим більше що агітація у даний час не заборонена
Я Показати IP 14 Жовтня 2020 15:22
пішов він .... м..ак... я за клоуна не голосував і нехай він раніше відповість за свої слова що говорив перед виборами минулого року і за те як їх виконав...... дурачка тепер включає
турбо режим до Я Показати IP 14 Жовтня 2020 16:06
В Украіні таких люблять! і уми в нас не цінують! Дурням легше жити-для них проблем не існує.
Отакої Показати IP 14 Жовтня 2020 16:45
Чергові "відволікалочки".Ну що ж-живіть в смартфоні і тіштеся,він вам ще і "скатертину-самобранку"замовить...чекайте.
Богдан Сташинський Показати IP 14 Жовтня 2020 17:09
Покарання повинне бути невідворотним - це головне ...Наприклад - як у Ляксандра Ригоравіча у Білорусі ...
ЗЕлупський Показати IP 14 Жовтня 2020 17:15
Реклама своїх обіцянок в день виборів?!!
Всезнайко Показати IP 14 Жовтня 2020 17:58
Зєля, ти хоча б на 15 діб посадив корупціонера?
скептик до Всезнайко Показати IP 15 Жовтня 2020 14:16
посадив, рядом із собою за стіл
Джек Показати IP 14 Жовтня 2020 18:15
Хто знає хоть одну людину впринципі яка б відбула хоч якесь покарання за корупцію??????
Василь Показати IP 14 Жовтня 2020 19:04
Згадав анекдот, якому вже більше ста років. І дуже підходить до нашої ситуації з опитуванням. Заходить в кафе кремезний чоловік, вішає на вішак свого капелюха, а біля нього записку: я - чемпіон по боксу, спробуй тільки вкради. Через трохи часу він виходить з кафе, а капелюха немає, на тому місці лише записка: а я - чемпіон по бігу, спробуй дожени.
Василь Показати IP 14 Жовтня 2020 19:07
Цікаво, якої ж весни почнуть саджати? Вже дві обіцяні весни минуло...
Степан (Крымчанин) Показати IP 14 Жовтня 2020 20:59
По поводу референдумов на Украине. В 1991 году было проведено 2 референдума (в марте и декабре). Результаты диаметрально противоположные. Это свидетельствует о пластилиновой податливости электората-что приказали за то и голосуют. Еще один референдум был в 2000 году. Лучше "Википедии" не скажешь, дословно - "Всеукраинский референдум 16 апреля 2000 - референдум на Украине по поводу реформирования системы государственного управления. Верховная Рада проигнорировала результаты референдума, поправки в Конституцию фактически внесены не были." Толку то от этих "волеизъявлений", Что олигархат "порешает" то и будет. "Не парься-будь счастлив".
Ухти до Степан (Крымчанин) Показати IP 14 Жовтня 2020 21:24
Ще одна адекватна людина