USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Зеленський – перший, Порошенко – другий. Результати екзит-полу

31 Березня 2019 20:08
Володимир Зеленський та Петро Порошенко за результатами національного екзит-полу виходять у другий тур президентських виборів. Так, Володимир Зеленський зі значним відривом обійшов чинного Президента України Петра Порошенка та Юлію Тимошенко.

Перші результати виборів президента України від екзит-полу на 18:00:

Зеленський - 30.4

Порошенко - 17.8

Тимошенко - 14.2

Бойко - 9.8

Гриценко - 7.1

Смешко - 6.4

Ляшко - 4.8

Вілкул - 4.0

Кошулинський - 1.8
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Олександр Показати IP 31 Березня 2019 20:14
Хвора нація...
здравомислячий до Олександр Показати IP 31 Березня 2019 21:30
Не хвора а СМІШНА нація!!!
Волинянин до Олександр Показати IP 31 Березня 2019 21:44
Всі українці будуть жити сміючись по приколу наступні 5 років!
Прикол до Волинянин Показати IP 31 Березня 2019 23:40
А ми вже останні 5 років живемо по приколу, прикольніше вже немає куди
Діма до Олександр Показати IP 31 Березня 2019 21:50
Чувак,хворий ТИ походу якщо так говориш
Анонім до Олександр Показати IP 1 Квітня 2019 07:31
Ну да,хвора,хіба здорова нація вибирала б Януковича і інших?Прийшла нова людина і це нормально,але ж ти настільки заліз в цю брехню,що тобі нормальна людина,яка не вкрала в тебе не копійки,здається гіршою за папєрєдніків.
Волинь Показати IP 31 Березня 2019 20:25
Якби не адмінресурс і #Схеми Порошенка, то і Тимошенко була б другою. Савченко, П'ятигорець і Ко. збирайте валізи!
Іван Показати IP 31 Березня 2019 20:28
Свято дурнів наступило!! Вітаю, тримайтеся там..)))
Виборець до Іван Показати IP 31 Березня 2019 21:30
можеш не порохоботити більше, тобі за це вже не заплатять
виборець Показати IP 31 Березня 2019 20:29
Щось не бачу в списку кандидата від укропу Шевченка
Шуберт до виборець Показати IP 31 Березня 2019 21:57
Тож в статті ясно і конкретно написано:Решта кандидатів набирають менше 1%-в тому числі і Шевченко!
Луч Показати IP 31 Березня 2019 20:53
Порох визнай народ не бачить в тобі лідера , іди з Богом !!!
Якось так Показати IP 31 Березня 2019 21:28
Рівноапостольний програє..... Брехня не допомагає
Діма Показати IP 31 Березня 2019 21:54
Я ще розумію людей які голосували за Тимошенко чи будь кого іншого але наступати на ті самі граблі це начебто хвороба нашого народу Той хто другий повинен взагалі мати 0,001% це факт ,він себе показав
Ага Показати IP 31 Березня 2019 22:35
Згуртуйтесь. Хто б не пройшов у другий тур, злодій і брехун повинен мати наступний "строк", а не "термін".
Мирон Показати IP 31 Березня 2019 23:28
Уявляю, як ті порохоботи страждають, як же їм тепер без корита, отак вам, тепер хвости вам обскубуть!
Андрій Показати IP 1 Квітня 2019 00:14
Після Майдану, Порошенку був даний шанс. У нього повірили люди, повірили у якісь зміни, у якусь надію, проголосувавши за нього так щоб і другого туру не було. А що в результаті ? 5 років АТО, корупція процвітає, рівень життя став такий, що люди, щоб вижити, масово виїжджають на роботу за кордон, про яке гідне життя може йти мова, коли людина пів-зарплати віддає за "комуналку" ? Хоч одного посадили ? Всіх тільки під застави відпускають. Непогана схема, правда ж : вкрав мільйон, вніс 500 тис. застави і залишився з 500 тис. і на волі, то чому не красти ? Саме таку політику запровадив Порошенко. І гріш ціна йому як президенту за такі діяння. А Зеленський теж не ідеал, але принаймні народ в нього повірив як в останню надію (про що і свідчить такий відрив від інших кандидатів) бо народу цей рівень життя і суцільна бездіяльність просто "остопиз...ла". Тому і хоче дати шанс молодій і не заплямованій політичним лайном людині. Побачимо. А раптом ми не розчаруємось ? І відчуємо хоча б якісь зміни в кращу сторону ?