USD 39.62 39.84
  • USD 39.62 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Зеленський пообіцяв мільйон доларів за винахід вакцини або ліків від коронавірусу

12 Квітня 2020 15:59
Президент Володимир Зеленський пообіцяв виплатити мінімум мільйон доларів українським вченим, які винайдуть ліки або вакцину від коронавірусу.

Про це в інтерв'ю LB.ua повідомив головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

«Я вам відкрию секрет. Президент попросив мене, щоб я написав листи нашим академікам і пообіцяв, що якщо хтось винайде вакцину або ліки, то отримає, не знаю з якого фонду, мінімум мільйон доларів», – розповів Ляшко.

Нагадаємо, про успіхи в роботі над вакциною проти коронавірусу раніше заявили в декількох країнах.

В Оксфордському університеті заявили про створення вакцини від COVID-19 у вересні. Випробування на людях проведуть протягом наступних двох тижнів.

Ізраїль 11 квітня анонсував створення пероральної, доступної для населення вакцини від коронавірусу «через 90 днів».

Про успішне випробування вакцини на початку квітня заявили в Туреччині. 18 березня про початок випробувань вакцини від COVID-19 заявили в ВООЗ.

16 березня повідомлялося, що в американському Сіетлі вакцину від нового виду коронавірусу почали випробовувати на першому пацієнті. При цьому представники охорони здоров’я США заявили, що для повного затвердження будь-якої потенційної вакцини потрібно буде від 12 до 18 місяців.

У Китаї про винайдення вакцини від коронавірусу SARS-CoV-2 повідомили ще в лютому, однак вченим ще потрібні доопрацювання і додаткові перевірки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
2011 Показати IP 12 Квітня 2020 16:09
можна їсти лимон з імбиром і запивати винцом.
Петро до 2011 Показати IP 12 Квітня 2020 16:51
Можна і лайно їсти.., але навіщо?
скептик до 2011 Показати IP 12 Квітня 2020 16:54
або пити бурячанку і закусювати салом з часником
дідо Показати IP 12 Квітня 2020 16:15
Ціна таких ліків мільярди, а не якийсь мільйон
Петро до дідо Показати IP 12 Квітня 2020 16:49
Хтось буде мати і мільярди, а з винахідника в рахують "підаток" і на вчать "табличці ділення"
скептик Показати IP 12 Квітня 2020 16:18
вчителі вже одержують 4000 доларів зарплати
1 Показати IP 12 Квітня 2020 16:22
багато чого він вже обіцяв :((((
Виборець Показати IP 12 Квітня 2020 16:38
Колись мені в дитинстві від запалення легенів баба ставила банки на спину, через два дні після цього був як новий. Помагало і не раз.
Віктор Показати IP 12 Квітня 2020 17:20
А два кроки наперед продумати? Якщо вакцина раптом вийде надто дорогою, що її не зможуть собі дозволити 95% українців, то толку з цього?
Султан Оманський Показати IP 12 Квітня 2020 17:26
А платити хто буде?
! до Султан Оманський Показати IP 12 Квітня 2020 17:53
то ж не з своєі кишені! що маєш сумніви
2 Показати IP 12 Квітня 2020 17:32
Хай спочатку профінансує дослідницькі роботи. З івна цукерку не зробиш.
Анонім Показати IP 12 Квітня 2020 17:44
у коментарях одні вірусологи сидять!
Аноннім Показати IP 12 Квітня 2020 20:31
Йому мабуть доповіли що ні одного ні іншого не буде...
Українець Показати IP 12 Квітня 2020 21:10
Читаю коментарі....Це ж паранойя у всіх... Чи лише в окремих?
Отакої Показати IP 13 Квітня 2020 07:34
Ліків вірусів не існує,а вакцина буде малоефективна,бо вже є багато повторних заражень.КОВІД-19 буде черговим захворюванням,можливо сезонним,у когось буде імунітет,у когось-ні.А ці заяви,черговий піар,бо на більше не здатні.