Жодна луцька школа не причетна до інциденту щодо зневаги прапора України, – директор департаменту освіти
Жодна школа Луцької міської громади не має відношення до інциденту щодо зневаги до державної символіки.
Про це написав на своїй сторінці у Фейсбуці директор департаменту освіти Луцької міської ради, депутат від фракції «ЗА Майбутнє» Віталій Бондар.
Нагадаємо, 25 листопада в соцмережах з’явилося відео, в якому неповнолітні в приміщенні закладу освіти зухвало і цинічно глумилися над Державним Прапором України.
У коментарях до нього невідомі особи зазначили, що ці хуліганські дії відбувалися в Луцькій ЗОШ №15.
Як зазначив Віталій Бондар, така інформація не відповідає дійсності. Проте вона з’явилася у різних місцевих інтернет-виданнях, що надзвичайно стурбувало і образило освітянську спільноту Луцької міської громади, зокрема, й педагогічний колектив школи №15.
Проаналізувавши відеосюжет, у департаменті освіти встановили, що ні школа №15, ні учні, які в ній навчаються, не причетні до такого ганебного вчинку. Більше того, до цього не причетна жодна школа Луцької міської громади.
Департамент освіти Луцької міської ради та дирекція ЗЗСО №15 звернулися до правоохоронних органів з вимогою провести відповідні процесуальні дії за даним фактом.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це написав на своїй сторінці у Фейсбуці директор департаменту освіти Луцької міської ради, депутат від фракції «ЗА Майбутнє» Віталій Бондар.
Нагадаємо, 25 листопада в соцмережах з’явилося відео, в якому неповнолітні в приміщенні закладу освіти зухвало і цинічно глумилися над Державним Прапором України.
У коментарях до нього невідомі особи зазначили, що ці хуліганські дії відбувалися в Луцькій ЗОШ №15.
Як зазначив Віталій Бондар, така інформація не відповідає дійсності. Проте вона з’явилася у різних місцевих інтернет-виданнях, що надзвичайно стурбувало і образило освітянську спільноту Луцької міської громади, зокрема, й педагогічний колектив школи №15.
Проаналізувавши відеосюжет, у департаменті освіти встановили, що ні школа №15, ні учні, які в ній навчаються, не причетні до такого ганебного вчинку. Більше того, до цього не причетна жодна школа Луцької міської громади.
Департамент освіти Луцької міської ради та дирекція ЗЗСО №15 звернулися до правоохоронних органів з вимогою провести відповідні процесуальні дії за даним фактом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Воїни з 20-ї бригади «Любарт» отримали старлінки, зарядні станції та ноутбуки від Фонду Ігоря Палиці
Сьогодні 14:15
Сьогодні 14:15
На Волині виявили незаконну порубку сосен на 20 мільйонів
Сьогодні 13:41
Сьогодні 13:41
У Ковелі автівка злетіла з дороги, травмувався чоловік
Сьогодні 13:24
Сьогодні 13:24
Україна отримала перший транш з кредиту на €90 мільярдів
Сьогодні 13:08
Сьогодні 13:08
Поблизу Луцька у молодиків знайшли наркотики
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Волинь накрила літня спека: як пережити високі температури
Сьогодні 12:35
Сьогодні 12:35

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.