USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.55 39.80
  • PLN 9.75 9.90

З’явилось відео смертельної ДТП у селі Рованці

11 Травня 2019 17:35
У соціальних мережах оприлюднили відео смертельної дорожньо-транспортної пригоди у селі Рованці Луцького району, внаслідок якої загинув пішохід.

Відео страшної аварії опублікували на сайті dtp.kiev.ua.

На відео із камери спостереження чітко видно, як пішохід перебігає проїжджу частину на пішохідному переході, однак його збиває автомобіль. Внаслідок удару чоловік відлетів на кілька десятків метрів в бік, проте момент його падіння через велику відстань стаціонарна камера зафіксувати уже не могла.
Нагадаємо, ДТП, внаслідок якої загинула людина, трапилась 10 травня, близько 23-ї години у селі Рованці поблизу магазина «Бісквіт». За кермом автомобіля «ВАЗ 2107» перебував 28-річний лучанин. Він і допустив наїзд на пішохода, який перетинав проїжджу частину на пішохідному переході. Як повідомили очевидці, людина загинула, оскільки тіло постраждалого лежить на проїжджій частині, накрите простирадлом. «Вочевидь, загиблий вискочив на проїжджу частину, що погано освітлена. Саме тому водій не побачив його», – розповів один із свідків.

Поліція встановлює особу загиблого. На вигляд йому 45-50 років, одягнений в синю джинсову куртку, сині джинси та кофту сіро-зеленого кольору. Осіб котрим відома будь-яка інформація щодо потерпілого просять повідомити за номером 74-22-25 або «102».

За фактом летальної дорожньо-транспортної пригоди слідчі Головного управління Національної поліції в області розпочали кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 29
Просто Показати IP 11 Травня 2019 17:40
Іб@@утись як летіла жига. В цій ситуації двоє направих. Але так куярити вночі - це перебор.
Мда Показати IP 11 Травня 2019 18:00
Бляха люди дивіться по боках, як переходьте дорогу, ну тупо біжить і все. Найкращий пішохід, це водій....тоді ти розумієш, що є сліпі зони, що є погана видимість, і що є людський фактор, просто можна на щось відволіктись, переконайтесь що водій вас бачить, зупиняється, тоді переходьте. Лежачи в двох метровій ямі, наврядчи лекше, що ви були правий!
Ірина Показати IP 11 Травня 2019 18:37
Вискочмв? Ви жартуєте??? Людина просто йде по переходу...
Анонім до Ірина Показати IP 11 Травня 2019 18:47
Та він не ішов, а перебігав як баран. Але і на жигулях явно не 50 їхав. Тепер один ліг, а другий сяде
Євробидло до Ірина Показати IP 11 Травня 2019 18:57
Хай жига їде 120 - 140, ну йопта, її видно за метрів 400 500 було. Чьо лізти під машину? То ж пропусти і переходь далі. Да пішоход правий, но йому вже байдуже.
Viking до Євробидло Показати IP 12 Травня 2019 08:53
А ніхрена він не правий , читай ПДР 2019: 4.14 Пішоходам забороняється: a) Виходити на проїзну частину, не впевнившись у відсутності небезпеки для себе та інших учасників руху; б) раптово виходити, вибігати на проїзну частину, в тому числі на пішохідний перехід; в) допускати самостійний, без нагляду дорослих, вихід дітей дошкільного віку на проїзну частину; г) переходити проїзну частину поза пішохідним переходом, якщо є розділювальна смуга або дорога має чотири і більше смуг для руху в обох напрямках, а також у місцях, де встановлено огородження; ґ) затримуватися і зупинятися на проїзній частині, якщо це не пов’язано із забезпеченням безпеки дорожнього руху; д) рухатися по автомагістралі чи дорозі для автомобілів, за винятком пішохідних доріжок, місць стоянки і відпочинку.
Маркович до Viking Показати IP 12 Травня 2019 21:26
Звичайно,що пішохід правий.Він на пішохідному переході.Швидкість авто можна розрахувати.Я думаю там перевищення конкретне.Правда це Сані(загиблому) не допоможе. Земля пухом.
Вова до Ірина Показати IP 11 Травня 2019 22:21
Він біжить!
Віктор до Ірина Показати IP 12 Травня 2019 13:57
Не йде, а БІЖИТЬ. І найголовніше, як по правилах потрібно переходити дорогу? Я думаю ви не знаєте.
Луцьк Показати IP 11 Травня 2019 18:53
Яке ще потрібно освітлення тут все видно,як знаки так розмітку. Так може пішохід повинен був зупинитись бачучи цього дебіла на машині.. чому водії так летять вам не для цього робили там дорогу.
хохо Показати IP 11 Травня 2019 18:59
нікого не вигороджую але водій перевищив в населеному пункті а пішохід явно побіг під колеса. якби зупинився я смущі розмежування був би живим то гарантія. неможна покладатись що зебра збереже життя! очі треба роззути і включати режим самозбереження. а жигуліст в темну пору явно не акуратно їхав а летів як на пожар
лучанин Показати IP 11 Травня 2019 20:52
Вночі важко визначити відстань до авто через засліплення фарами. Пішохід розпочав рух побачивши, що авто далеко. Але не врахував, що за кермом один з багатьох виродків-спішунів. Водій має сісти на довго. Сподіваюсь родичі і друзі доб'ються від суду максималки.
Нострадамус до лучанин Показати IP 11 Травня 2019 21:46
Пiдтримую, що коли темно i здалеку видно тiльки заслiплююче свiтло фар тяжко визначити з якою швидкicтю наближаеться авто. Статистика, коли збивають на переходах постiйно зростае. Деякi неадекватннi водii носяться як неномальнi незважаючи на знаки
Анонім Показати IP 11 Травня 2019 21:23
Ви вже зовсім ох..їли"водії"?А хіба перед переходом швидкість не збавляється,чи ви сукі по взлітній смузі їздите,він на переході ішов,людину вбив.Якби ваших рідних завалив отакий шумахер,ви б тут про інше говорили,диванні герої.
Євробидло до Анонім Показати IP 11 Травня 2019 23:24
Ти вже зовсім ох....їв? То йди почитай правила переходу пішохідного переходу. Саме перше речення читай, в чому повинен впевнетися пішохід виходячи на перехід. П.С.. Я ні в якому разі не виправдовую водія.
Анонім до Євробидло Показати IP 12 Травня 2019 08:13
Чуєш ти, я тебе знайду і розкажу і ти мені в очі це повториш що написав
Євробидло до Анонім Показати IP 12 Травня 2019 13:15
Взагалі без питань.
Ввв Показати IP 11 Травня 2019 22:15
Таке відчуття що водій дивився десь в туман, а не на дорогу, навіть руля не звернув
Ммм Показати IP 11 Травня 2019 22:54
Він хіба тверезий був? Наробив біди для усіх...шкода водія...
До ммм до Ммм Показати IP 11 Травня 2019 23:18
А чому шкодувати воділу? За те що ганяє по населеному пункту з перевищенням швидкості? Чи може за те що мама дала життя, але не дала мозгів? Чи може за те що вважав себе крутим і купив водійське посвідчення? Він придурок який не цінує чуже життя, тож хай би посадили по максимуму.
Рованецький Показати IP 11 Травня 2019 23:15
Найближчі пішохідні переходи: на перехресті вул. Дубнівської і біля автоцентру Фолцваген. Хтось вважає що їх достатньо? Спробуйте перейти вулицю! Тепер вже і перебігти не у всіх виходить!!! Якщо ТАК буде далі, будемо перекривали дорогу, на ній вже загинуло багато людей, будете ЛІТАТИ через старий ринок...
Юра Показати IP 11 Травня 2019 23:41
Там підземний перехід треба
Рованецький до Юра Показати IP 11 Травня 2019 23:59
Там треба зробити переходи на кожній вулиці (як в маяках), тоді й швидкість буде меньшою. Чомусь, всі мої знайомі водії, кажуть що не бачать, того єдиного на село, переходу...
Гость Показати IP 12 Травня 2019 10:03
Нет, сначала пешеход не бежал. Побежал когда понял, что не адекватно оценил расстояние и скорость приближающейся машины. Автомобиль нарушал скоростной режим и даже не думал снижать скорость перед «зеброй». Тюрьма однозначно. Но не сядет, потому что в Украине живём)))
Вася Показати IP 12 Травня 2019 10:17
Судячи з відео, навіть якби пішоход ішов, результ був би той самий. В даній ситуації пішоход мав би бути уважнішим та пропустити, щоб уникнути трагедії.
Рованецький до Вася Показати IP 12 Травня 2019 11:14
Навіть, не судячи з відео, зрозуміло, щоб уникнути трагедії - авто мало рухатись повільніше. 1 варіант - пішохід встигне перейти/перебігти, 2 варіант - водій побачить пішохода, 3 варіант - водій побачить пішохода і зможе зупинитись.
Реформа Показати IP 12 Травня 2019 10:29
Багато думок викладено, тільки всі забули чогось за нашу доблесну поліцію, яка повинна за наші з вами податки контролювати швидкісний режим на дорогах. Якби авто їхало 50 км то пішохід залишився живим, а так біда для одних і для других родин...
Вася до Реформа Показати IP 12 Травня 2019 19:17
На кожен поворот копа не поставиш, треба камери з автофвіксацією
Богдан Показати IP 12 Травня 2019 14:27
Вони тут в двох хороши один летить другий біжить ,но дупу лекше остановити як машину.