USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Знайшли з пакетом на голові: у Туреччині жорстоко вбили українку

3 Січня 2021 17:42
У Туреччині знайшли мертвою 25-річну українку Христину Новицьку. Вона жила у власному будинку в Муглі під Бодрумом.

Про це повідомляє Сьогодні з посиланням на Sabah.

Жінка не виходила на зв'язок з матір'ю, яка проживає в Україні, з 30 грудня. 2 січня мати попросила сусідів перевірити, чи все в порядку з її дочкою. Вони викликали слюсаря і поліцію.

Новицьку знайшли на стільці з поліетиленовим пакетом на голові і зі скутими за спиною руками в наручниках.

Правоохоронці вважають, що вона померла кілька днів тому.

Першим про трагедію повідомив сусід Новицької, відомий турецький актор і телеведучий Альп Кірсан. Він написав про це в соцмережах.

У слідства є кілька версій трагедії, за однією з них, Новицьку міг вбити її бойфренд.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Олександр Показати IP 3 Січня 2021 18:29
ЩОСЬ ЧАСТО ВБИВАЮТЬ УКРАЇНОК.НЕФІГ ШАСТАТИ ПО ЗАГРАНИЦЯХ.
Дуся до Олександр Показати IP 3 Січня 2021 19:29
Мужики , забезпечуйте свої сім’ї ! Тоді жінки не будуть» шастати» по заробітках!
Я до Дуся Показати IP 3 Січня 2021 20:57
на заробітках у власному будинку? йолоп?
Анонім до Дуся Показати IP 4 Січня 2021 07:41
Баба, тобі скільки не дай, все мало.
Дідо до Дуся Показати IP 4 Січня 2021 11:58
Хотіла у вас до неба виросла.
Лучанин до Дуся Показати IP 4 Січня 2021 21:36
Бабо, можеш з іншими такими "жінками" шастати де хочеш, мені по... однаково тобто. Забезпечувати ваші хотілки не буду. Якщо знайду нормальну виховану дівчину, яка розуміє значення слова "сім'я" - тоді інша мова, звичайно. Але не про любительниць Турцій-Ібипетів-версалів мова йде. Бо бапське бл**ство, як і алкоголізм, невиліковні. Запам'ятай це раз і назавжди.
Віта до Олександр Показати IP 3 Січня 2021 19:41
А в Україні українок взагалі не вбивають, так? Щотижня в новинах-чоловік зарізав свою жінку, чи зарубав, чи забив до смерті! У нас рай, і мужики прям ангели. А насправді переважна більшість нічого собою не варті. Диванні герої
Правда Показати IP 3 Січня 2021 21:35
Бо ми продадні шкури от шо я вам скажу і заграницею ми шкури продажні і всі то бачать. Ти зачепи за границею мусульманку чи вбий.....її одновірці такий зроблять кіпіш шо там наперед знають ну їх. Ану кавказьця зачепи там то він так стрибне до очей байдуже де він і за свого заступиться...а ми шкурки продажні
666 до Правда Показати IP 4 Січня 2021 04:59
у Франції араб згвалтував француженку. Французи посадили його на кілок і закинули в телефонну будку. Копи написала - "самогубство методом самонасажденія на кол"
Пилип Орлик Показати IP 4 Січня 2021 17:03
Ми такий народ, що можемо тільки ненавидити самих себе, своїх же українців. Ще трохи часу і війни не треба буде, дійде то того, що від злиднів та заздрощів, - почнемо підпалювати майно сусідів або один одного.