USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Зниклу десятикласницю на Волині знайшли

12 Листопада 2014 14:59
Дівчинку, яка втекла з дому, розшукали правоохоронці. Нині з нею працюють психологи і працівники кримінальної міліції в справах дітей.

Про це розповів начальник управління карного розшуку УМВС України у Волинській області полковник міліції Геннадій Єпіфанович під час засідання постійної комісії обласної ради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби зі злочинністю обласної ради сьогодні, 12 листопада.

Нагадаємо, в листопаді працівники луцького МВ УМВС розшукували неповнолітню Чешихіну Ірину Михайлівну, 18.06.1999 р.н., ученицю 10 класу ЗОШ №19. Вона 28.10.2014 близько 15:30 пішла з дому, і донедавна її місцезнаходження було невідоме.

Як розповів правоохоронець, учора, 11 листопада, дівчинку знайшли, до неї доставили психолога. Але ще під час розшуків правоохоронці працювали з родиною.

«Просто так дитина з сім’ї не йде. Дівчинка до батьків не хоче повертатися», - розповів Геннадій Єпіфанович.

З його слів, інформацію доведуть до відома Служби у справах дітей Луцької міської ради щодо цієї родини.

Він додав, що нинішнє законодавство у сфері насильства сім’ї потребує реформування.

ЧИТАТИ ЩЕ: ВІД ДОМАШНІХ ПОБОЇВ НА ВОЛИНІ ПОСТРАЖДАЛО 19 ДІТЕЙ

Як раніше повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, сьогодні жінка може викликати дільничного, якщо її кривдить вдома чоловік. Стаття 173 про адмінправопорушення передбачає за насильство в сім’ї штраф 51–85 гривень, або ж максимум - громадські роботи. Тим часом штраф сплачує жінка (ти викликала – ти й плати), а конфлікти виникають по новому колу. За невиконання корекційної програми – теж штраф. Тож від сімейного насильства просто можна відкупитися за 100-200 гривень.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЗАМІЖНЯ ЗА ДЕСПОТОМ: ЩО РОБИТИ ВОЛИНЯНКАМ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
лена Трикаш Показати IP 12 Листопада 2014 15:25
ужас!
діти.. до лена Трикаш Показати IP 23 Листопада 2014 01:52
коментар було видалено
Анонім Показати IP 12 Листопада 2014 15:56
Ну от, сім'я - першопричина! Це ж треба таке ...
Ага до Анонім Показати IP 8 Грудня 2014 17:55
Вона розмножатись хотіла. А батько з матірю були проти. От і вся сімейна проблема.
Вася Лузанчук Показати IP 12 Листопада 2014 15:57
Міша, кончай бухать! Побережи доньку.
Анонім до Вася Лузанчук Показати IP 13 Листопада 2014 17:55
а пальці на плитку!!
знайомі Показати IP 12 Листопада 2014 16:09
таку маму треба лишати батьківських прав
Ню-ню до знайомі Показати IP 12 Листопада 2014 16:51
а в притулку їй буде безумовно краще, або в так званій прийомній сім"ї, де як правило кілька гектарів землі і свинні, корови, телята з гусями- курами -качками.
Генріх Едмундович Показати IP 12 Листопада 2014 17:10
Навіщо свині-корови. Хай втікає до мене, в мене є погратися на приставці, подивитися кіно, пиво, ром-кола і всячеські інші задоволення багато.
аяяй до Генріх Едмундович Показати IP 12 Листопада 2014 17:17
ви що збоченець таке писати Жах!!!!!!!!!!
Andrij до Генріх Едмундович Показати IP 12 Листопада 2014 17:39
krashe tu sam v biljard pograj...... karmannuj biljard ..... CHIKATILO.-----
я Показати IP 12 Листопада 2014 17:52
слава БОГУ що жива дитина.
потерпілі від Кравчу Показати IP 23 Листопада 2014 01:47
Ви навіть не уявляєте ,що буде дальше..! Це не служба у справах дітей а бізнес над особами..! Яких цей рижинький підарек Шульган Ф.та Ф. Кошелем запроста продась на органи за 20-30тисяч... А у ВОДА недорозвинута мало не здихоття ой "невістка чужа кістка" Алка Онищук за виторги на торгівлі дітьми на органи змінить БМВ на 211моделі Мерседес..!
Мама(бабуся) Показати IP 30 Листопада 2014 09:14
Пробачте, що втручаюсь у ваші "дурні" коментарі, але то не дуже смішно, судячи з того, що вже сталося....напевно, потрібен час, щоб НАШІ діти, не тільки називались ними, а мами, відповідно, були Мамами (бабусями). Одним словом, як каже сучасна молодь "все запущено"..........