USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

Знижки на газ для України «Газпром» скасовує. ВІДЕОЗАЯВА Путіна

4 Березня 2014 13:10
"Газпром" з квітня скасовує пільги щодо постачання газу, повідомив глава концерну Олексій Міллер під час зустрічі з прем'єр-міністром РФ Дмитром Медведєвим в Горках, інформує ТСН.

"У цих умовах, коли Україна не виконує своїх зобов'язань, не виконує тих домовленостей, які були досягнуті під час підписання доповнення до контракту з надання знижки, "Газпром" прийняв рішення не продовжувати дію знижки з початку наступного місяця", - заявив Міллер.

Він нагадав, що загальна сума боргів України за російський газ становить мільярд 529 мільйонів доларів. Із загальної заборгованості за 2013 рік Україна погасила лише 1,3 мільярда доларів - "трохи менше 50 відсотків усієї суми боргу. Раніше повідомлялося, що у березні вартість російського газу для України повинна бути такою ж, як і у лютому,- $ 268,5 за тисячу кубів, а в II кварталі, якщо не вдасться домовитися про продовження знижки, вона може повернутися до рівня в $ 400 за тисячу кубометрів. При цьому прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк вчора вже виключив можливість отримання Україною знижки на газ.

А також дивіться зустріч Володимира Путіна з українськими журналістами.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
селянин Показати IP 4 Березня 2014 13:19
жидо-москальські морди ще за голодомор нам винні та винні .... довічно.... Смерть ворогам!
до до селянин Показати IP 4 Березня 2014 13:27
ні то просто горді українці... домайданились
Дід Панас до до Показати IP 4 Березня 2014 20:00
Українець як свиня, неба побачити не може.
Дід Панас до селянин Показати IP 4 Березня 2014 19:54
Ох друже, який же ж ти... недалекий. Ще згадаєш свої слова не раз, мерзнути коли будеш. З дітьми своїми. І земельку будеш жерти, ой помилився, бо ж ваша сволота вже знімає мараторій на продаж землі, вона вже не ваша.
Олег Показати IP 4 Березня 2014 13:22
Домайданились?
123 до Олег Показати IP 4 Березня 2014 13:23
Пакращення вже сьогодні!
Анонім Показати IP 4 Березня 2014 13:26
Майдауни їжте горох і тим газом паліть в себе або просіть у своїх західних друзів вони черговий раз висловлять вам велику підтримку...
Анонім Показати IP 4 Березня 2014 13:27
Що ж ви хочете ми повертаємось до Юліних умов договору :-):-):-):-) опоздриція колишня ПРОТИ???
давид Показати IP 4 Березня 2014 13:29
до чого тут майдан? це вже давно до цього йде. Спочатку усім розказували що йдемо в ЄС готувались -дороги і так далі. А в останню хвилину скзали що не йдем. Спеціально людей збудуражити і створити Майдан людей треба поважати
Анонім до давид Показати IP 4 Березня 2014 13:34
Майдан до того що людей вчерговий раз використали як стадо баранів.... таратута коломойський губернатори ЦЕ БОРОТЬБА З ОЛІГАРХАМИ НА МАЙДАНІ???? Погіршення стосунків з росією це також програма майдана? Підвищення тарифів ітп ЛЮДИ ЗА ЦЕ ПОМИРАЛИ????
Не байдужа до Анонім Показати IP 4 Березня 2014 13:50
Ваша правда. 100 відсотків згодна
до до давид Показати IP 4 Березня 2014 13:34
ти де дороги бачиш... за 24 роки вони догробили й те що мали від союзу....треба не вишиванку вдягати і бити себе в груди.. який я гордий, а мати розум,щоб навіть йдучи в тій самій вишиванці.ж.. сміття собі під ноги не кидати
Анонім Показати IP 4 Березня 2014 14:09
зараз податки піднімають майже на 10%,ціни на газ і запроваджують жорстку економію.Що домайданились?це повний дебілізм бандер і опозиції.
Кувалда до Анонім Показати IP 4 Березня 2014 14:30
ти просто трєпло тупе КРЕМЛІВСЬКЕ і нічого не смислиш в економіці, патріотизмі
Анонім до Кувалда до Анонім Показати IP 4 Березня 2014 14:47
ні ти знаєш ми не кремлівські тут тупі тролі, як ви нас називаєте.... ми як і ви українці, любимо свою державу, але трохи мислимо не так як ви.... бо логіку правого сектору і свободи викинули з голови та думаємо тверезими головами....по-перше кому вигідна війна Росії і України ( почитай в інеті... буде корисно для загального розвитку), по друге я і мій чоловік , і мої батьки ... не підуть воювати проти тих... з ким разом 70 років тому воювали проти фашизму і німців... по третє: хватить обзивати один одного і прийняти на себе образ людини.... навчитися слухати людей і любити їх ...хто б вони не були... в Росії чи тут на сайті
Lex Показати IP 4 Березня 2014 14:43
Пока вся Украина честно не выберет лидеров страны, никто ничего не даст. Ну разве тока печеньки пришлет
ссс Показати IP 4 Березня 2014 15:00
Путін, тобі Крах!!!!!!
Анонім до ссс Показати IP 4 Березня 2014 15:12
а Путін уже труситься від твоїх погроз .Україні скоро дупа прийде скрізь і у всьому
Рома до ссс Показати IP 4 Березня 2014 16:58
Бендеровцев можно определить так: всегда у них всегда кто-то в чем-то виноват, но только не они сами; орут и пытаются перекричать, не принимают никаких доводов, а когда приходит время отвечать за поступки начинают хлопать глазами и вопить что их унижают, оскорбляют, гнобят и вообще они за правду, за Украину и народ, а вокруг узурпаторы и жиды! Бей бендеровцев, спасай Украину
Дід Панас Показати IP 4 Березня 2014 19:56
Ги, коли на майдан збиратись? Ви вже готові боротись проти нової влади?
https://www.youtube. Показати IP 5 Березня 2014 11:09
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=VnpCQr1kpH0