USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

«Зробимо кузню кінофільмів на Волині»: у Луцьку відкриють філію Одеської кіностудії

30 Жовтня 2021 17:27
В обласному центрі Волині планують відкрити філію Одеської кіностудії.

Про це під час світського рауту, приуроченого допрем'єрному показу кінострічки «Чому я живий», розповів генеральний продюсер фільму, голова правління Одеської кіностудії Андрій Осіпов.

Він зазначив, що в найближчих планах – відкриття філії Одеської кіностудії у Луцьку. Також після допрем’єрного показу стрічки Андрій Осіпов натякнув, що наступного року слід чекати нового фільму від Одеської кіностудії.

«Відносно філії – це правда, підтверджую. Відносно нових фільмів – також. Наступний рік – новий фільм», - дещо привідкрив завісу амбіційних планів продюсер.
Читати ще: «Чому я живий». У Луцьку відбувся світський раут з допрем’єрним показом фільму

Інформацію підтвердив заступник голови Волинської облдержадміністрації Андрій Ярмольський.

«Ми хочемо відкрити філію Одеської кіностудії у нас, в Луцьку. Цю ідею ми сьогодні покладемо на папір і зробимо кузню кінофільмів тут, на Волині», - зазначив посадовець.
Як повідомляли, під час світського рауту відбулося підписання меморандуму про співпрацю між Волинською облдержадміністрацією, Одеською кіностудією та Волинською кінокомісією.

Вікторія СЕМЕНЮК
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
111 Показати IP 30 Жовтня 2021 17:45
Обов'язково запросіть видатного режисера сучасності -Олега Сєнцова. При цьому , не забудьте його профінансувати не менше чим на 20 мільйонів. Невже на даний час більш немає куди державні гроші витрачати.
Всезнайко до 111 Показати IP 30 Жовтня 2021 18:51
Я тільки хотів написати це саме)))
Глядач Показати IP 30 Жовтня 2021 18:42
А що то за чувак біля Осіпова?
Василь Показати IP 30 Жовтня 2021 19:36
Програма боротьби з ковідом провалена,проблеми із теплозабезпеченням-зате на дорогах розпили,дерев щось мало посадили,і тарифи начебто не зменшені в 2 рази.Показуха.
Їван з Гнідави Показати IP 30 Жовтня 2021 20:27
Кузню може і зробите !
Лучанка Показати IP 30 Жовтня 2021 20:30
Кажуть одесити, що славнозвісну Одеську кіностудію приХватизували друзі разом з міністром культури О.Ткаченком і планують продати її територію забудовникам, а саму кіностудію закрити, бо довели її до банкрутства. Яку ж тоді її філію хочуть створити в Луцьку??!!))))))
От до Лучанка Показати IP 31 Жовтня 2021 08:23
Осіпов готує собі нове робоче місце, а ще підігрує обласній держадміністрації.
Анонім Показати IP 31 Жовтня 2021 08:32
уже аероплрт в Луцьку відкрили. .....ото плани. Будинок офіцерів для початку відремонтуйте. Філармонія в ангарі-а ви про кіностудію-надивились95 кв -тепер усі на сцену і кіно!
Феліні Показати IP 31 Жовтня 2021 09:11
На роль Буратіно є Козюра !
Василь Показати IP 31 Жовтня 2021 10:04
Розігнати цих крадіїв донецьких і київських ,і створити виконком в 2рази менший.Якщо місцеве самоврядування-то не донецьке.
Лучанка Т Показати IP 31 Жовтня 2021 17:59
За 30 років Незалежності Одеська кіностудія не відзняла жодного фільма. А тепер їм знадобилась філія у Луцьку? Ну дуже цікаво!