«Айдар» залишається в структурі Міноборони
Батальйон "Айдар" продовжить своє існування в структурі Міністерства оборони, але ті, хто хоче служити в інших батальйонах, зможуть перевестися, - повідомила радник міністра оборони Тетяна Попова в ефірі 5 каналу. Про це інформує Кореспондент.
"Угода між Генштабом та "айдарівцями" - досягнута. Ми залишаємо цей батальйон, він буде продовжувати називатися "Айдар", але ті люди, які не хочуть служити в інших батальйонах, вони зможуть перевестися", - сказала Попова.
Як повідомлялося, раніше в Міністерстві оборони України роз'яснили, що організаційні зміни в батальйоні "Айдар" не торкнуться особового складу підрозділу, сам батальйон буде посилений.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
"Угода між Генштабом та "айдарівцями" - досягнута. Ми залишаємо цей батальйон, він буде продовжувати називатися "Айдар", але ті люди, які не хочуть служити в інших батальйонах, вони зможуть перевестися", - сказала Попова.
Як повідомлялося, раніше в Міністерстві оборони України роз'яснили, що організаційні зміни в батальйоні "Айдар" не торкнуться особового складу підрозділу, сам батальйон буде посилений.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Росіяни атакували турецький суховантаж: загинув моряк, вісьмох членів екіпажу врятували
Сьогодні 09:19
Сьогодні 09:19
Онлайн-розлучення в «Дії» може стати доступним уже влітку
Сьогодні 08:46
Сьогодні 08:46
У селі на Ковельщині за 60 тис. продають ФАП. Фото
Сьогодні 07:45
Сьогодні 07:45
Мільйон українців подали заявки на отримання коштів для програми «Скринінг здоров’я 40+»
Сьогодні 06:48
Сьогодні 06:48
Норвегія обмежила використання генеративного ШІ у школах
Сьогодні 00:29
Сьогодні 00:29
