USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Башкаленко звинуватив чиновників у неправдивих інтерв’ю

17 Лютого 2014 10:02
Голова облдержадміністрації Олександр Башкаленко застеріг чиновників, які дають неправдиві інтерв’ю. Так, він засудив посадовців, котрі казали про неналежне фінансування програм забезпечення житлом дітей-сиріт на Волині.

Про це йшлося під час наради голови облдержадміністрації сьогодні, 17-го лютого.

«Минулого тижня я прочитав замітку в інтернет-виданнях, що держава й обласна, міська влади не виконують своїх зобов’язань щодо виплат по дітям сиротам і я зробив вибірку, це була сказана брехня», - наголосив голова облдержадміністрації Олександр Башкаленко.

Із його слів, програма із забезпечення житлом дітей сиріт почала ефективно діяти з 2012-го року. Тоді на ці потреби передбачили 2 мільйона 274 тисячі гривень, з них 1 мільйон 1367 тисяч гривень – гроші з обласного бюджету. Придбали 25 квартир для дітей сиріт.

«Луцькою міськрадою від 31-го січня 2013-го року було заявлено потребу на забезпечення житлом у сумі 200 тисяч гривень. На ці потреба з обласного бюджету дали 660 тисяч гривень, й повністю ми закрили ті видатки. У 2013-му році видатки з різних бюджетів, а це стосується й районних бюджетів, міст – 2 мільйона 674 тисяч гривень. У бюджеті 14-го року на ці програми передбачено 3 мільйона 800 тисяч гривень», - додав Олександр Башкаленко.

Голова ОДА заявив, що попереджає чиновників, які просто так, не бачачи цифр, дають інтерв’ю.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
лучани Показати IP 17 Лютого 2014 10:11
Так давай свої інтервю, а не виганяй журналістів.
Петро Показати IP 17 Лютого 2014 10:16
Правильно, а то не знаючи ситуації дають якісь коментарі на всю область. башкаленко завжди готується до інтервю
))) Показати IP 17 Лютого 2014 10:26
я не великий прихильник ПР, але нарешті тут поставили людину, яка перетрАхне всю цю сволоту. подєлом.
Яна Показати IP 17 Лютого 2014 10:30
В Башкаленка всі чиновники будуть думати, що і як говорити
Сергій Показати IP 17 Лютого 2014 10:30
Я ж казав, що порядок наведе
1 Показати IP 17 Лютого 2014 10:40
А нам треба, щоб думали, що і як ефективно РОБИТИ, а не говорити.Нащо нам губернатор, який не мсає підтримки народу.
Анонім до 1 Показати IP 17 Лютого 2014 10:44
А хто сказав, що він не має підтримки народу?
НЕЛУЧАНИН до Анонім Показати IP 17 Лютого 2014 17:47
ОНОНІМ !!!!!! ти і тобі подібні - далеко не весь народ. а відношення до риганутих у переважної частини населення Луцька однозначно негативне
Анонім до 1 Показати IP 17 Лютого 2014 10:45
Переконаний, що в його підтримка більша ніж у місцевих опозиціонерів разом взятих
НЕЛУЧАНИН до Анонім Показати IP 17 Лютого 2014 19:13
ЩОСЬ Я НЕ БАЧИВ МІТИНГІВ НА ПІДТРИМКУ БАЦЬКАЛЕНКА
Анонім до НЕЛУЧАНИН Показати IP 18 Лютого 2014 09:51
А працювати хто буде, якщо всі почнуть мітинги проводити
лучани Показати IP 17 Лютого 2014 10:44
Клєрки з ОДА раніше схвальні коментарі писали Клімчуку,тепер переключилися на Башкалєнка....Нема чим більше зайнятися...
Діма до лучани Показати IP 17 Лютого 2014 10:47
Ні це підгузники не мають чим зайнятися, вирішили у війнушку пограти
Анонім до Діма Показати IP 17 Лютого 2014 10:49
Гузь завжди тільки грався, а в житті палець об палець не стукнув
Луцьк до Анонім Показати IP 17 Лютого 2014 11:20
Його ігри нам дорого обходяться.
НЕЛУЧАНИН до Анонім Показати IP 17 Лютого 2014 17:48
ОНОНІМ !!!! ну ти своїми пальчиками кожен день стукаєш чи соваєш туди-сюди
Іван Г. Показати IP 17 Лютого 2014 11:12
Хороша позиція. Інформація повинна бути правдивою і якісною.
Правда Показати IP 17 Лютого 2014 11:21
Фальш і правда http://www.youtube.com/results?search_query=%D0%BD%D0%BE%D0%B4+%D1%84%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D1%88%D0%B8%D0%B2%D1%8B%D0%B5+%D0%B3%D0%B5%D1%80%D0%BE%D0%B8&sm=3
Зимін Показати IP 17 Лютого 2014 15:48
Справедливий принцип -" Бий своїх- щоб чужі боялись"-.
НЕЛУЧАНИН до Зимін Показати IP 17 Лютого 2014 17:50
О!!!!!! JA-JA !!!! БИЙ СВОЇХ РИГАНУТИХ !!!!!! DAS IST GUT !!!!!
ЛЬОЛЯ Показати IP 18 Лютого 2014 09:52
Башкаленку респект!
Вітя Показати IP 18 Лютого 2014 09:54
І Кирильчука в команду взяв. молодець