USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Чому нову владу Волині не можна критикувати

5 Березня 2014 11:53
«Почесний громадянин Луцька» і «Почесний громадянин Волині» Андрій Бондарчук закликає не критикувати владу, навіть, якщо та буде помилятися.

Своє звернення волиняни висловив під час 24-ї сесії обласної ради сьогодні, 5-го березня.

«У цей час, дуже трагічний і відповідальний для кожного, я закликаю пройнятися долею України. Пригадую події 1991-го року, і мені зараз болить те, що нависає над Україною, адже ми ціною крові порвали кайдани тоді, то нині, перед нами стоїть інший заповіт Шевченка: «Обнімімось брати мої, молю і благаю». Я Вас усіх прошу підтримати нову владу. Можливо, вона ще не досвідчена, робитиме помилки, але не треба робити злу критику, а допомагати. Зараз сформувалося те, чого нам бракувало століттями – громадянське суспільство», - звернувся до волинян Андрій Бондарчук
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Ігор Показати IP 5 Березня 2014 11:55
Готуйтеся до пакращення!
https://www.youtube. Показати IP 5 Березня 2014 11:56
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=UP2RYwpXutI
Гость Показати IP 5 Березня 2014 12:56
Та закніть рот цьому комуняці. Поки що нової влади у нас нема.Ставлять всіх цих самих, то до яких змін можна готуватися. Буде все це ж саме. Злодійство ,обман і т.д. А цього Бондарчука уже пора списати старого пер--на
bob Показати IP 5 Березня 2014 13:19
02.03.2014 господин Турчинов в присутствии послов США, Германии и Польши на Украине подписал предварительное соглашение с МВФ о предоставлении финансовой помощи Украине, согласно которому вся газотранспортная система Украины смомента подписания итогового основного соглашения о фин.помощи безвозмездно передается в собственность американской компании Chevron, владельцы Мариупольского, Запорожского, Днепропетровского металлургических комбинатов обязаны передать 50% акций компаний в собственность немецкой компании Ruhr, угольное производство Донбасса также передается финской дочке компании Ruhr! Также помимо политических требований в подписанном документе есть пункт о предоставлении блоку НАТО территорий под Харьковом для размещения систем американской противоракетной обороны, звенаамериканской истребительной авиациии для прикрытия объектов ПРО!! Источник – первый заместитель посла Чехии в Польше.
поліщук до bob Показати IP 5 Березня 2014 13:51
Ви ще наведіть приклад того, що говорить надцятий помічник посла Гондураса в Ефіопії. ))
ЧЕЧЕН Показати IP 5 Березня 2014 13:24
Крым и Татарстан подписали соглашение
bob Показати IP 5 Березня 2014 13:26
ne prodavaite Ukrainu za chto borolis
Сусід до bob Показати IP 5 Березня 2014 16:43
як за шо? за пирожика і пустовіта!
невже Показати IP 5 Березня 2014 14:19
старий трюфель,посипаний нафталіном,ще у владу хоче погратися.
критик Показати IP 5 Березня 2014 16:11
Ага, зараз, не будемо критикувати!:) Будемо і по самі яй...помідори!!!