USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Громадське обговорення нового очільника Волинського УДАІ. АНОНС

26 Квітня 2014 17:50
У вівторок, 29 квітня, відбудуться громадські слухання щодо обговорення новопризначеного виконувача обов'язків начальника Управління державтоінспекції на Волині полковника Володимира Кравчені. Про це повідомляє прес-служба луцького Євромайдану.

Нагадаємо, 25 квітня в обласному управлінні Державтоінспекції УМВС України у Волинській області представили полковника міліції Володимира Кравченю, на якого покладено виконання обов’язків начальника вказаного підрозділу.

Його призначення не було узгоджене з громадськістю. Тому активісти "Автомайдану України" ініціюють громадське обговорення головного ДАІ-шника області у вівторок, 29 квітня, о 14:00 у овальному залі (2-й поверх) Волинської обласної ради
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
лпдмуа а простише и Показати IP 26 Квітня 2014 18:37
ще ненаговорился ? вас хтось питав ? по Киеву-ріно- ив франківску-львові і взагалі : Кого хоче біле біде із косою того і назначать якщо незразу то картавий своі мутки запустить-чого ви такі наівні : Раніше була міліція банди від влади зараз від банди від народу : -! обговорюйте від цього ваші запрлати і пенсіі неміняться а бензин вже по 15 гривень -ви думали що косата із картавим з вами поділиться вони давно всіх за плактон тримають
123 до лпдмуа а простише и Показати IP 26 Квітня 2014 21:27
А при вас ! Ми ікру їли ложками? Боялись щоб остані крохи не забрали!
лпдмуа а простише и до 123 Показати IP 27 Квітня 2014 07:19
до 123 а при вас ? Ви про кого ? хоча я в нікого нічого незабрав а як маеш таке бажання то і іж ікру ложками але бережи печінку
ДАІ Показати IP 26 Квітня 2014 21:10
Це хапуга, став міліонером У Львівському МРЕП, купив посаду на Волині там де наслідив не беруть.
Микола Показати IP 26 Квітня 2014 21:31
а на якого він нам потрібен?? що він доброго зробив??? морду наїв, трудяга полковник, взаший його!!!
даі Показати IP 26 Квітня 2014 22:13
коментар було видалено
даі Показати IP 26 Квітня 2014 22:17
коментар було видалено
Гонять Показати IP 27 Квітня 2014 11:45
Люди вже забувають за що стояв майдан...і загинули люди...Треба їх розвормувати і передати на баланс міських рад щоб вони віконували не тільки обовязки даї а й патрулювання вулиць і забезпечення порядку...а то стоять лохи і колядують начальникам в общак як і раніше...там де нема з ними активістів...
Гонять Показати IP 27 Квітня 2014 11:49
Якщо не розвормовують на рвіні киева..треба добиватися цього на рівні області, і показати , дати приклад іншим, тільки тоді можна щось змінити...А реєстацію авто і волокіту з документами передати менеджерам..які вміють тиснути копки на компі і зроблять це за 5 хв а не за день.
Ха-ха Показати IP 27 Квітня 2014 12:03
Собаки гавкають, караван іде))))))
хмурый Показати IP 27 Квітня 2014 15:36
пусть покажет на каком автомобиле ездит, был на должностях Полтавы, Ровна, Львова, Волыни! или все областя на маршрутках объездил? проФФесионал ......
Лучанин Показати IP 27 Квітня 2014 16:06
таке відчуття, що на Волині не має своїх компетентних та грамотних працівників, яких можна було б призначити керівником ДАІ, а всі "найкращі" то з Тернополя, то зі Львова і т.п. Так чим тоді відрізняється нова виконавча влада від попередньої? Напевно що ні чим.
хмурый Показати IP 27 Квітня 2014 16:14
сколько стоит такая должность?
Гонять Показати IP 27 Квітня 2014 21:13
Люди ви шо...які призначеня...реформа в корінь...яб таким людям навіть свиней недовірив пасти