USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Гунчик представив нового радника. ФОТО

6 Липня 2015 10:02
Нового помічника губернатор представив під час оперативної наради. Це - Олександр Степанцов.

Сьогодні, 6-го липня, із новим радником Олександром Степанцовим познайомилися керівники усіх структурних підрозділів ОДА.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, Олександр Борисович 1973 року народження. Мешкає у Луцьку. Закінчив Львівський інститут Української академії внутрішніх справ за спеціальністю «Правоохоронна діяльність» та Волинський державний університет імені Лесі Українки – «Правознавство».

Працював у правоохоронних органах та приватних структурах. Був на посаді головного спеціаліста ВОТВ Антимонопольного комітету України. З 2005-го ­ начальник юридичного управління ВАТ «Луцький автомобільний завод», з 2009-го працював на такій же посаді на ДП «Автоскладальний завод №1» Акціонерного товариства «Автомобільна компанія «Богдан Моторс», де й працює нині.

Олександр Степанцов працюватиме на громадських засадах.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Анонім Показати IP 6 Липня 2015 10:14
може ЗРАДНИКА
Анатоль_ до Анонім Показати IP 6 Липня 2015 14:17
Не треба ображати, аноніме! Від мене до пана Олександра низький доземний уклін та побажання успіхів!
Андрій до Анатоль_ Показати IP 6 Липня 2015 22:38
Дуже по "рошенівські": "СВОї кадри".. ("вундеркінди" навіть з Москви).., добре що не "імпортний".. Зате в 42 роки - кладєзь мудрості накопичив, що може "щось" і порадити... (наприклад: ДЕ є гаряча вода в Луцьку?
Лучанин Показати IP 6 Липня 2015 10:22
Від Гунчика ніхто адекватних дій не очікує...
Анонім до Лучанин Показати IP 6 Липня 2015 10:48
КАКАЯ ОТВРАТИТЕЛЬНАЯ *******
А ндрій Показати IP 6 Липня 2015 10:45
Складається враження,що губернатор хоче перепідпорядкувати в такий спосіб своїх колишніх підлеглих.
Лучанин Показати IP 6 Липня 2015 11:35
Скоро треба буде начіпити таблічку на Вол.ОДА -«Луцький автомобільний завод». МАРАЗМ !!!! І де знайшли того гунчика на нашу ср*ку ????
Дмитро Показати IP 6 Липня 2015 11:42
Гунчик керовник ще той то тобі не заводом керувати ...
волинянин іван Показати IP 6 Липня 2015 11:43
давайте нам теж нормлаьного губернатора а не совкового дроч---ра
був там Показати IP 6 Липня 2015 11:44
"Респект" фотографу. Так человека изуродовать можно до неузнаваемости одним нажатием пальца... Из десятка снимков можно было выбрать поприличнее!!!
Лучанка Н. Показати IP 6 Липня 2015 12:16
Степанцов - це висококваліфікований юрист, врівноважена і дуже порядна людина! Більше б таких спеціалістів в органи влади.
сепар Показати IP 6 Липня 2015 12:51
в ато його по віку та м**ді підходить, здоровий раз працює.
ОППА Показати IP 6 Липня 2015 13:00
ШАРІКОВ!!!!!!!!!!!!
Доброзичливий Показати IP 6 Липня 2015 19:29
З такими радниками Гунчику і ворогів не треба, що нарядять то нарадять! Хоча можливо саме такі радники на яких можна буде все повісити йому і треба, А можливо стратегія на заміну в антимонопольний свого прирученого
Муся Показати IP 6 Липня 2015 20:18
Олександр прекрасна людина, відмінний та професійний юрист. Володимир Петрович віримо в Вас, підтримуємо Вас , побільше таких спеціалістів в органи влади , як Олександр і будуть позитивні зміни та гарний результат.
до мусі до Муся Показати IP 6 Липня 2015 21:25
В кого ти віриш і підтримуєш? Гуньчик - це найгірший голова Волинської ОДА, що він зробив для області? Хоче повістки роздавати в ОДА щоб до нього ніхто не приходив зі скаргами, Д**ІЛ!!!! А ти далі Гуні вірь і лижи йому одне міце!!!
Петро до Муся Показати IP 6 Липня 2015 22:00
Ех, Муся ти бува не Степанцов