USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Чому волиняни не можуть подати документи на отримання візи

7 Квітня 2016 23:00
Через заблокований сайт та телефон для реєстрації документів на отримання польської візи, волиняни не можуть отримати дозволу для виїзду за кордон.

Про це йшлося під час четвертої позачергової сесії Волинської облради сьогодні, 8 квітня.

Депутат Юрій Цейко заявив, що польське консульство має договір із пунктом прийому візових анкет. Проте сайт для реєстрації документів на візу – заблокований, як і телефон. Відтак, волиняни не мають можливості отримати польську візу, незалежно від її типу і призначення.

Тому депутат звернувся до голови Волинської облради Ігоря Палиці з проханням дати протокольне доручення апарату ради підготувати звернення до Кабінету міністрів України.

«Нехай там дадуть роз’яснення: чому польська сторона не хоче приймати документів на візу», - пояснює Юрій Цейко.

Депутати підтримали запит колеги.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Отто Штирліц Показати IP 7 Квітня 2016 23:03
А навіщо їм наші мавпи???
Ясьо Показати IP 7 Квітня 2016 23:26
Тому, що поляки не хочуть бачити авантюриста і злодія цейка на своїй території.
Волиняка Показати IP 7 Квітня 2016 23:35
Але така ситуація лише по Луцькому візовому округу!!!!! Для порівняння в Львівському візовому окрузі такої проблеми нема взагалі!!!!
Анонім Показати IP 7 Квітня 2016 23:59
при*урки з облради не знають про перекупів які черги продають за 100 доларів , рік тому не було проблем , а полякам все рівно вони надають кількість осіб які мають право подати документи і ім не цікаво хто ці номери зареестрував чи людина яка потім привезе і вкладе гроші в економіку украіни чи д*біл які ці номера буде переестровувати кожен місяць якщо іх не продасть
Ххх до Анонім Показати IP 8 Квітня 2016 22:17
Д*біл не зможе зареестровать тому і скаржаться бо внас одениці розумні а всі інші д*ебіли
Лучанин Показати IP 8 Квітня 2016 10:51
Місцеві рішали спеціальними програмами вибирають всі квоти на реєстрацію візи онлайн і в консульстві добре про це знають, а самі роблять круглі очі, ніби нічого не знають.
до Ясьо Показати IP 8 Квітня 2016 11:53
ти чого так про Цейка? гарний мужчина, бізнесмен, який сам виробляє продукцію, поляки також його пряників хочуть!
Калина Показати IP 8 Квітня 2016 15:08
На цьому хтось добре заробляє, за запис на подачу документів на працевлаштування просять "рішали" 100 доларів
лучанин до Калина Показати IP 8 Квітня 2016 21:54
про які 100 дол говориш, менше 150 ніхто не бере, а черга і дійсно продана самим же візовим центром
Ххх до Калина Показати IP 8 Квітня 2016 22:19
Не100 а 200 !100стара ціна!