USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Хто буде головою Волиньради?

9 Лютого 2014 16:45
Головне питання, від якого сьогодні лихоматить обласну раду – хто її очолить.

На думку учасників Євромайдану, ним має стати депутат з числа опозиційних сил. Про це стало відомо під час Народного віче сьогодні, 9 лютого.

Сесія облради, яка має узаконити заяву Володимира Войтовича про відставку з посади голови обларди досі не завершена Щоправда, хто має його замінити – поки невідомо. Депутати облради, які виступали під час віче, - Ігор Гузь, Валентина Блінова, Валентин Вітер, Олександр Пирожик - зазначили, що ним має стати опозиційний депутат.

Зі слів заступника голови облради Валентина Вітера, який згодом дав коментар, поки що опозиційні сили не визначилися з єдиним кандидатом на цю посаду. Він зазначив, що нині ведуться перемовини з депутатами обласної ради і розглядається кілька кандидатур.

Також він не дав чіткої відповіді, чи вистачить облраді голосів, щоб зняти з посади голови облради Володимира Войтовича. «Ведуться перемовини», - зазначив він.

До слова, згідно з заявою Войтовича, 41 депутат облради має проголосувати «за» його відставку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 32
закон Показати IP 9 Лютого 2014 16:49
Канешно Ветер, Ветер... у которого ветер в голове!:) Будет глава от большинства! Будет у оппозиции большинство - пожалуйста, а нет - то идите дальше хороводы водите!!!:)
Анонім до закон Показати IP 9 Лютого 2014 17:16
А то тут? Кинут рыбу в воду. Вот изгнали Азирова, а он улетел за границу и ржет там! Не, чтоб его оставить на минимальную пенсию здесь.
закон до Анонім Показати IP 10 Лютого 2014 10:43
Ну вначале с минималкой пусть народные депутаты ознакомятся и откажутся от льгот и своих зарплат, если они так с народом и за народ!:) И это все легко урегулировать приняв Закон! Но они ВСЕ этого не хотят и не делают, а только используют народ и постоянно ВРУТ ВСЕ и провладные и оппозиция!!!
Всезнайко Показати IP 9 Лютого 2014 16:51
Головне, щоб був нетрадиційної орієнтації.Ми б з батьком два тижні пили.Слава Регіонам
дідо Показати IP 9 Лютого 2014 16:57
Клімчук буде пхатися на цю посаду.Він вже веде таємні перемовини з депутатами.
бабо до дідо Показати IP 9 Лютого 2014 17:02
А якщо ні?! Тоді можна я тобі пику начищу за брехню?!
Луцьк Показати IP 9 Лютого 2014 17:06
Ну ти дідо все знаєш.Вилазь зі свого схрону тебе оберуть.Яка різниця кого оберуть нам від цього ні холодно ні жарко. А,дійсно,що й нема кого обрати з опозиції.Кого? Козла цього Козюру чи Гузя- це гуля, самі прізвища за них говорять.Що мало вже накрали ще хочуть.Пришибу чи що.Це просто жах.Де нормальна,здоровомисляча, знаюча кандидатура,яка ще не накрала, в якого рильце не в пушку? Нема
Анонім до Луцьк Показати IP 9 Лютого 2014 21:53
з опозиції - Вітер хіба що... але як глянеш на нього - ну людина сама в шокє від того що робиться) була б можливість то втікнув звідти.
депутат до Луцьк Показати IP 10 Лютого 2014 10:45
Козлюра у Луцьку толком депутатити не може і не вміє, а ви про обласну кажете...!:) У опозиції взагалі нікого немає!!!
Лучанка Показати IP 9 Лютого 2014 17:07
Валентин Вітер, а ти дозволу у татуся Загреви спитався, бо саме він тебе в свій час пригрів на своїй шиї і що ти корисного для міста та області зробив проїдаючі гроші платників податків, по саунам зажигав .... А зараз виліз та намагаєшся щось там розповідати,,,,,,, Вам шановний до Клімчука, Войтовича ще с.....ти та с....ти.......
Народ Показати IP 9 Лютого 2014 17:08
Кандидат один - Войтович!!!
12345 Показати IP 9 Лютого 2014 17:09
Вiтер то алкаш, куди вiн дьоргаеться?!
всім сволочам Показати IP 9 Лютого 2014 17:44
Головою ради буде Вітер. Крапка. Я теж по саунах "зажігав", ну і що? Хіба це погано? Всім було добре... Сходіть самі в сауну, якщо є з ким (нормальна дівчина чи хлопець). Голосуйте за Вітра.
кокс Показати IP 9 Лютого 2014 17:55
Буде Давидюк. Бо вже хату надумав в Гораймівці продавати . Милиться в Луцьк переїзджати. Думає , що його головою облради оберуть . Школу свою занедбав , а тепер до області добрався. Отакі у нас ГОРЕ ОПОЗИЦІОНЕРИ,
марта до кокс Показати IP 10 Лютого 2014 15:36
Який давидюк? Цеж маразматік - поліський!!!
911 Показати IP 9 Лютого 2014 18:18
Цей Вітер паразит триклятущий...І сестра тупа "тіпа бізнес-леді". Народ, нащо жлобів до влади пускати? Вже краще Войтович, Клімчук. Ці хоч не беспредельнічають.
vlad до 911 Показати IP 9 Лютого 2014 18:47
коментар було видалено
народ до 911 Показати IP 9 Лютого 2014 19:53
Якщо сам розумом не вийшов, навіщо людей ображати.
розум Показати IP 9 Лютого 2014 18:31
Гузя на голову облради! Ото всі заживуть! Горе з розуму та й тільки...
103 Показати IP 9 Лютого 2014 20:08
Навіщо обирати?!!! Вітер вже принародно оголосив себе виконуючим повноваження голови обласної ради!!!!!!!!
НОНА Показати IP 9 Лютого 2014 20:10
Напевно що в опозиціонерів справи кепські - голосів не вистачає і вони бажане видають за дійсне. Бо як би були голоси вже давно б чубилися за ту посаду. І чому головою ради повинен бути опозиціонер? Хто це визначив? Самі ж опозиціонери. Прогнозую, що ймовірніше за все на відставку в опозиції не вистачить голосів і Войтович залишиться головою, це було б найоптимальніше рішення.
статист Показати IP 9 Лютого 2014 20:41
Були б голоси в опозиції, вже давно б проголосували, а так тільки звуки і слюну виділяють.
виборець Показати IP 9 Лютого 2014 20:50
Поменше політики на місцевому, було б більше толку. Труби, дороги, житло для молоді, робочі місця ось проблеми які потрібно вирішувати. А то проголошують народну раду, а обласну, що не народ обирав. І в якій країні меншість більшістю керує? Демократії потрібно ще вчитись. А то, хто не знами, то проти нас.
Надія Показати IP 9 Лютого 2014 21:28
Думаю, що найкращим кандидатом на голову Волинської облради є Святослав Кравчук, якщо погодиться впрягтися в цього плуга. У нього чималий досвід у місцевому самоврядуванні. Цілком нейтральна фігура для області . А Валентин Вітер хай залишається заступником.
не треба такого до Надія Показати IP 10 Лютого 2014 10:50
Кравчук - це справжній герой-дід з фільму "Свадьба у Малинівці"! От хто такий той Кравчук і тих будьоновок в нього ого-го скільки припрятано!!!:)
Для Haдi Показати IP 9 Лютого 2014 23:27
Кравчук, це старий ***, якому треба ще Ромчика свого глядiти... На пенсiю уже пора йому!!!
Для всіх Показати IP 9 Лютого 2014 23:34
Кравчук гідний кандидат,
Лучанка Показати IP 9 Лютого 2014 23:59
У Кравчука недругів як у собаки блох .Теж мені знайшли нейтрального кандидата.Його навіть не обрали на профспілкового боса - авторитет очевидний.Хоча в міській раді дали б за нього півцарства впридачу аби позбутись.
не пиздю Показати IP 10 Лютого 2014 07:52
Кравчук - найнікудишніша кандидатура. Він сплив у 90-ті роки на фоні соціальної ломки, як спливають лайно і тріски після катастрофи корабля. Простий інженер-злодій ДПЗ, і так і не полишив свою злодійську звичку, відому по приватизації нерухомості громади Луцька. Головою буде Вітер - і ніякий він не алкаш. Клімчук - усе життя алкаш, а дивіться, скільки зробив для Волині. І для себе. Чого вартий лише один благодійний фонд "Рідна Волинь". Цим фондом, щоправда, вже органи цікавляться. Кравчук виставляє завжди свій козир - принциповість. Але там відсутній елементарний компроміс. Не гнучка фігура.
дпз Показати IP 10 Лютого 2014 22:14
Кравчук вже з ярмарку йде.Він нікому не цікавий.Селяві.
Юрко Показати IP 11 Лютого 2014 15:24
Хочу почути думку з приводу цього питання у справжнього = патріота= та= борця= з комуняками у=Корінного лучанина=,хай вставить у дискусію свої =пять= копійок.
10 Показати IP 11 Лютого 2014 16:53
Вітер хай слюньки втре. Більшого розгільдяя ще пошукати. СПИТЬ І БАЧИТЬ СЕБЕ ГОЛОВОЮ - А ПРОКИНЕТЬСЯ - І ВОЙТОВИЧА ПОБАЧИТЬ. ВАЛІК, М ІНЯЙ СТРАТЕГІЮ , ПОКИ НЕ ПІЗНО,бо полетиш і з заступника.