USD 39.70 40.10
  • USD 39.70 40.10
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Хто стане заступниками Башкаленка?

13 Лютого 2014 11:58
Новий голова Волинської обласної державної адміністрації Олександр Башкаленко розповів про кадрові зміни в ОДА. Так, першим заступником буде Олександр Курилюк. За напрямком житлово-комунального господарства, а також опікою над волинськими дорогами займатиметься Леонід Кирильчук, котрий донині очолював управління інфраструктури та туризму Волинської ОДА, - повідомляє видання Хроніки Любарта.

Керівником відділу забезпечення діяльності Волинської облдержадміністрації стане Сергій Воєвода - раніше був помічником першого заступника голови ОДА. Донині відділ забезпечення діяльності ОДА очолювала Валентина Черниш.

Ротації голів райдержадміністрацій не відбудеться. Олександр Башкаленко наголосив: "аби не було розмов поза спиною, я пояснив, що змін робити не збираюся. Мовляв, давайте й надалі спокійно працювати. Але це не є абсолютним захистом, якщо хтось погано працює або не виконує ті чи інші обов’язки".
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
НЕЛУЧАНИН Показати IP 13 Лютого 2014 12:22
у кого більший досвід у лизанні гузна - той і стане заступником
Іра до НЕЛУЧАНИН Показати IP 13 Лютого 2014 12:33
Кому, як не тобі про це знати!!! Ти бо знатний лизун
Квазірегіонал Показати IP 13 Лютого 2014 12:33
Всьо чотко. У Сашки немає людей, бере все підряд.
Всезнайко Показати IP 13 Лютого 2014 12:35
Вітаю Леоніда Олексійовича!!! Справжній господарник і професіонал своєї справи.
Іван Г. Показати IP 13 Лютого 2014 12:53
Пан Кирильчук вже не один рік займається інфраструктурою та володіє обстановкою. Хороший вибір
сву до Іван Г. Показати IP 13 Лютого 2014 18:36
Один з когорти волинських оберзлодіїв.
Юрій Показати IP 13 Лютого 2014 13:35
Яка різниця - головне, щоб вони ПРАЦЮВАЛИ, а не мітингували.
123 Показати IP 13 Лютого 2014 16:46
Кирильчуку-нормальні люди в цей час стрімголов тікають від такої влади!
Анонім до 123 Показати IP 13 Лютого 2014 17:50
Не знаю ні одного, хто б втік
123 до анонім Показати IP 13 Лютого 2014 18:58
Читай уважно-НОРМАЛЬНІ ЛЮДИ. Шкода,що ти не знаєш нормальних,а лише ПРидурошних.
Володимир Латковські Показати IP 13 Лютого 2014 19:46
Звертаюсь до вас пане губернаторе дати оцінку роботі голові райдержаміністрації О. Дзядуку та Депутату регіоналу Дибелю за їхні корупційні схеми, тендери на свої фірми створення фондів, та продажу єдиного кінотеатра в м. Любомль. Я думаю, що ці люди ганьдьблять Любомільщину та Волинь ??????