USD 39.35 39.65
  • USD 39.35 39.65
  • EUR 39.57 39.70
  • PLN 9.80 10.00

Кому із керівників Луцькради скажуть «до побачення»

12 Серпня 2014 12:10
Протягом цього тижня Луцька міська рада попрощається із двома власними керівниками.

Про це під час оперативної наради сьогодні, 12 серпня, повідомив Луцький міський голова Микола Романюк.

Він зазначив, що влітку працівники мерії масово «пішли» у відпустки. Однак, не зважаючи на це, жодних скарг на Луцькраду від мешканців обласного центру не надійшло. Мовляв, це означає лише одне – що мерія функціонує добре й без цих кадрів.

На думку міського очільника, скількох людей не було протягом літнього періоду, стількох можна й скорочувати, бо й без них мерія із власними обов’язками справляється нормально.

«В грудні чогось всі на роботу ходять і в листопаді ходять. От ми й побачимо, без якої категорії осіб можна обійтися. Це ж справедливо?» - звернувся мер до присутніх у залі, чим викликав невдоволене перешіптування.

Він додав, мовляв, у міській раді не всі зрозуміли, що «час - інший і люди хочуть, аби працювали для них, а не приходили і просто відбували роботу».

«Саме тому, цього тижня я скажу: до побачення двом керівникам із міськради», - переконує міський голова.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 31
rjynhf Показати IP 12 Серпня 2014 12:15
Що там досі робить пенсіонер Сорока та Шпак ? Не підкажете? "Робітнички".
О+О до rjynhf Показати IP 12 Серпня 2014 12:35
На рахунок Сороки, то уже давно потрібно його звільнити... Нехай молоді працюють, а не пенсіонери сидять...
Віра до О+О Показати IP 12 Серпня 2014 12:54
Від таких кадрів, як Сорока більше толку, ніж від вас недобросовісні дописувачі. на посаді радника активно продовжує працювати, проводити екологічні акції, толоки тощо. дай Боже йому ще здоров_я!
О+О до Віра Показати IP 12 Серпня 2014 14:13
А чому не дати дорогу молодим і перспективним?
Віра до О+О Показати IP 12 Серпня 2014 14:29
Дорога відкрита. беріть участь у конкурсі і працюйте!
О+О до Віра Показати IP 12 Серпня 2014 14:44
Для того щоб попасти на дану посаду, потрібно "суму" занести людині... І не думаю, що Сороку заберуть тільки задля того, аби працювали молоді...його мають зняти свої, а от тоді можна пробувати брати участь у конкурсі... Не все так просто...
Ольга до О+О Показати IP 12 Серпня 2014 14:56
якщо требують гроші - треба заявляти про це у відповідні органи. так не має бути! повинен бути відкритий конкурс!
О+О до Ольга Показати IP 12 Серпня 2014 14:59
Не смішно... Трошки знаю більше, тому і пишу реальні речі... Нічого не буде поки самі не познімають своїх людей...
Анонім до Віра Показати IP 12 Серпня 2014 14:57
Ой схолонь канцелярська криса. Цей конкурс-це піар.ДлЯ моди,як кажуть, а в урсеоечка чинуш втрапляють тільки куми,свати,донечки і синрочки тупі, бо на заводах такі не потрібні їх там виженуть на другий день, за них там не буде ніхто робити
кравчук до rjynhf Показати IP 12 Серпня 2014 14:24
соколовська сам Романюк -рухлядь ..не говорячи вже про ексдиректорів депа
Ігор до кравчук Показати IP 12 Серпня 2014 15:10
та йо ма йо! не можу вже читати ці брєдні! а ви скажіть, хто вам не рухлядь. ненавиджу, коли сидячи на дивані, починають критикувати. показали б своїми справами! легко говорити і писати коменти тут!
Анонім Показати IP 12 Серпня 2014 12:19
Так там половину треба поскорочувати, сидять і сплять , що вони там роблять.Або це управлінн у справах дітей та молоді. Купка бездельників
папа Карло Показати IP 12 Серпня 2014 13:06
Скажіть допобачення Буратіні - місто відразу ж заживе краще.
до папи Карла до папа Карло Показати IP 12 Серпня 2014 13:34
А хто такий Буратіно?
папа Карло до до папи Карла Показати IP 12 Серпня 2014 14:05
Той, що я в комсомолі настругав.
папа Карло до папа Карло Показати IP 12 Серпня 2014 18:08
Джужоппе, в місті є і інші люди. Відкрий шибки і подивися.
Джузеппе до папа Карло Показати IP 12 Серпня 2014 15:07
Кажіть правильно "ГАВНІШЕ І ГАВНІШЕ"
Ура! Показати IP 12 Серпня 2014 13:53
Ціле літо не було Гребенюка, то він перший у списку непотрібних!!!
Ігор до Ура! Показати IP 12 Серпня 2014 14:54
Сьогодні на представленні нового директора 13 школи дуже переймалися 9 школою тому що там вчаться прокурорські діти. Це діти тих хто порушував крим.справи проти активістів революції гідності.Ці люди і далі вважають себе елітою.А насправді це вороги України. Хлопці з АТО приходьте з перемогою і наводьте порядок.Виявляється інші школи це відстій. Ці виродки ніколи не зміняться і люстрація не допоможе.Їх всіх відсторонити на чолі з Кравчуком. .
Лучанка до Ігор Показати IP 12 Серпня 2014 15:49
а хто тепер директор 13???????
15 до Лучанка Показати IP 13 Серпня 2014 12:32
Ти краще спитай хто буде директором 9 школи)))))
Місто до Ура! Показати IP 12 Серпня 2014 16:25
А сам романюк теж нікому не потрібний
Святік до Місто Показати IP 12 Серпня 2014 16:34
Романюка на роботі більше немає як є . І місто не пропало. Романюк - на вихід.
111 Показати IP 12 Серпня 2014 14:33
Я на вас умоляю!!!!!!Брехло наш мер, сам за крісло тримається і холуїв не прожене. А треба було б почати з Кубіцького, начальників жеків, які тильки видимість роботи роблять...Ситі цією демагогією...
громада Показати IP 12 Серпня 2014 15:00
А що колектив скаже коли Романюк у відпустку піде?:) Вже ходив раніше і місто не зруйнувалось!!! Нехай не забуває, що в нього посада вибірна і треба думати перед тим як щось казати "людяний наш і справедливий"!!!
Ольга Показати IP 12 Серпня 2014 15:00
Люди, вперед - працюйте. не розумію навіщо обливати брудом. працюйте чесною конкуренцією - показуйте своїми справами!
йося до Ольга Показати IP 12 Серпня 2014 15:07
ти як з планети Сіріус
Чиновниця Показати IP 12 Серпня 2014 15:03
Повірте, коментарі писати простіше простого. І ображати достойних людей. Знайшли об'єкт для обговорення - Сороку. Він сьогодні працює так, що молодим треба вчитися. Погоджуюсь з тим, що молоді люди - ініціативні, перспективні, легко вчаться. Але працювати ж треба усім, і молоді, і зрілим людям. Щодо міського голови, то він як ніхто інший дбає про наше місто. Так, зараз час непопулярних рішень, і це, можливо впливає на його імідж, але інакше зараз не можна. А деякі недобросовісні ЗМІ підігрівають невдоволення лучан. Але час, повірте, розставить усе на свої місця.
О+О до Чиновниця Показати IP 12 Серпня 2014 15:27
Молоді спеціалісти не можуть знайти роботи, адже пенсіонери засіли у своїх кріслах. І молодий сидить без грошей взагалі, а натомість пенсіонер може спокійно відпочивати на пенсії та отримувати свою зароблену грошову винагороду...
Лучанка до Чиновниця Показати IP 12 Серпня 2014 15:40
Що стосується мера - не сперечаюсь, а щодо Сороки, то управління на чолі з Гламаздою працює нормально, а цей колишній, то здебільшого працює " на камеру ". Дайте людині насолодитись пенсією.
преса Показати IP 12 Серпня 2014 16:08
МЯР починає розбиратися в так званих кадрах. В надто терплячого голови увірвався терпець. А в раді сидять 30 відсотків спеців, які вже багато років в пошуках вирішення проблеми, як вирвати гланди через сраку або знудьгувались в очікуванні закінчення робочого дня, стерли пальці об клавіатуру, вишукуючи і розглядаючи оптимальні сексуальні пози. Якщо Романюк дотримає слова і розпочне рубати голови цій багатоголовій гідрі під брендом "бюрократія" в найгіршому розумінні цього слова, то виросте в очах громади зразу на десять щаблів.