USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Луцький район захищає голову РДА

11 Серпня 2014 15:58
Голову ОДА Володимира Гунчика закликають перепризначити на посаду голови Луцької РДА Юрія Цейка. Про це повідомили, власне, автори відповідного звернення.

11 серпня відбулась тридцять п’ята позачергова сесія Луцької районної ради, на якій з ініціативи депутатської групи «Народна рада» прозвучала пропозиція внести до переліку питань порядку денного звернення до голови облдержадміністрації Володимира Гунчика про перепризначення на посаду голови Луцької районної адміністрації Юрія Цейка. Пропозиція була підтримана депутатами і звернення було внесене у порядок денний засідання сесії районної ради.

Варто відзначити, що по цьому питанню депутати проголосували одноголосно, що свідчить про одностайну позицію щодо очільника району. Депутати районної ради надіються, що Володимир Петрович зважить на їх думку і перепризначення Цейка Ю.Ф. буде одним з перших реальних кроків втілення реформи децентралізації влади у нашій області, коли призначення керівників будуть проводитися з пропозиції громади.
На сесію із 62 районних обранців прибули та зареєструвалися 45 депутатів.

Нагадаємо, під час представлення Юрія Цейка на посаду голови Луцької райдержадміністрації він сказав, що першого грудня дав собі клятву й готовий її дотримуватися.

Представлення нового керівника району відбулося сьогодні, 11-го квітня.

Подаємо текст звернення в цілому:

Підтримано
Рішення районної ради
від 11.08.2014 № 35/3.

Голові Волинської обласної
державної адміністрації Гунчику В.П.

Звернення депутатів Луцької районної ради до голови Волинської
обласної державної адміністрації Гунчика В.П.

Сьогодні, коли наша країна переживає непростий час, коли на сході України продовжується протистояння з російськими найманцями та терористами, коли питання стоїть про саме існування держави та її цілісності, - нам потрібно консолідувати та об’єднати наші зусилля, - і тому ми, депутати Луцької районної ради, звертаємося до Вас, Володимире Петровичу, врахувати думку нашого депутатського корпусу.

Голова Луцької державної адміністрації Цейко Юрій Феодосійович перебуває на посаді трохи більше трьох місяців. За цей короткий час у Луцькому районі зроблено багато корисного, чітко налагоджено роботу по забезпеченню учасників антитерористичної операції засобами індивідуального захисту та продуктами харчування, існує взаємодія і порозуміння між районною радою, адміністрацією та громадами сіл і селищ.

У той час, коли в Україні стартувала адміністративна реформа з децентралізації влади, ми просимо Вас звернутися до Президента України про перепризначення на посаду голови Луцької районної адміністрації Цейка Юрія Феодосійовича.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
ЦЕЙКО Показати IP 11 Серпня 2014 16:07
ЯКЩО ГУНЧИК НЕ ПОСЛУХАЄТЬСЯ---ОРГАНІЗУЮ ХОРОВОДИ З БЮТУ ПІД ОДА В МОЮ ПІДТРИМКУ .....НЕ ХОЧУ ЙТИ З ПОСАДИ--ДУЖЕ ВОНА МЕНІ МИЛА....
крах до ЦЕЙКО Показати IP 11 Серпня 2014 23:02
Ну ти і баран!))
лучанин Показати IP 11 Серпня 2014 16:09
В переліку що зробив аж сльоза на очі накотила, як багато він зробив)))
222 до лучанин Показати IP 11 Серпня 2014 17:35
Цейко багато що зробив за цей короткій проміжок часу ! А різні Волошенюкі і Демчукі і їхня команда заздрять і пишуть різну хрень в коментах! Жаба їх душить що красти більше не дають!
Неграмотний Показати IP 11 Серпня 2014 16:15
Ще не бачив жодного указу Президента, навіть "грамотного" попєрєдника про "перепризначення"!!!
думка Показати IP 11 Серпня 2014 16:29
Жителів району треба питати, а не депутатів (люди знають всі "+" і "-"). Депутати ще ті... в них можуть бути свої інтереси, типу "від добра добра не шукають". Може їм ДОБРЕ (чомусь) було при Цейку...
надумав до думка Показати IP 11 Серпня 2014 17:42
Всіх депутатів в зону АТО, а то прикрились "важливістю" роботи і грабують район і державу! А вже після перемоги будуть люди визначати на виборах хто і до чого! А у бойових діях багато людських рис розкриється і це буде справжнім фільтром на профпригодність служіння народу України!!! Тільки так!!!
Анонім Показати IP 11 Серпня 2014 16:35
Дітей наших вбивають, а вони за крісло деруться.Нелюди.Відправте цього Цейка, який рветься до ситого корита туди в АТО.Хай підставить свій зад там, а не нами баранами керувати, а собі в горло пхати
123 до Анонім Показати IP 11 Серпня 2014 17:31
Цейко молодець! Він усе робить для людей ! Перекрив корупційні схеми , усі такі як він були!
АТО до Анонім Показати IP 11 Серпня 2014 22:58
А ти чому не в АТО? Бздиш Анонім! А Цейко для АТО зробив більш ніж хто! Не віриш? Позвони в Айдар чи 51 бригаду ! Ти тільки і вмієш порядних людей ображати!
Зара! Показати IP 11 Серпня 2014 16:58
А Ви спитайте людей Луцького району і вони скажуть багато доброго про нинішнього голову РДА. А про зону АТО він добре проінформований, сам туди їздив, бронежелети закупляв, продукти харчування возить. Переживає за військовослужбовців, як за своїх дітей.
До відома Показати IP 11 Серпня 2014 17:00
Рветься до ситого корита?!.. Людина, яка прийшла і працює на голому ентузіазмі...Він заможна людина і йому ця зарплата не потрібна. Просто був на Майдані і бачив все на власні очі. І зараз так само усіма можливими методами допомагає бійцям на сході. Жителі Луцького району про це знають, а тут таке писати може тільки далека від цього людина. Ніхто тут до влади не рветься, а навпаки знають що на що спроможна людина, якій не потрібні гроші, а потрібна справедливість
Станіславський Показати IP 11 Серпня 2014 18:54
НЕ ВІРЮ!
до ГУНЧИКА Показати IP 11 Серпня 2014 18:59
Коли Ви вже прогоните цих старихнових хабарників із РДА області? Де нові обіцяні ПП? Хоча в кого я запитую судячи з радників типу бувший мер Ковеля нічого Гунчик міняти не буде! Віва хабрництву!
цікаво Показати IP 11 Серпня 2014 19:00
Які ціни на посади? Прайс будь-ласка!
Знайка Показати IP 11 Серпня 2014 19:35
Цейко-самодур самозакоханий
123 до Знайка Показати IP 11 Серпня 2014 20:03
Самокритично!))) Тобі до Цейка розума , ніколи не досягнути !
таксист Показати IP 11 Серпня 2014 19:53
12 08 14 6 00 всі проснулись ні адміністрацій ні бюрократів немає а життя продовжується вибачте вродила канопля
Вова Показати IP 11 Серпня 2014 22:52
Хороший і толковий мужик!
цікавий Показати IP 12 Серпня 2014 05:39
Люди добрі, скажіть, а де зараз перебуває Богдан Прус? На якій посаді?
шеф Показати IP 12 Серпня 2014 09:05
дайте людині спокійно працювати . Достойний керівник.
Олександр Сергійович Показати IP 26 Вересня 2014 23:01
Це все дурня, хто призначає, кого призначають. Напевно те що має нйбільше значення, це те що нас має чекати в маюбутньому... Хіба думала про це та дурна голова, що тут пише постійно дурню всяку. А питання в одному, чи ми перемогли яНУКОВЧИІВ. Він в нас, якщо така балаканина, і не має значення хто до Обами їздить, Яник живий якщо людей які хотіли щось змінити будуть, вибачте за сленг "ЩІМИТІ". Це моя думка