USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

МВС порахувало міліціонерів-зрадників

24 Травня 2014 14:14
Лише у Донецькій області МВС нарахувало близько 17 тисяч зрадників. Про це на брифінгу в суботу повідомив начальник Департаменту громадської безпеки МВС України Володимир Гриняк, інформує Gazeta.

Він наголосив, що проти правоохоронців Донецької та Луганської областей, які перейшли на бік сепаратистів або не виконують своїх обов'язків, порушено низку кримінальних справ. До того ж основну частину їх звільнено з лав міліції.

"Щодо правоохоронців, які перейшли на бік сепаратистів або не виконують своїх функціональних обов'язків і присягу, яку вони дали народу України, то проти них порушені кримінальні справи, але основна частина з них звільнена", - сказав посадовець.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
дідо Показати IP 24 Травня 2014 14:17
міліцейськак мафія повністю Волинь
11 Показати IP 24 Травня 2014 14:17
а кому їх захищати....міністра МВС... колишнього контрабадиста... та який зривав з них пагони http://rutube.ru/video/f86bc084ca8de8ea81d2cdd61cc6590e/
Анонім до 11 Показати IP 24 Травня 2014 20:08
вони захищають кадировців, яких там уже куча понаїхала і вбивають наших людей на замовлення путлера, щоб він здох разом з цими зрадниками і головорізами.
11 до Анонім Показати IP 26 Травня 2014 09:43
а може ти мені аноніме скажеш, що робили українці в Чечні ???такі як Саша Білий... представники УНА УНСО.... що кашу їли даремно там...
поліщук Показати IP 24 Травня 2014 15:16
Напевно редакції пора відключити можливість робити коментарі. Бо повилазили різні уроди, які сіють тільки ненависть в Україні. Плюс, це дасть можливість перекрити заробіток для кремльовських ботів, які заполонили інтернет-ресурси.
11 до поліщук Показати IP 24 Травня 2014 15:45
а можливо прийшов час знати правду..... чи слабо глянути у вічі.. бо правда гірка(((((
Анонім до поліщук Показати IP 24 Травня 2014 21:16
а людей хто обзиває? тепер питання хто тут сіє ненависть? може такі як ти??
просто Лучанин до поліщук Показати IP 25 Травня 2014 14:08
А де ще люди зможуть поділитись своїми думками, нарахунок тієї чи іньшої новини.
Олег Показати IP 24 Травня 2014 16:31
Гірка правда!!! 17 тисяч!!
Анонім Показати IP 24 Травня 2014 18:35
А в чому вона гірка?
Анонім до Анонім Показати IP 24 Травня 2014 18:56
а чого луганчани або донетчани свою землю не захищають вiд сепаратистiв!?!?! а тому, що це не зрадники, а люди хочуть жити незалежно вiд вiд iнших, хоч нам цей вибiр i не подобається. такi самi "сепаратисти" були i i на Майданi, але тепер (i тодi) вони були героями. а такi самi на Сходi - сепаратисти. там пару вiдсоткiв хоче бути в Українi, просто сучаснiй владi i олiгархам потрiбна та земля з шахтами i пiдприємствами, от i гублять там волинян.
Анонім до Анонім Показати IP 24 Травня 2014 20:23
коментар було видалено
erh Показати IP 24 Травня 2014 18:53
коментар було видалено
авас Показати IP 24 Травня 2014 23:34
Поверьте Волыняне, там люди хотят жить по свим законам и отдельно от всех. Они имеют на это право. Никто их не спросил когда майдан устроили в киеве. Они в это время работали. А теперь наемники олигархов расстреливают ваших земляков. Они специально разжигают гражданскую войну. Задумайтесь что ваши близкие идут убивать наших родных которые защищают свою землю.
30 до авас Показати IP 25 Травня 2014 09:04
Що ж вони зробили з нашою Україною? Цілком з вами згідний авас. Усі хто якк Іуди за 30 срібних монет йдуть вбивати не будуть мати спокою ні на землі ні на небі. Згадайте Біблію, яка доля їх чекає.А Коломойський, "Щирий українець" і "любий друг", хоче утворити на землі дніпрпетровщини "Нову Хазарію" і якщо ви ще сумніваєтесь у цьому, то почекайте, скоро усе побачите.
просто Лучанин Показати IP 25 Травня 2014 14:00
Люди, а що ви б робили на посаді рядового міліціонера, коли б загрожувала смерть Вам та Вашим близким та рідним??? Я не маю на увазі справжніх зрадників, а тих хто не знає що робити за таких обставин! Наперед дякую.