USD 27.5 27.75
  • USD 27.5 27.75
  • EUR 31.4 31.65
  • PLN 7.2 7.32

На урочищі Гряда облаштують комунальний пляж

Для шачан та гостей урочища Гряда облаштують комунальний пляж, наметове містечко, створив­ши умови для нормального від­починку. І це вирішить проб­лему переповнення пляжів на урочищі Гряда, інформує «Шацький край».

Зі слів начальника КП «Будинкоуправління» Івана Коваля, цьогоріч в районі очікується значне збі­ль­шення кількості відпочиваль­ників. Як і торік, дозвіл на відкриття буде надавати спеціальна комісія, до якої входять представники кон­тролюючих та природоохо­ронних служб, які і вислови­ли свої основні вимоги до від­криття баз.

Любомльським міськміж­ра­йонним управлінням ДСЕС усім власникам баз зони відпо­чинку були надіслані приписи з вимогами, які вони повинні виконати для того, аби їхня ба­за змогла працювати в літній сезон. Основні вимоги санепі­дем­служби – це благоустрій території, наявність копії дові­док аналізу про якість питної води, підключення до каналіза­ційних мереж.

Сьогодні, відпо­відно до законодавства, усю відповідальність за безпеку, експлуатацію та утримання баз несуть їхні власники. Ви­моги Любомльського міськміж­ра­йонного відділу ла­бо­ратор­них досліджень ДУ «Во­линський обласний лаборатор­ний центр ДСЕС» до власників баз – за­безпечити безпеку і благопо­луччя відпочива­льни­ків у літній період. Тому від­крит­тя баз буде відбуватися за умов відповід­ності їх са­ні­тарно-гігієнічним нормам, осно­ву яких складає ная­вність якіс­ної питної води, для об’єктів гро­мадського хар­чу­вання – орга­нізація його на належному рівні, аби уникнути випадків масо­вих кишкових отруєнь. В цьому разі ад­мініс­тративну і кри­мінальну від­пові­да­ль­ність не­суть ті ж таки влас­ники баз від­починку.

Вимоги до відкриття баз вис­ловив і інспек­тор з питань наглядово-профі­лактичної діяльності Шацького ГУ МНС Роман Слюз, який зазначив, що по­ряд із звичними засобами по­жежогасіння слід встановлю­вати у приміщеннях баз по­жеж­ні сигналізації, аби вчасно ліквідовувати небезпеку, а та­кож укласти договори стра­ху­вання на випадок пожеж.

Анатолій Оксентюк, началь­ник Шацького РВ УМВС, від­значив, що поки невідомо, чи буде з області надаватися до­по­мога по охороні громад­сь­кого порядку, як це практику­ва­­лося у минулі роки. Якщо ні – охорона громадського поряд­ку буде організовуватися влас­ними силами із залученням гро­мадських формувань, варти по­рядку. Основні проблеми, які виникають, зі слів Анато­лія Дорофійовича, це невчасне повідомлення про кра­діжки та інші злочини, що ста­лися на базах. Для більшої без­пеки Анатолій Оксентюк по­­ре­­ко­мендував встанов­лю­ва­ти су­­часні системи охорони та ві­део­спостереження; обо­в’яз­ко­во реєструвати відпочи­ва­ль­­ни­ків у спеціальних жур­на­лах.

Актуальним залишається питання пропускного ре­жи­му ав­томобілів на зони від­починку, оскільки при встанов­ленні шлаг­бауму виникають деякі проб­леми та незручності у відпочи­ва­льників. Тож голова Шацької РДА Олек­сандр Ку­сько попросив комен­дантів баз висловити свої мір­кування та пропозиції з цього приводу, аби вирішити проб­лему з користю для усіх сторін.

Чимало запитань до представника парку є про функціонування екологіч­ного посту при в’їзді в ШНПП та налагодження швидкого обслу­говування водіїв, обов’яз­кової видачі чеків за сплату еколо­гіч­ного збору.

На завершення, свої пропозиції у підготовці до літ­нього відпочинкового сезону висловив Олександр Кусько. Так, має бути облаштований екологічний пост при в’їзді в ШНПП, вивішена схема тери­торії Шацького району, вста­нов­лене відеоспостереження, налагоджене більш оперативне обслуговування клієнтів. Також учасники наради говорили про необхідність для шачан та гостей облаштувати комунальний пляж, наметове містечко, створив­ши умови для нормального від­починку, що вирішить проб­лему переповнення пляжів на урочищі Гряда.
Загрузка...
Коментарів: 1
Петро Показати IP 5 Травня 2014 16:34
Я так зрозумів,що основною проблемою урочища виявився шлагбаум, і з цією "деякою незручністю " місцева РДА налаштована рішуче боротись!...)

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.

Система Orphus
Яндекс.Метрика
Ukr.net: Автобазар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і світу в режимі реального часу на Укр.нет. Фільми в кінотеатрах на KINOafisha.ua. Телепрограма на TVgid.ua.