USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Назвали кандидатів на посади заступників міського голови Луцька

3 Квітня 2017 20:28
Кандидатури майбутніх заступників міського голови Луцька розглядатимуть під час засідання «бюджетної» комісії міськради вже завтра, 4 квітня.

Про це у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини повідомив виконувач обов’язків міського голови Ігор Поліщук.

Кандидатами на посади є очільник Ківерцівської райради Григорій Недопад, начальник юридичного управління Луцької міськради Олександр Рачков, депутат міськради РПЛ Констянтин Петрочук та член фракції партії ВО «Батьківщина» Григорій Пустовіт.

Нагадаємо, перший заступник міського голови Тарас Яковлев та заступники міського голови Сергій Григоренко і Юрій Моклиця написали заяви про звільнення з займаних посад відповідно до Кодексу законів про працю України. 29 березня їх офіційно звільнили.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
луцький Показати IP 3 Квітня 2017 20:38
Пустовіт??? :))) Не ганьбіться так!!!
я до луцький Показати IP 3 Квітня 2017 22:11
Бідний Луцьк і громада. Одні "достойні" пішли, а інші "ще достойніші" пруться
Andrij до луцький Показати IP 3 Квітня 2017 23:38
a skolko dali etim parnjam 4to-bu oni podali na yvolnenie.... po 100.000 $ ne menshe.....
Не ясно Показати IP 3 Квітня 2017 21:30
Так Петрочука Ляшко погнав.
Всім Показати IP 3 Квітня 2017 21:33
Всім ганьба !!! "захисники" одного клану .........
Анатоль_ Показати IP 3 Квітня 2017 21:45
Пустовіт то людина достойна! Закликаю депутатів підтримати!
Анатолій до до Анатоль_ Показати IP 4 Квітня 2017 08:55
Більш достойної кандидатури не знайти, ніхто дорікнути не може його нізащо.І треба віддати належне!
Мда... Показати IP 3 Квітня 2017 21:52
Мда несподівано
Анонім Показати IP 3 Квітня 2017 21:54
Ото Луцьк заживе!
45 Показати IP 3 Квітня 2017 22:10
цікаво, а чому голова Ківерцівської райради повинен кидати свою роботу і ставати заступником мера Луцька?
Ахванасій до 45 Показати IP 3 Квітня 2017 23:16
Ето бізнес, дєтка.
Guest Показати IP 4 Квітня 2017 05:52
Петрочук - заступник? Все народ - ховайся в жито..
Микола Показати IP 4 Квітня 2017 07:21
Петрочук збагатився на незаконному розмитненн кузовіві, відкупився і прибіг в міськраду і став чистеньким
Громадянин Показати IP 4 Квітня 2017 09:05
Ківерчани не віддадуть Недопада.
житель луцька Показати IP 4 Квітня 2017 12:38
Григорій Недопад справді достойний кандидат....тільки справді чи захоче відмовитись від голови Ківерцівської райради.
Не депутат Показати IP 4 Квітня 2017 13:44
ПУСТОВІТ - НЕДОПАД, КИЦЯ - МОКЛИЦЯ... Алегорія чи шо ?
пішохід Показати IP 4 Квітня 2017 13:48
Якого х\я підняли вартість проїзду в бидловозах, які чомусь називаються "маршрутні (!?) таксі (!?) ?. І коли "нова" влада верне все "взад"?