USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.88

Назвали кращі й гірші райони Волині

13 Травня 2014 07:01
Трійку кращих і найбільш відсталих районів визначили на Волині. Оцінку проводили за 15-ма критеріями, а це інвестиційна привабливість, розрахунки за енергоносії, рівень злочинності та інше.

Під час оперативної наради голови облдержадміністрації Григорія Пустовіта вчора, 12-го травня, експертну оцінку районам Волині дала заступник директора департаменту економічного розвитку і торгівлі Волинської ОДА Галина Дика.

«Райони-аутсайдери у нас такі: Шацький, Старовижівський та Горохівський. Найкращі - Луцький, Рожищенський та Маневицький райони. Зауважу, що Маневицький район піднявся на 13 позицій за останній рік», - каже Галина Дика.

Оцінювали роботу райдержадміністрацій за перший квартал 2014-го року.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
333 Показати IP 13 Травня 2014 07:12
Зато в Горохівському районі була сама передова голова райдержадміністрації. Отак!!! Тепер на біржі стоїть і гроші районні отримує.
оооо до 333 Показати IP 13 Травня 2014 07:54
Жанетта??????
123 Показати IP 13 Травня 2014 07:58
На "біржі" не районні отримують гроші!!!! Як вже пишеш, то пиши те про що знаєш???))
Маневичі Показати IP 13 Травня 2014 08:38
Доречі Маневицький район очолювавв регіонал! І як район піднявся за цей час!!! А що тепер одні свободівці і бютовці, головне не голову розумну мати, а до партії потрібної належати!
Ковель до Маневичі Показати IP 13 Травня 2014 09:24
Можна подумати, що інші райони очолювали не регіонали...
Василь до Маневичі Показати IP 13 Травня 2014 11:34
То всі інші райони регіонали опустили
РОЖИЩЕ Показати IP 13 Травня 2014 09:11
Рожищани! Читали!!!!! Поживем- побачим, що буде далі! А буде бардак і хаос!!!!!
Місцевий до РОЖИЩЕ Показати IP 13 Травня 2014 10:24
де ти бачиш бардак і хаос.Якщо хочеш чимсь помогти -вийди і проконтролюй до якої години працює торнадо і поможи закрити той притон.
Рожищанка до РОЖИЩЕ Показати IP 13 Травня 2014 10:34
А що особисто робите ви, щоб не було бардаку і хаосу? Поживем-побачим-позловтішаемся-це очевидно весь ваш вклад в розвиток держави...
Горохів Показати IP 13 Травня 2014 09:33
Жанці не треба центру зайнятості. Вона стільки набрала землі,що правнукам хватить.
Горохову Показати IP 13 Травня 2014 10:12
До тих пір, поки на посади будуть призначати не фахівців, а партократів, добра не буде. В свій час хіба можна було вчительку молодших класів призначати головою РДА. От і маємо в Горохівському, колись передовому районі, останнє місце. Це така Башкаленкова кадра. Вона тільки одні сплетні крутила і по барах ходила. Не було коли районом займатися.
Петро Показати IP 13 Травня 2014 10:35
Маневицький район завжди був передовим, і на даний момент залишається, бо тут живуть працьовиті, щирі, добрі та гостинні люди........
Лучанка Показати IP 13 Травня 2014 10:41
Таке враження , що розвалюють Горохівський район - всі підприємства стоять, цукровий завод закрили, дороги до сіл не ремонтують, а нащо ? Хай всі виздихають! Дорога від Марьянівки до села Брани - класика занепаду, всім головам сільрад Брани , Довгів, Марьянівки певно повилазило , як люди добираються. Навіть землею ями не позасипають. А кожний керівник отримує державні зарплати , а будуть і кращі пенсіїї, не кажучи про землю- а земля добра, краща ніж на Поліссі. Це ж треба так - нічого не робити , і отримувати державні гроші. Не можеш нічого зробити - вали у відставку!!!! Так не випреш!
працівник ода Показати IP 13 Травня 2014 22:16
Шановні горохівчани!якщо хочете оцінити роботу Жанни,то подивіться на цифри за 2013 рік...Горохівський район був на другому місці після Луцького.А за перший квартал 2014 року відповідальність за Горохівською опозицією, правим сектором фі т.д.,які блокували роботу і опечатували кабінети в РДА.
працівник РДА Показати IP 13 Травня 2014 22:17
За весь перший квартал 2014 року Жанка була місяць на лікарняному, а ще місяць на сесії, от і робіть висновки...
працівник РДА Показати IP 13 Травня 2014 22:18
коментар було видалено
ЦСУ Показати IP 14 Травня 2014 10:48
В 2013 році у регіоналів все покращувалося і всі цифри "дуті", які не відповідали дійсності. Все скривалося, навіть заборгованість по зарплаті. В районі не створено жодного робочого місця, крім того ще й Мар'янівський цукровий здали. Жанка робила показуху, щоб вибити більше грошей, а потім їх відмити. І скрізь запрошувала Климчука, якого вона цитувала, а він її за це хвалив. А якщо в районі немає ніякої промисловості, хіба можна сказати, що район розвивається? А зараз "оголили" всі "дуті" показники і вийшло заслужене місце.
ЦСУ Показати IP 14 Травня 2014 10:48
В 2013 році у регіоналів все покращувалося і всі цифри "дуті", які не відповідали дійсності. Все скривалося, навіть заборгованість по зарплаті. В районі не створено жодного робочого місця, крім того ще й Мар'янівський цукровий здали. Жанка робила показуху, щоб вибити більше грошей, а потім їх відмити. І скрізь запрошувала Климчука, якого вона цитувала, а він її за це хвалив. А якщо в районі немає ніякої промисловості, хіба можна сказати, що район розвивається? А зараз "оголили" всі "дуті" показники і вийшло заслужене місце.