USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Правопорядок в Україні доручили Арсену Авакову

22 Лютого 2014 13:21
У стінах Верховної Ради України обговорювали дві кандидатури на посаду виконувача обов’язків Міністра внутрішніх справ України - Віталія Яреми та Арсена Авакова.

Так, після голосування у Раді, більшістю голосів підтримали, щоб виконувачем обов’язків Міністра внутрішніх справ України призначити Арсена Авакова.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
дідо Показати IP 22 Лютого 2014 13:31
Ха-Ха... злодію, що крав з державної кишені,а потім заховався за депутатським мандатом.
Анонім до дідо Показати IP 22 Лютого 2014 13:37
В феврале 2008 года журнал Фокус в списке 130 богатейших украинцев поставил Авакова на 67-е место. Эксперты издания оценили состояние губернатора Харьковщины в $385 млн.. При этом было отмечено, что годом ранее оно равнялось $300 млн.
Анонім Показати IP 22 Лютого 2014 13:35
Беззаконо призначили міністра котрий має контролювати законість....
громада Показати IP 22 Лютого 2014 13:46
І чим він буде кращим за Захарченка? Знову як у 2004-му - призначають за те, що був на Майдані і гроші має за спиною, а не проти таких Майдан створився? Люди - ви побачили, що вас використали, чи і далі будете соплі жувати?!
Анонім до громада Показати IP 22 Лютого 2014 14:05
Це ви запитуєте тих 16річніх з дубінами??? Чи інших яким не дають на виборах сказати своє бачення ситуації в країні.... ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ КЛАН ЗМІНЮЄ ДОНЕЦЬКИЙ!!!! СЛАВА ГЕРОЯМ...
риганутим і їх прихи Показати IP 22 Лютого 2014 14:02
ВСЕ РОБИТЬСЯ ЗГІДНО ЧИННОГО ЗАКОНОДАВСТВА А НЕ ТАК ЯК ВИ ЗВИКЛИ ТОМУ ЗАСУНЬНЕ ВАШІ КОМЕНТИ СОБІ ВКАРМАН І НЕ ВІЖЖІТЬ!
нериг до риганутим і їх прихи Показати IP 22 Лютого 2014 14:06
А фейси ті ж самі...
Анонім до риганутим і їх прихи Показати IP 22 Лютого 2014 14:07
Серйозно???? Ти хоч один закон читав??? Може знаєш хто навіть за конституцією 2004 пропонує кандидатури силовиків???? Чи ти тільки слово ганьба знаєш????
!!! Показати IP 22 Лютого 2014 14:44
І далі порушення за порушенням, порушення за порушенням... То де ж ті люди на майдані які за правду стояли? Вас в черговий раз взули! Вітаю! СЛАВА ГЕРОЯМ!!!
33 квартал Показати IP 22 Лютого 2014 14:49
а почему никто не вспоминает погибших в оранжевую революцию?Я думаю,что тех ребят ,которые погибли потом забудут,как и остальных.