USD 27.65 27.85
  • USD 27.65 27.85
  • EUR 31.5 31.75
  • PLN 7.2 7.34

СБУ скоротять з «легкої руки» Правого сектору?

Чи потрібно стільки працівників СБУ, якщо вони неефективно виконують власну роботу? Саме з таким запитанням звернувся очільник волинського Правого сектора Павло Данильчук до представників ЗМІ.

Про це стало відомо під час прес-конференції у штабі Правого сектору із представниками ЗМІ 24 березня.

Так, лідер волинського «сектору» зауважив, що, згідно з його підрахунками, в Україні задіяно «аж 20 тисяч працівників СБУ». Утім немає підтвердження того, що вони ефективно працюють.

Чи треба стільки «сбушників», які, до того ж, отримують зарплатню у півтори-дві тисячі гривень? Можливо, потрібно проаналізувати роботу кожного працівника персонально і скоротити їхню кількість?» - наголосив Павло Данильчук.

Також, з його слів, половина працівників Служби безпеки – колишні працівники спецпідрозділів КГБ. На його думку, перш за все, варто прискіпливо звертати увагу на конкретні напрацювання окремих правоохоронців.
Загрузка...
Коментарів: 42
МІ 6 Показати IP 26 Березня 2014 08:12
Да хто його слухати буде?:) ну це прям сміх:) Скільки вже піарити їх можна? От "хлопчики" прийдуть і ВСІХ присмирять і на Сході і на Заході! http://thekievtimes.ua/politics/345505-vlast-ukrainy-usmirit-vostok-chastnoj-voennoj-kompaniej-smi.html
))) до МІ 6 Показати IP 26 Березня 2014 09:37
якби сбу працювала як потрібно, гнід тіпа гузя або данильчука ніхто б не чув і не бачив. це правда.
шків до ))) Показати IP 26 Березня 2014 09:47
І напевно заздалегідь знали би про взяття москалями Криму.Вони дійсно нічого не роблять крім захисту влади і то прокололись.А мали б захищати державу.
))) до шків Показати IP 26 Березня 2014 09:49
про кримський сценарій специ попереджували дєбілів років два, і про роль дєбілів зі сволоти, пс та іншої наволочі у процесі розколу - теж. всі питання до влади. ну і до себе самих.
сбу Показати IP 26 Березня 2014 08:12
Абсолютно згідний з позицією Данильчука. З таким рівнем корупції в Україні говорити про ефективність роботи СБУ недоречно. Скорочувати однозначно, а їх повноваження передати міліції.
Анонім до сбу Показати IP 26 Березня 2014 09:00
СБУ може реабілітуватись перед волинянами конкретною роботою щодо обезброєннябандюків з ПС і виявлення серед них диверсантів і завербованних Москвою
О+О до сбу Показати IP 26 Березня 2014 10:10
Згідна, проте на рахунок передачі повноважень - не згідна.
олег Показати IP 26 Березня 2014 08:19
это да-раз просмотрели силовой захват власти, СБУ у нас нет
Ое Показати IP 26 Березня 2014 08:21
Якщо Данильчук, досі звернається до преси не листом з тюряги, а на пресконференціях, то таке СБУ точно нікому не потрібне.
Анонім до Ое Показати IP 26 Березня 2014 10:15
100%
чи треба Показати IP 26 Березня 2014 08:23
Чи треба в Україні стільки нероб і ледацюг, що називають себе "правим сектором"?
Дмитрий Показати IP 26 Березня 2014 08:23
Приехали. Давайте еще сократим СБУ и тогда просто шикарно будет. Ворота открыты для "Правого сектора". Господи, я это конечно не хорошо. Но я с желанием жду когда каждого из правого сектора перестреляют.
угр до Дмитрий Показати IP 26 Березня 2014 09:51
Ворота в них дійсно відкриті і подивіться які там "танки" - де взяли гроші?Праий сектор до їхньої бездіяльності не має відношення.А скорочувати їх треба мінімум наполовину.Перевіряти ефективність їх роботи -щоквартально (навіть провокаціями).То не СБУ -то служба безпеки бандитів!
крош до Дмитрий Показати IP 26 Березня 2014 09:53
коментар було видалено
лучани Показати IP 26 Березня 2014 08:30
У Волинський області 1 мільйон населення,то ж СБУ непотрібне. На заході країни тільки львіське відділення,яке б покривало весь західний регіон.
Да да до лучани Показати IP 26 Березня 2014 08:41
Такі " рабатягі" як ти і твій Данильчук, вже армію скорочували, атомну зброю віддали, тепер ментів і СБУ скоротити, і ось він царь робінгудів - Данильчук.
))) до лучани Показати IP 26 Березня 2014 09:39
кретіне, тут два кордони. якщо ти ніколи не тримало в руках нічого важчого за чийсь х..., не висовуйся краще.
Кабан Показати IP 26 Березня 2014 08:39
Зарплата слідчого СБУ лейтенанта становить 7 тисяч гривень! Мало того вони ще й кришують митниці, ДАІ і інше зло в нашій Україні.
до до Кабан Показати IP 26 Березня 2014 10:04
ото слідчі зрадіють, що уних така зарплата. Не пиши дурні, перед тим як щось ляпнути, спочатку в когось спитай.
Вірочка до Кабан Показати IP 26 Березня 2014 13:40
І мені цікаво звідки в них взялися такі зарплати? Не знаєш, то не пиши, аби тільки розвивати ненависть посеред населення. Чи ти там служив, що так обізнаний???
Інга Показати IP 26 Березня 2014 09:11
Данильчук - ти ДЕБІЛ!!!!
О+О до Інга Показати IP 26 Березня 2014 10:14
Дуже змістовний комент... Оце ж у тебе "мозг"
Унга до Інга Показати IP 26 Березня 2014 11:42
Дуже дотепно. На більше розуму не хватило.
не словом а ділом Показати IP 26 Березня 2014 09:12
Майже весь ПС сьогодні збирається у Рівному - там їх всіх і "накрити"!!! Покажіть на що ви здатні МВС, СБУ, ВВ...!
Паша Показати IP 26 Березня 2014 09:13
Не тобі оцінку давати роботі спецслужби!!! Ти хворий, їдь в Млинів...лікуй голову!!!
Анонім до Паша Показати IP 26 Березня 2014 09:34
Хлопе ну то дай ти оцінку... в чому робота полягає ????? в кришувані чи відкатах?????
Анонім до Паша Показати IP 26 Березня 2014 09:34
Хлопе ну то дай ти оцінку... в чому робота полягає ????? в кришувані чи відкатах?????
Повний Маразм Показати IP 26 Березня 2014 09:37
"половина працівників Служби безпеки – колишні працівники спецпідрозділів КГБ" Вже на дембель пішли навіть ті хто прийшов лейтенантом у перший рік Незалежності України, а тих хто ще служив у КДБ днем з вогнем не знайдеш Паша жжжжжоттт !
))) до Повний Маразм Показати IP 26 Березня 2014 09:40
так, на жаль, лишились тільки вже незалежні кадри. тому данильчук і бігає по вулицях зі зброєю. фіг би він побігав при старих кдбістах.
Анонім Показати IP 26 Березня 2014 09:41
Цілком підтримую сбу треба обовязково скоротити, вони повністю лягли під фсб і ніяк не відреагували на ціленаправлене розграбування нашої країни роками, можна сказати,що вони брали в цьому процесі активну участь. Всі знають, що працівники сбу кришують бандоту у різних сферах життя.Сбу і прокуратура- то "державний рекет".
Анонім - "Дал же Бог до Анонім Показати IP 26 Березня 2014 09:49
СБУ потрібно реорганізовувати, це беззаперечно. Але Павло і ПР до цього діла немає ніякого відношення. Хай краще дояркам підкажуть як корів доїти.
Анонім Показати IP 26 Березня 2014 10:22
Данильчук і правий сектор має реальну підтримку народу, що не скажеш про державних керівників різного рівня, які довіру народу своїми діями, а в деяких моментах бездіяльністю, втрачають кожен день, таке враження, що наша нова-стара влада більше боїться не окупації країни путлером, а зростаючої популярності правого сектору.
аноніму Показати IP 26 Березня 2014 10:44
А чим Ви ту підтримку вимірювали?
л Показати IP 26 Березня 2014 11:01
Да не смішіть яка підтримка.Їх би всі перестріляли.Банда озброєних неадекватних людей.
анонім Показати IP 26 Березня 2014 11:29
таких як данильчук треба знищувати
житель до анонім Показати IP 27 Березня 2014 07:14
хто багато гавкае той нічого не робить))це вас всіх стосуеться))))ви боітесся правий сектор ))бідіть і скажіть данильчуку тільки пампес вдіньте))))
Ууу до житель Показати IP 27 Березня 2014 22:32
Таке враження,що ти тiльки одну фразу знаеш и пишеш всюду, краще орфографiю пiдчитай
Просто весна Показати IP 26 Березня 2014 11:47
ЛЮДИ! ПЕРЕСТАНЬТЕ БРИЗКАТИСЬ ЖОВЧЮ, РАДІЙТЕ ВЕСНІ. ВСІЛЯКОЇ ДРЯНІ І ТАК ХВАТАЄ. ДАВАЙТЕ ПРО ПОЗИТИВ. ПАНИ ЧУБЛЯТЬСЯ, А У ХОЛОПІВ ЧУБИ ТРІЩАТЬ.
CHORNYJ O.I. Показати IP 26 Березня 2014 14:30
"Xochesh rozsmishyty satanu=mamonu... --- rozkazhy jomu svoi plany..." NARODNA MUDRISTJ. Menshe sliv..., a biljshe dii...! A to haete... chas...: odni uljtymatymy=nadii... Zate ne spljatj zlodii..., bo Vy... ne vpysuetesja... v ix... bandytsjki... sxemy-mrii...! Nexaj nasha Svjata Zemlja... Heroju bude puxom...!!! Ale tshob voroh... ne vstyh shmorgnuty... nosom... i povesty... uxom..., xocha vzhe... unjuxav... svoim zlodijsjkym=vorovskim..., suchym=krysynym... njuxom... Dobre naljakav... pomaranchevu... bandu... SASHKO BILYJ...! A teper... Vin... vstane... CHORNYJ...!!!
Lama Показати IP 27 Березня 2014 10:00
І кого тільки не скоротили з їх легкої руки(((((
городянин Показати IP 27 Березня 2014 10:01
Я важаю, що СБУ взагалі потрібно реформувати!
Вумник до городянин Показати IP 27 Березня 2014 19:57
Як саме?